Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 322920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1320 dnia: Listopad 22, 2016, 11:29:28 am »
Nie ma nic. Czyli według twojego rozumowania to tylko potwierdza moje "domysły"  :biggrin:

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1321 dnia: Listopad 22, 2016, 04:02:03 pm »

Dlatego zaraz za okładką powinna być informacja który to druk z kolei - uniknęlibyśmy wtedy takich głupich domysłów na forum
bo faktycznie takie domysly na forach im przeszkadzaja :) to sa wyimaginowane problemy odbiorcow, nie wydawcy :D

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1322 dnia: Listopad 22, 2016, 04:12:14 pm »
To sobie łykaj "przeorane" zwroty (jak napisał Mkolek81 trochę wyżej) jako dodruki  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2016, 04:17:29 pm wysłana przez JanT »

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1323 dnia: Listopad 22, 2016, 05:36:06 pm »
To sobie łykaj "przeorane" zwroty (jak napisał Mkolek81 trochę wyżej) jako dodruki  :smile:
a dlaczego mialbym cokolwiek lykac ??? mnie tam wisi, czy prenumerata idzie ze zwrotow, czy dodrukow - absolutnie nie widze sensu nad rozprawianiem, czy jest tak, czy moze inaczej. sa komiksy ? sa !
czy ten chleb, czy tamten chleb - niewazne, bo i tak jest z tej samej piekarni.
ps. a jak nastepnym razem bedziesz chcial mi odparowac, to przeczytaj moja wypowiedz z wiekszym zrozumieniem :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1324 dnia: Listopad 22, 2016, 05:40:07 pm »
Ale chyba lepszy taki chleb co nie upadł na ziemię (2) i został wytarmoszony przez klientów  :smile:

Ale zostawmy już ten temat.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1325 dnia: Listopad 22, 2016, 09:17:44 pm »
Doszły już komuś numery 6 i 7? Bo u mnie nic jeszcze.

Offline tabasko21

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1326 dnia: Listopad 22, 2016, 09:57:53 pm »
do mnie doszly dzis na adres rodziny w elku

Offline mystrzu

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1327 dnia: Listopad 22, 2016, 10:26:15 pm »
Przy WKKM dostawy też są rozstrzelone w zależności od regionów. Ja na przykład dostaję zawsze 1-2 dni po tym, jak pierwsi prenumeratorzy ogłaszają, że dostali - jestem z Warszawy. W przypadku WKKDC ewidentnie zaczynają od stolycy, bo kiedy ja już miałem, nikt się jeszcze nie przyznawał, przynajmniej tu na forum. No chyba, że wysyłają w kolejności złożonych zamówień, ale nie jestem pewien.


Też jestem z warszawy i ani smsa ani paczki jak nie było tak nie ma, chociaż pierwsze dwie faktycznie były w takich terminach jak mówiłeś. Chyba powinienem do nich napisać w takim razie.

Offline buczanova

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1328 dnia: Listopad 23, 2016, 01:35:59 pm »
Tomy 6 i 7 dotarły dzisiaj do mnie, do Krakowa. W środku faktura z numerem przelewu na który mam wysłać pieniądze, więc wszystko się zgadza. :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1329 dnia: Listopad 23, 2016, 03:50:25 pm »
Tomy 6 i 7 dotarły dzisiaj do mnie, do Krakowa. W środku faktura z numerem przelewu na który mam wysłać pieniądze, więc wszystko się zgadza. :smile:

Dostałeś jakiegoś SMSa? Paczka była za potwierdzeniem odbioru, czy po prostu wrzucili do skrzynki? Bo nie wiem, czego się spodziewać.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1330 dnia: Listopad 23, 2016, 04:51:04 pm »
No skoro napisał, że w środku była faktura, to nie dostał za pobraniem (chociaż ja też miałem fakturę, tylko oznaczoną jako OPŁACONA).

Więc... expect the unexpected :)

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1331 dnia: Listopad 23, 2016, 04:53:29 pm »
Ale potwierdzenie odbioru to nie pobranie, a pokwitowanie odbioru u listonosza;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1332 dnia: Listopad 24, 2016, 10:17:56 am »
Dostałem właśnie maila z Eaglemoss, że wydanie specjalne jest już dostępne i link do zapłaty :)

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1333 dnia: Listopad 24, 2016, 07:05:38 pm »
Dostałem właśnie maila z Eaglemoss, że wydanie specjalne jest już dostępne i link do zapłaty :smile:

Dobre są to dodatkowe zeszyty Flasha? Wnoszą coś konstruktywnego do fabuły?

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1334 dnia: Listopad 24, 2016, 07:14:16 pm »
Dostałem właśnie maila z Eaglemoss, że wydanie specjalne jest już dostępne i link do zapłaty :smile:


Ja też.
A co tam, zapłaciłem!
Zobaczymy czy warto gdy przyjdzie.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty