trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mummu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1770 dnia: Październik 07, 2016, 02:35:41 pm »
Kocham Gildię, ale już krzyczy o redesign. Tak wizualnie jak i nawigacyjnie właśnie.

Gdzieś, kiedyś była zapowiedź, że coś ma być w tym temacie.
Ale podawany wówczas termin zdecydowanie został przekroczony - stawiam, że prace miały się zakończyć w 2015  :cool:

Ja dzisiaj wchodzę usunąć kilka komiksów ze schowka.
Co usunę to siup na górę listy, więc szukam miejsca w którym skończyłem. Przewijam, przewijam, bo komiksów w schowku multum.
Wpadam na "genialny" pomysł. Wyszukam konkretny komiks po tytule (krok 1), wejdę na stronę komiksu (krok 2), kliknę "usuń ze schowka" (krok 3).
Aha...
Mam tylko przycisk "w schowku". Więc go klikam. Tłumacząc się z tego ruchu - to pomyślałem, że może pojawi się okno "komiks już jest w schowku, chcesz go usunąć ?". He he he. Na nic innego nie wpadłem.
Czyli klikam.
Mieli, mieli i... siup jestem na górze listy komiksów w zakładce "schowek"
Tadaaam.
 

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1771 dnia: Październik 07, 2016, 02:40:27 pm »
nie wiem czy dobrze zrozumiałem powyższy post - ale na przyszłość, na pc, jeżeli szukasz czegoś konkretnego, wystarczy kombinacja ctrl+f i wyszukać po tytule na stronie.

a w ogóle to najlepiej jest otwierać przycisk "usuń ze schowka" w nowej zakładce (ctrl+lpm).
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2016, 02:48:39 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Jaxx

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1772 dnia: Październik 07, 2016, 02:44:30 pm »
Ja dzisiaj wchodzę usunąć kilka komiksów ze schowka.
Co usunę to siup na górę listy, więc szukam miejsca w którym skończyłem. Przewijam, przewijam, bo komiksów w schowku multum.

Mam to samo i też mnie to dobija :) odkryłem jednakże, że jeżeli zdąży się kliknąć "usuń" przy innym tytule, zanim strona się przeładuje i skoczy do góry, to ten drugi tytuł też zniknie. Więc przy odrobine sprawności można usunąć po 3-4 pozycje naraz, w zależności co zawiera się w oknie. kombinowania co nie miara :D

Offline mummu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1773 dnia: Październik 07, 2016, 02:50:53 pm »
nie wiem czy dobrze zrozumiałem powyższy post - ale na przyszłość, na pc, jeżeli szukasz czegoś konkretnego, wystarczy kombinacja ctrl+f i wyszukać po tytule na stronie.

a w ogóle to najlepiej jest otwierać przycisk "usuń ze schowka" w nowej zakładce.

po kliknęciu prawego przycisku myszy "otwórz odnośnik w nowej karcie" jestem na górze listy komiksów w schowku  :???: ??: ??:

(ctrl+lpm) to samo

Co nie zmienia faktu, że idealnie byłoby wejść w zamówienie i kliknąć "usuń kupione komiksy ze schowka"

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1774 dnia: Październik 07, 2016, 02:54:42 pm »
po kliknęciu prawego przycisku myszy "otwórz odnośnik w nowej karcie" jestem na górze listy komiksów w schowku  :???: ??: ??: ??:

(ctrl+lpm) to samo

Co nie zmienia faktu, że idealnie było by wejść w zamówienie i kliknąć "usuń kupione komiksy ze schowka"

to ja nie wiem. u mnie po prostu otwiera się nowa zakładka z odświeżonym schowkiem. na starej dalej jestem w tym samym miejscu i mogę kontynuowac usuwanie (sprawdzone na firefoxie, waterfoxie i chromie).

Offline mummu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1775 dnia: Październik 07, 2016, 03:00:08 pm »
to ja nie wiem. u mnie po prostu otwiera się nowa zakładka z odświeżonym schowkiem. na starej dalej jestem w tym samym miejscu i mogę kontynuowac usuwanie (sprawdzone na firefoxie, waterfoxie i chromie).

już rozumiem, rzeczywiście startowej zakładce jestem w tym samym miejscu.
to już coś  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1776 dnia: Październik 08, 2016, 11:59:44 am »
He he, odebrałem białą paczkę od Merlina. W środku komiksy były nieuszkodzone, a poza tym mam kupon rabatowy... 20% mniej na zakup pokrowców na meblowe (przy zakupach powyżej 230 zł), oraz 20 zł zniżki na zakupy w greenpoint.pl (za minimum 100 zł). Noż kurczę, ale się ten Merlin na mnie szarpną, nie powiem. :smile:

Także jakby któryś mąż chciał kupić żonie na przeprosiny coś za 100 zł z tego sklepu, to mogę mu przekazać ten kod rabatowy. :wink: Na pokrowce tym bardziej.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2016, 05:20:56 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline niuklik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1777 dnia: Październik 10, 2016, 08:04:04 am »
Dzisiaj odebrałem paczkę z Gildii - o ile zawsze wysyłali świetnie zabezpieczone komiksy w idealnym stanie, tak niestety teraz pierwsza wpadka sklepu w moim przypadku  :sad: Grzbiet ABC Warriors ubity aż przykro się patrzy plus rozlatujące się strony w środku. Słabizna. Inne komiksy o tych samych gabarytach - igła. Czekam na rozpatrzenie reklamacji, sądząc po postach raczej powinno przejść bezproblemowo. A sam sklep wciąż polecam - świetna oferta, bardzo dobry kontakt, komiksy solidnie zabezpieczone no i teraz weszli do gry z wyższymi rabatami.

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1778 dnia: Październik 10, 2016, 08:49:54 am »
Grzbiet ABC Warriors ubity aż przykro się patrzy plus rozlatujące się strony w środku.
Taki egzemplarz pewnie dostali.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1779 dnia: Październik 10, 2016, 10:21:33 am »
Merlin odpisał, że nie wymieniają książek/komiksów, a tylko zwracają pieniądze. Jestem skołowany bo w ich formularzu reklamacyjnym jak byk jest opcja "wymiany egzemplarza na nowy".

http://merlin.topmall.ua/formularz-reklamacja-merlinpl.pdf

Offline niuklik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1780 dnia: Październik 10, 2016, 02:30:49 pm »
Taki egzemplarz pewnie dostali.
OK, dostali i wrzucili do paczki  :D Good job  :) Sprawa reklamacji już załatwiona, nawet udało mi się ją załatwić na korzystnych dla mnie warunkach. Takie podejście sklepu jednak się chwali. Są bardzo wysoko na mojej osobistej liście sklepów.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1781 dnia: Październik 10, 2016, 07:00:56 pm »
Z cyklu posty pochwalne dla atomcomics. Wrzucałem niedawno zdjęcie mojego pokiereszowanego egzemplarza Strangers in Paradise Omnibus. Dzisiaj już na półce stoi egzemplarz w jak najlepszym stanie. Reklamacja załatwiona sprawnie i z pełnym zrozumieniem.

Offline Wolf85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1782 dnia: Październik 10, 2016, 09:48:27 pm »
Z cyklu gildia.pl rozczarowuje - około dwa tygodnie temu zamawiałem kilka komiksów, odbiór w ruchu. Już po odebraniu wiedziałem, że coś nie tak, za lekka paczka. W domu - zamiast komiksów - jakieś mangi dla pani z Chorzowa (ja Łódź). No ok, myślę. Pomylili paczkę. Jakież było moje zdziwienie gdy facet z gildii napisał do mnie (pierwszy) "Otrzymaliśmy informację z firmy Ruch że prawdopodobnie nastąpiła pomyłka w wysyłce Pana zamówienia." No ok, jakoś się tam na wymianę umówiliśmy, ale drążę człeka jak doszło do zamiany, a on uparcie i twardo jak doszło do pomyłki, a facet twardo, że wszystko wina Ruchu: "Naklejki drukujemy my ale mieliśmy już podobne przypadki że odkleiły się w trakcie transportu i zostały źle przeadresowane. Na magazynie jest małe prawdopodobieństwo pomyłki w tej kwestii." Ale bez przesady, naklejka była na moje paczce mocno naklejona, nie widziałem śladu po innej, facet dalej brnął, ale w końcu przyznał, że to jednak na magazynie. Strasznie nie lubię jak mnie sprzedawcy bezczelnie ( i w tym przypadku - mało inteligentnie) okłamują. Dodatkowo dwa razy sygnalizowałem, że kurier tylko wchodzi w grę po godzinach pracy. I oczywiście, kurier dzwoni pkt. 12.00 "Dzień dobry, paczuszka pod drzwiami". Na moje pytanie czemu tak wcześnie informuje mnie, że nikt nie zgłosił dostarczenia poza godzinami pracy (jest taka opcja). No to dawaj - piszę do BOKu gildii. A ten sam człowiek, że oczywiście, że zgłaszał. Ja, że nie, no to pan z gildii: "Adnotacja o późniejszej dostawie była zgłaszana - wyjaśnię to z firmą kurierską.". Zatem dzięki gildii otrzymałem komiksy tydzień później, musiałem użerać się z kurierem, czego nienawidzę, zostałem prawdopodobnie dwa razy bezczelnie okłamany.

Krótko mówiąc: nie polecę nikomu gildii, nigdy. Nie jest to żaden lepszy od innych sklep, po prostu wcześniej miałem zwykłe szczęście do dostaw. A tak to sklep jak każdy inny, ale zwykle droższy. Amen.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2016, 09:53:48 pm wysłana przez Wolf85 »
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1783 dnia: Październik 10, 2016, 10:05:07 pm »
Myślę, że nie tyle wcześniej miałeś zawsze szczeście do Gildii, co teraz po prostu miałeś pecha.

Offline bosssu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1784 dnia: Październik 11, 2016, 09:41:52 am »

Aros na mnie zaoszczędził....nawet zwykłego strecha zabrakło...komiksy luzem latały w środku....aż cud, że tylko Wróblewski ma róg obity :mad: :mad: :mad: :mad: [size=78%] :mad: :mad: :mad: :mad: [/size]

 

anything