Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 603128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1830 dnia: Październik 17, 2016, 01:16:45 pm »
Hehe. To byłaby najlepsza akcja. Kupić komiks za 15 zł z okładkową 100 zł, bo księgarnia się pomyliła, a potem jeszcze pisać do nich o wymianę. :biggrin: Tupet 100%. :smile:


inna mi nie pasuje. stosunkowo tanio można było jeszcze wieczna wojnę dostać swego czasu w arosie (59 zł z wliczoną przesyłką), ale tam odpisują na maile i zwykle nie robią problemów z realizowaniem reklamacji. więc.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2016, 01:20:03 pm wysłana przez mgnesium »

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1831 dnia: Październik 17, 2016, 01:39:18 pm »
Od 21 października kod "magia" na arosie daje dodatkowe 7%

do 21 października.

Offline jsm

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1832 dnia: Październik 17, 2016, 01:53:05 pm »
Racja, wybaczcie.
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline Cringer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1833 dnia: Październik 17, 2016, 02:00:07 pm »
ehh chłopaki fantazja was ponosi.
Księgarnia o której pisałem to profit24, a cena komiksu to 60,50zł + 3zł wysyłka. Co jak na tamten moment to było dość tanio. Gdy zgłosiłem się z reklamacją już go mieli drożej o 20zł a obecnie w ogóle nie mają.

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1834 dnia: Październik 17, 2016, 02:04:32 pm »
A jakie znaczenie ma cena przy reklamacji?

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1835 dnia: Październik 17, 2016, 02:33:52 pm »
Nic nie ma, ale kolega lubi się do czegoś przyczepić.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1836 dnia: Październik 17, 2016, 08:40:42 pm »
To trafił ci się biały kruk.

Za 150 lat komiks ten być może osiągnie wartość domku jednorodzinnego z basenem.

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1837 dnia: Październik 17, 2016, 10:18:23 pm »
Księgarnia madbooks.pl Kolejne miłe zaskoczenie dotyczące pakowania. Szybko i solidnie!

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1838 dnia: Październik 18, 2016, 07:21:25 am »
stosunkowo tanio można było jeszcze wieczna wojnę dostać swego czasu w arosie (59 zł z wliczoną przesyłką),
Zasadniczo to nakład Wiecznej Wojny, schodzi już ze sklepów (aros, bonito, nieprzeczytane, gildia już brak), dużo jest na allegro. Za to skończył się nakład pierwszego tomu Yansa, tego już brak wszędzie (mam nadziej że Egmont zdecyduje się jeszcze na jeden dodruk)

Offline chch

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1839 dnia: Październik 18, 2016, 08:04:21 am »
Zasadniczo to nakład Wiecznej Wojny, schodzi już ze sklepów(...)


W pięć miesięcy od premiery, więc liczę na dodruk.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1840 dnia: Październik 18, 2016, 10:27:54 am »
Zasadniczo to nakład Wiecznej Wojny, schodzi już ze sklepów (aros, bonito, nieprzeczytane, gildia już brak),

od cholery jest wiecznej wojny w empikach, więc być może tam trafiła większa część nakładu?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1841 dnia: Październik 18, 2016, 01:30:36 pm »
Idź do Empiku i wyrób sobie ich nową kartę zakupową. Na dzień dobry dostajesz kupon - 10 zł, przy zakupach za 50 zł. Ja taki mam od tygodnia i na razie niezbyt wiem co z nim zrobić bo nie kupuję tam kolekcji.Hmmm


No właśnie, żeby dostać tę kartę to chyba trzeba najpierw zrobić zakupy na miejscu. Czy od razu się dostaje za free?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1842 dnia: Październik 18, 2016, 02:00:28 pm »
Cytat: LordDisneyland
Dziś wkurzyli mnie nieco pracownicy aros.pl - odebrałem paczkę w Ruchu i okazało się, że na 6 komiksów w paczce 2 nie były zafoliowane. Dobrze, że akurat deszcz nie padał, bo przy ich oszczędnym opakowaniu tekturowym miałbym całość nasączoną wodą.

Cytat: JanT
Mógłbyś podać tytuły? bo nie wszystkie komiksy są foliowane.

Cytat: LordDisneyland
Hmm...o tym nie wiedziałem. Chodzi o MLP [zamawiałem już wcześniej 2 numery dla córy, były w folii] i Usagiego.
Tak czy siak- strach jesienną porą deszczową zamawiać w areosie... a książek miałem nakupić kilkanaście w najbliższym terminie.

Chodzi o MLP [zamawiałem już wcześniej 2 numery dla córy, były w folii] i Usagiego.
To jest Egmont to powinny być zafoliowane.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2016, 09:24:37 pm wysłana przez graves »

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1843 dnia: Październik 18, 2016, 02:24:04 pm »
No Usagi chyba nigdy nie był w folii ??

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1844 dnia: Październik 18, 2016, 02:41:56 pm »
Cytat: Jaroslaw_D
ma ktoś do poratowania zbędnym kuponem rabatowym do Empiku?

Cytat: 8azyliszek
Idź do Empiku i wyrób sobie ich nową kartę zakupową. Na dzień dobry dostajesz kupon - 10 zł, przy zakupach za 50 zł. Ja taki mam od tygodnia i na razie niezbyt wiem co z nim zrobić bo nie kupuję tam kolekcji.Hmmm

Cytat: Jaroslaw_D
No właśnie, żeby dostać tę kartę to chyba trzeba najpierw zrobić zakupy na miejscu. Czy od razu się dostaje za free?


No właśnie, żeby dostać tę kartę to chyba trzeba najpierw zrobić zakupy na miejscu. Czy od razu się dostaje za free?

No tak, ja jakieś zakupy zrobiłem. Ale to chyba nie musi być duża kwota.

https://www.empik.com/mojempik/rejestracja

Oooo - na tej stronie pisze, że z kartą można do 30 dni zwracać zakupione produkty. Otwierają się ciekawe perspektywy w sferze książek. Chyba, że to tylko dotyczy produktów reklamowanych, a nie zwrotu bez podania przyczyny.
Aaaa - i wspieram Garfa w jego wypożyczaniu komiksów. :smile:

Sorry, wstawiłem tutaj posty, które przez pomyłkę wyleciały.
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2016, 09:21:57 pm wysłana przez graves »