trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics  (Przeczytany 324317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1290 dnia: Sierpień 25, 2016, 08:59:23 pm »
Jeszcze nie chciało mi się iść po to do Empiku i widzę, że chyba nie ma po co...

Deg

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1291 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:04:12 pm »
Kupiłem wczoraj w kiosku. Zapach po wyjęciu z folii faktycznie dość intensywny, ale dziś już dużo słabiej wyczuwalny. Grzbiet oprawy przylega bardzo dobrze, z minimalnym luzem, jak w większości komiksów w twardej okładce. Okładka faktycznie "póltwarda", są też delikatne rysy na całej długości / szerokości. Nie jest idealnie, ale cena śmiesznie niska. Mam nadzieję, że z czasem te drobne błędy znikną.

Offline Sokratesik

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1292 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:05:57 pm »
Nie wiem co wy z tym zapachem... Fakt, zmysł powonienia nie jest moim największym atutem (długoletnie używanie kropli no nosa), ale inne komiksy pięknie pachną farbą drukarską (nawet dla mnie), a ten zupełnie obojętny zapach ma. Może mój egzemplarz już wywietrzał...  :lol: 

A mnie kolekcja cieszy coraz bardziej. Dla mnie nie śmierdzi!!! - to najważniejsze  :wink: Dobrze, że tyle dubli - i tak nie mam już czasu czytać wszystkiego. A tu - będzie sobie ślicznie na półce wyglądać panoramka, a ja nie będę miał poczucia "wiecznie nieprzeczytanego komiksu"  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2016, 09:30:48 pm wysłana przez fragsel »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1293 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:13:51 pm »
Dolewając oliwy do ognia:

Ola mówi, że jej egzemplarz pachnie ładnie, trochę jak kartonowe pudełko. 8)

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1294 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:17:57 pm »
zauwazcie moze, ze jednak coniektorzy maja tomy, ktore jedyny zapach jaki maja, to dobrze znany wszystkim zapach farby drukarskiej, innym komiks capi, inni maja szary klej, jeszcze inni bialy, oraz sa tacy, co maja tom wogole bez kleju. np moj egzemplarz jest dobrze sklejony, nic nie odchodzi od okladki, ani nie smierdzi inaczej, niz inne komiksy. wiec wezcie poprawke na to, ze przy takim nakladzie mamy wiecej niz jedna partie drukow - i najwyrazniej nie kazda byla udana. skoro jedni nie maja kleju, inni maja klej smierdzacy, a jeszcze inni odpowiedni, to mozna wywnioskowac, ze metoda prob i bledow osiagnieto w drukarnii cel zamierzony. mnie natomiast martwia te rysy i wyrwy na okladkach zglaszane przez wielu z nas (w tym i mnie). ale z drugiej strony... zbojkotujmy wkkdc, wypisujmy hejty gdzie tylko sie da (niektorzy juz tak robia) i nie kupujmy wiecej tego - przeciez nie jest nam to potrzebne do szczescia. a swoja droga, to gdyby mnie trafil sie taki feler jak niektorym z was, to bym go zapakowal i wyslal do eaglemoss - to moze by faktycznie cos pomoglo, bo sianie hejtu na wielu forach moze tylko zniechecic innych, a w efekcie wstrzymac wydawanie wkkdc :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2016, 09:21:40 pm wysłana przez Cycol »

Offline Barmon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1295 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:19:41 pm »
Białostockie Zakłady Graficzne muszą być z siebie dumne że drukarnia z Europy Zachodniej kleji komiks gorzej od nich.

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1296 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:22:33 pm »
No bez jaj - mamy siedzieć cicho, bo oni coś spieprzyli? Jak tak mają wydawać, to może lepiej niech nie wydają. Nie będę każdego komiksu wietrzył po kilka godzin.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1297 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:25:41 pm »
Dolewając oliwy do ognia:

Ola mówi, że jej egzemplarz pachnie ładnie, trochę jak kartonowe pudełko. 8)

Daj nowe zdjęcie Oli:p
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1298 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:27:01 pm »
No bez jaj - mamy siedzieć cicho, bo oni coś spieprzyli? Jak tak mają wydawać, to może lepiej niech nie wydają. Nie będę każdego komiksu wietrzył po kilka godzin.

chyba nie przeczytales ze zrozumieniem - reklamacje trzeba skladac tam gdzie trzeba i jak trzeba, inaczej efekt nie bedzie zadowalajacy dla zadnej ze stron

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1299 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:32:35 pm »
Na plus Plastic Man: On the Lam jednak ma sie pojawić i to cieszy, komiks zwykle nie zwykły, odstający mocno od reali reszty komiksów z kolekcji.
Fani Lobo będą musieli zadowolić się Brawe and Bold: jest tam wspólas z Ważniakiem
W obronie
Papier mimo iz cieńszy niż w wkkm to dalej jest porządnej grubości i miałem wiele cieńszych pozycji od np Egmontu/DK/Mandragory ;p
Okładka tez cieńsza lecz jet to dalej i niezmiennie komiks w HC.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2016, 09:37:40 pm wysłana przez fragsel »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1300 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:55:41 pm »
Tylko dlaczego Longbow Hunters wypadło? Mam nadzieję, że jednak Egmont to wyda.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1301 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:13:34 pm »
Pewnie z tego samego powodu co Cap Britania z WKKM  :doubt: zawsze muszą być jakieś niefajne i niepotrzebne zmiany a tyle dubli było do wymiany. Mam nadzieję że osoba odpowiedzialna za to dostała solidnie sklejonego Husha  :evil:

Offline nori

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1302 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:19:30 pm »
Ucieszyłem się z reprintu starego Batmana, a tu okazuje się, ze to wersja ocenzurowana! Ale ogólnie te reprinty to dla mnie spory plus kolekcji, i nieco kusi, ale raczej nie będę dublował albumów które już mam - za dużo tego. Mój egzemplarz prezentuje się w porządku, ale też capi. :wink: Aha, jakość druku wydaje mi się bardzo dobra, kolorki są nawet nieco żywsze nić w wersji Egmontowej. Poniżej parę fotek, więcej zdjęć oraz uwag wrzuciłem na bloga, jak coś, serdecznie zapraszam: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics Tom 1: Hush – pierwsze wrażenia (8studs).









https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1303 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:23:18 pm »
Zawsze możesz otworzyć na miejscu i od razu wymienić.
Raczej w jednym miejscu będą wszystkie takie same egzemplarze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2016, 10:29:29 pm wysłana przez JanT »

Offline Sokratesik

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics
« Odpowiedź #1304 dnia: Sierpień 25, 2016, 11:02:36 pm »
No bez jaj - mamy siedzieć cicho, bo oni coś spieprzyli? Jak tak mają wydawać, to może lepiej niech nie wydają. Nie będę każdego komiksu wietrzył po kilka godzin.
Jak śmierdzi?... jak nie śmierdzi..  :smile: