trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1890 dnia: Październik 28, 2016, 11:34:55 am »
Skusiłem się na ceny w nieprzeczytane.pl i oczywiście znowu wpakowali 1 komiks bez folii, pewnie z jakiegoś zwrotu z odrapaną lekko obwolutą (Druuna 0).


Gdyby nie te ceny na fs to tylko tam bym kupwał (ponad 10zł na książce drożej), a tak trzeba się męczyć :sad:   .

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1891 dnia: Październik 28, 2016, 11:44:14 am »
Gdyby nie ceny (choć zależy kiedy) i to, że strona działa jak wyścigi leniwca ze ślimakiem.
Natomiast kontakt z właścicielem 10/10.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1892 dnia: Październik 28, 2016, 12:08:26 pm »
Z cenami na FŚ raczej nie mam problemu. Są konkurencyjne z innymi sklepami w których robię zakupy ze względu na wysoki poziom obsługi (nieprzeczytane.pl odpada, nie biorę ich pod uwagę ze wszystkich możliwych powodów).
Taka Druuna (i 0 i 1 też) jest niewiele droższa niż na bonito, a tańsza niż w gildii. Oczywiście używam zawsze kodu który tu krąży.

Problemem jest faktycznie ich strona, czasem mocno zamulająca (wieczorami). Ale w ostatnim mailu który od nich dostałem z rabatem na kolejne zamówienie pisali, że przesłany mi rabat będzie działał też w nowej odsłonie sklepu, więc widać pracują nad tym.

A tak na marginesie - dostałem paczkę z Bonito z kilkoma książkowymi pozycjami, w tym dwiema których nie było nigdzie (stąd złożyłem tam zamówienie). I kurier DPD zniszczył tę paczkę tak klasycznie, że aż prawie zapłakałem. I żeby nie było - przesyłka była na serio bardzo dobrze zapakowana. Nie wiem jak trzeba było uderzyć/kopnąć/rzucić paczką, żeby przebić się przez masę papieru i folii.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2016, 01:39:15 pm wysłana przez robbirob »

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1893 dnia: Październik 28, 2016, 01:04:51 pm »

Druuna zero nie miała folii. A obwolutę bez folii łatwo uszkodzić.



Aha, to trochę mnie uspokoiło. Myślałem, że jak część 1 ma folie to i część 0 miała, widać się myliłem. Dzięki za info.


Taka Druuna (i 0 i 1 też) jest niewiele droższa niż na bonito, a tańsza niż w gildii. Oczywiście używam zawsze kodu który tu krąży.



Hmm, aktualnie chyba nie było kodu na fs. W każdym razie Druuna 1 na FS 70zł, a na np 60zł, Druuna 0 60zł vs 51zł. Metabaroni 99zł vs 85zł. Różnice jednak spore.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2016, 01:10:00 pm wysłana przez juras9 »

Offline isteklistek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1894 dnia: Październik 28, 2016, 01:07:58 pm »
Wystarczy wejść na stronę DPD na fejsie i tam jest filmik ze Szczecina z odpowiedzią. Szukać w miejscu gdzie są wpisy od użytkowników.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1895 dnia: Październik 28, 2016, 01:17:49 pm »

Hmm, aktualnie chyba nie było kodu na fs. W każdym razie Druuna 1 na FS 70zł, a na np 60zł, Druuna 0 60zł vs 51zł. Metabaroni 99zł vs 85zł. Różnice jednak spore.

Dlatego wyraźnie zaznaczyłem, że ja akurat nie kupuję w nieprzeczytane.pl
Porównywałem do zupełnie innych księgarni.

A kod jest cały czas ważny, na 5% - KVhfKjF
Wiele osób, wiele razy tu go umieszczało.

