trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 322811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1335 dnia: Listopad 24, 2016, 09:24:34 pm »
ale dziś święto komiksu u mnie :) 9 tomów 2xWKKM 2xWKKDC 3xMN Flash i batman/supek pierwszy raz od lat taki nawał czytadła :) Żeby nie było wielkiego offtopu to kolekcję dc dostałem bez przedpłaty z nr. konta do wpłaty dobra paczka super zafoliowana , zakładka też spoko tylko myślałem że będzie grubsza a tu taki grubszy papier :P 

Offline KilY

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1336 dnia: Listopad 25, 2016, 07:32:37 am »
Ci którzy dostali. Możecie wrzucić ze 2 zdjęcia tych zakładek? Tak na tle komiksu i z boku, najlepiej. Dzięki.

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1337 dnia: Listopad 25, 2016, 08:35:14 am »
Znalezione w necie.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1338 dnia: Listopad 25, 2016, 08:41:08 am »
Wczoraj do mnie też przyszło, zakladka cinka jak żyletka  :doubt:

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1339 dnia: Listopad 25, 2016, 09:10:25 am »
Czy ktoś mi może napisać, czy to jest za potwierdzeniem odbioru (czyli czy w skrzynce znajdę awizo), czy też po prostu wrzucają do skrzynki bez żadnego podpisywania?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1340 dnia: Listopad 25, 2016, 09:17:59 am »
Awizo niekoniecznie oznacza, że to jest potwierdzenie odbioru. Jak listonosz uzna, że paczka nie zmieści się do skrzynki (bo np. jest zapchana) to zostawia awizo. Ale tak, WKKDC nie jest wysyłana z potwierdzeniem odbioru (czyli poleconym) więc spodziewaj się komiksu w skrzynce.

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1341 dnia: Listopad 25, 2016, 09:32:49 am »
Awizo niekoniecznie oznacza, że to jest potwierdzenie odbioru. Jak listonosz uzna, że paczka nie zmieści się do skrzynki (bo np. jest zapchana) to zostawia awizo. Ale tak, WKKDC nie jest wysyłana z potwierdzeniem odbioru (czyli poleconym) więc spodziewaj się komiksu w skrzynce.

Chyba raczej - jak listonosz uzna, że nie chce mu się tego z poczty zabierać. Ale mój listonosz jest w porządku, Unia skrzynki kazała wymienić na większe, ulotki wyciągnięte... Czyli nie będę musiał wyskakiwać z wanny czy też innego miejsca żeby podpisać odbiór.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1342 dnia: Listopad 25, 2016, 03:28:02 pm »
No i jednak przyszło za potwierdzeniem odbioru, faktura w środku. A ta zakładka to kicha.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1343 dnia: Listopad 26, 2016, 09:00:34 am »
Cytuj
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prezentujemy listę kolejnych tomów WKKDC.

Uwaga! Lista ma charakter poglądowy. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności wydawania tomów.

http://www.eaglemoss.com/pl-pl/bohaterowie-komiksow/wielka-kolekcja-komiksw-dc-comics/
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Wojtpil

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1345 dnia: Listopad 26, 2016, 09:11:28 am »
Pod informacją o wydaniu specjalnym jest "Planowana lista kolejnych tomów kolekcji:". Po kliknięciu w + pojawi się lista z kolejnością, polskimi tytułami i terminami.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1346 dnia: Listopad 26, 2016, 09:17:05 am »
"Tajemnica Pochodzenia" czy "Pierworódźtwo" trochę dziwnie brzmią. Fajnie że teraz przeniesiono "Na tropie Catwoman". Dzięki temu będę mógł nie kupić 1 tomu Sprawiedliwości i nie stracić twarzy Batmana na grzbiecie. W ogóle chyba będę musiał pomyśleć o drukowaniu samych grzbietów dubli i naklejaniu ich na tekturowe atrapki, które wstawię na półki. Blaskowitz mnie zainspirował. :)

Ktoś chyba się zorientował, że 2 tak świeże duble z Catwoman przy sobie zauważalnie wpłynęłyby na wyniki sprzedaży.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2016, 09:27:09 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1347 dnia: Listopad 26, 2016, 09:18:57 am »
Fajnie że wyleciało "Na tropie Catwoman".
Całkiem nie wyleciało. Będzie tomem nr 28.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Murazor

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1348 dnia: Listopad 26, 2016, 10:31:06 am »
Pierworództwo?! Green Lantern/Green Arrow: Ciężko podróżujący bohaterowie?! Batman: W cieniu czerwonego kaptura?! Czy to jest kpina?! Plastic Man - Wanted jako Zbieg? Kelen czy ty masz jakąś kontrolę nad tytułami czy wkleił to ktoś tłumacząc z google translate i nic się nie da zrobić?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1349 dnia: Listopad 26, 2016, 10:55:18 am »
Pierworództwo?! Green Lantern/Green Arrow: Ciężko podróżujący bohaterowie?! Batman: W cieniu czerwonego kaptura?! Czy to jest kpina?! Plastic Man - Wanted jako Zbieg? Kelen czy ty masz jakąś kontrolę nad tytułami czy wkleił to ktoś tłumacząc z google translate i nic się nie da zrobić?
na obecną chwilę można zrobić tylko jedną rzecz


 

anything