trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 603104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1950 dnia: Listopad 22, 2016, 01:00:53 pm »
Ja też zamawiałem w gildii 14XI i także była obsuwa czasowa, o czym zresztą mejlem uprzedzili, no ale teraz coś się ruszyło. Ponoć paczka już w drodze i ma być w środę... Może mieli wysyp zamówień i promocja ich przerosła?  :lol:
...sprężyli się i odebrałem już dziś. Tak więc faktycznie opóźnienie wyniosło 2 dni [robocze :cool: ]

Offline p3rshing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1951 dnia: Listopad 22, 2016, 03:56:59 pm »
Czy na allegro nie da się już płacić kartą przez PayU? Widzę 2 opcje: szybki przelew i blik. Kart nie ma.

Offline NuoLab

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1952 dnia: Listopad 22, 2016, 08:23:39 pm »
Czy na allegro nie da się już płacić kartą przez PayU? Widzę 2 opcje: szybki przelew i blik. Kart nie ma.

Szybki przelew to jest PayU

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1953 dnia: Listopad 22, 2016, 09:28:23 pm »
sam sobie robię konkurencję, no ale:

https://www.atomcomics.pl/pl/p/RACHEL-RISING-OMNIBUS-HC/72154

wolałbym żeby kupił to ktoś, kto jeszcze pozycji nie ma, ale na tym forum różnie bywa.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1954 dnia: Listopad 22, 2016, 10:14:32 pm »
Ale ten tom chyba nie ma limitowanego nakładu? W odróżnieniu od wersji czarnej.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1955 dnia: Listopad 23, 2016, 04:25:12 pm »
merlin się sprężył i zamówienie dotarło dzisiaj, wbrew wcześniejszej deklarowanej dacie. niemniej kodu zniżkowego jak nie było, tak nie ma - jestem wyjątkiem, czy ktoś jeszcze ma podobny problem?

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1956 dnia: Listopad 23, 2016, 06:44:49 pm »
Ja już kod dostałem i go wykorzystałem. Kod mi wysłali 12h po wysyłce paczki.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1957 dnia: Listopad 24, 2016, 02:04:09 pm »
chyba się pogniewam na merlina. kodu nie ma, kontaktu z bokiem nie ma.

pytanie na przyszłość: możliwe jest rolowanie kodu?

(dostanę nowy, składając inne zamówienie z użyciem poprzedniego przy płatności masterpass?)
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2016, 08:43:11 pm wysłana przez mgnesium »

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1958 dnia: Listopad 24, 2016, 10:16:27 pm »
Dopóki jest pula kodów, teoretycznie tak. Właśnie czekam na kod po zakupie z użyciem pierwszego kodu z tej promocji.

ROLUJĄ SIĘ.

A swoją drogą - może być lawina reklamacji, pakują w karton bez bąbelków i można trarfić zarówno na grubą tekturę (szarą) jak i cieńszą ( biała, z logo merlina). Mnie się udało - jak na razie...

A na allegro też dają kod - za BLIKa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 12:13:08 pm wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Namir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1959 dnia: Listopad 25, 2016, 11:46:08 am »
Mogę potwierdzić, że kody od Merlina dochodzą. Co prawda trochę to trwało, bo komiksy już zdążyłem odebrać z kiosku, ale nie ma co narzekać.

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1960 dnia: Listopad 25, 2016, 12:37:06 pm »
Chciałoby sie powiedziec - merlin i wszystko jasne. Ja zamowienie złożyłem w piatek i kodu do dnia dzisiejszego nie mam . Ale Cierpliwie czekam.


mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1961 dnia: Listopad 25, 2016, 12:52:33 pm »
może dziś dostaniesz (może ja również):

"Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, że kolega odpowiedzialny za wysłanie kodów związanych z promocją MasterPass, rozpoczął wysyłanie kodów rabatowych do klientów, którzy spełnili warunki promocji.
Jeśli spełnił Pan warunku, to otrzyma Pan kod w ciągu kilku godzin, przepraszamy za czas oczekiwania. Dołożymy starań by czas ten skrócić.
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem promocji: https://merlin.pl/text/regulaminy-promocji/"


btw, kody pączkują (jeden, w odpowiednich warunkach, potrafi wygenerować drugi).

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1962 dnia: Listopad 26, 2016, 03:26:06 pm »
Takie pytanko czy ktoś z was zamawiał do kiosku o on nagle jest zamknięty tak se po prostu? Już drugi dzień chce odebrać paczki z merlina które mają status że na mnie czekają, pierwszą odebrałem bez problemu. Niby mam 5 dni roboczych na odbiór i nie wiem czy mam już do merlina/ruchu w tej sprawie pisać, gdzie ruch ma to podobno w dupie :]

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1963 dnia: Listopad 26, 2016, 04:33:02 pm »
Czemu ruch ma to w dupie?  Na stronie paczki w ruchu jest formularz reklamacyjny, na który bok odpowiada.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1964 dnia: Listopad 26, 2016, 10:12:00 pm »
może dziś dostaniesz (może ja również):

"Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, że kolega odpowiedzialny za wysłanie kodów związanych z promocją MasterPass, rozpoczął wysyłanie kodów rabatowych do klientów, którzy spełnili warunki promocji.
Jeśli spełnił Pan warunku, to otrzyma Pan kod w ciągu kilku godzin, przepraszamy za czas oczekiwania. Dołożymy starań by czas ten skrócić.
Zapraszam do zapoznania się z regulaminem promocji: https://merlin.pl/text/regulaminy-promocji/"


btw, kody pączkują (jeden, w odpowiednich warunkach, potrafi wygenerować drugi).

kod dostałem wczoraj po 21. zawartość zamówienia, które go wygenerowało, dotarła w nienaruszonym stanie (co jest chyba bardziej zasługą przewoźnika - pakowanie to zwykła koperta multimail, która mimo iż zwykle zdaje egzemin, nie jest idealna).

btw, na merlinie pojawił się preorder na styczniowy egmont - sam zgarnąłem swój pakiet za niecałe 55 zł (corto plus panna marvel).

 

anything