Offline juras9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1896 dnia: Październik 28, 2016, 01:38:01 pm »
Dlatego wyraźnie zaznaczyłem, że ja akurat nie kupuję w nieprzeczytane.pl


Z tym wyraźnie to bym polemizował, dopiero po skopiowaniu i wklejeniu do notatnika odczytałem tą czcionkę rozmiar 2 :D.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1897 dnia: Październik 28, 2016, 01:40:19 pm »

Z tym wyraźnie to bym polemizował, dopiero po skopiowaniu i wklejeniu do notatnika odczytałem tą czcionkę rozmiar 2 :biggrin: .
Hehe, już edytowałem posta. Teraz jest dobrze. Czasem te forum czyni cuda z czcionką i jej wielkością :)

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1898 dnia: Październik 28, 2016, 02:10:57 pm »
Druuna zero nie miała folii. A obwolutę bez folii łatwo uszkodzić.


Mylisz się. Druuna zero miała folię. Wczoraj ściągałem ze swojego egzemplarza.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1899 dnia: Październik 28, 2016, 03:30:21 pm »
Ciężko jest nie kupować w dyskontach. Np. teraz interesuje mnie 5 komiksów.
Ich ceny z wysyłką do Ruchu w dwóch księgarniach komiksowych i jednym dyskoncie:

Gildia = 126,12 zł
Fantastyczne światy z rabatem 5% = 114,04 zł
Nieprzeczytane przez Ceneo = 102,04 zł

Offline eskos

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1900 dnia: Październik 29, 2016, 10:38:29 am »
Odebrałem kolejną, szóstą już, przesyłkę z niePrzeczytane.pl. Ostatnio kupuję tam tylko komiksy wydawnictwa Kurc. Paczkę odebrałem w kiosku Ruchu. Paczka dosyć dobrze zapakowana. W środku dodatkowy papier aby komiksy nie latały. Sam karton też dosyć porządny. Czas dostawy do kiosku też błyskawiczny. Nie mam, pod tym względem do nich żadnych zastrzeżeń. Za to niezbyt miła niespodzianka mnie spotkała jak zwlekałem dzień z zapłatą. Otóż dzień po złożeniu zamówienia otrzymuję od nich ponaglenie w postaci maile,w którym jest napisane, że jak nie zapłacę to w ciągu 3 dni anulują mi zamówienie. Cóż, napisałem lekko dosadnego maile, z wypisanymi paragrafami regulaminu i linkiem do niego, i przypomniałem im, że mam 7 dni na wpłatę, i że działają wbrew własnemu regulaminowi. Na co przemiła pani z ich strony odpisała, że tak mają ustawiony automat jak przesyłka jest skompletowana a zamówienie jest nadal nieopłacone. Hm, automaty to jednak ludzie ustawiają a zagranie z ich strony jednak niezbyt ładne. Niby nic a jednak trochę wkurzające. No wielką łaskę mi robią, że sprzedają mi towar "pierwszej" potrzeby jakim są komiksy.

endriu84

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1901 dnia: Listopad 01, 2016, 07:42:27 pm »

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1902 dnia: Listopad 01, 2016, 07:48:06 pm »
Coś nie zadziałało prawidłowo z ciasteczkami.
Ja robiłem już kilka zamówień na dobre-ksiazki.com.pl, zawsze wchodząc przez Ceneo i zawsze naliczało prawidłowo ceny, zgodnie z tym co było wyświetlane.
Na dodatek bardzo szybko rozpatrzyli reklamację, wiesz nie mam im nic do zarzucenia.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1903 dnia: Listopad 01, 2016, 07:50:41 pm »
Nie widzę tam niczego nowego, masa księgarni internetowych stosuje takie praktyki, a że ceny zmieniały się po wrzuceniu do koszyka nie było z ich strony planowane, co wyjaśnił jeden z postów na wykopie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1904 dnia: Listopad 01, 2016, 07:51:46 pm »
Kilka słów o dobrych książkach :wink:
http://www.wykop.pl/ramka/3428023/jak-ksiegarnia-dobre-ksiazki-com-pl-oszukuje-klientow/

było wałkowane już tyle razy - czyścić zasyfioną przeglądarkę z ciastek. jeżeli to ktoś z forum, to serdecznie gratuluję inteligencji lub zawziętości.

" :wink: "

 

anything