Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 603454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1966 dnia: Listopad 26, 2016, 11:06:29 pm »

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1967 dnia: Listopad 27, 2016, 10:26:22 am »
w inbooku (w którym zakupy odradzam, ale jestem w mniejszości) kod "33qbnqir" na dodatkowe -10% od kwoty w koszyku, ważny do końca weekendu.
Tam chyba była data 28 listopad, czyli do jutra. Teraz jak na złość nie chce mi się to wyświetlić. Jeszcze nie wszystkie zbliżające się premiery mają jako dostępne i liczę na to, że w poniedziałek się to zmieni.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1968 dnia: Listopad 27, 2016, 02:11:17 pm »
nie chce mi się pisać o moich przejściach z inbookiem - wiem tylko, że nie byłem osamotniony w złym traktowaniu, chociaż większość osób robiących u nich zakupy była zadowolona.

w skrócie -musiałem się użerać z bok-iem, aby uznano moją reklamację, a pieniędzy za odesłanie im wadliwych egzemplarzy do dzisiaj nie dostałem (mniej więcej 32 zł w plecy, dwie osobne przesyłki). na maile również odpowiadają wybiórczo.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1969 dnia: Listopad 28, 2016, 02:19:19 pm »
po raz kolejny potwierdzam, że w sklepie gildia nie odkładają produktów na bieżąco:

zamówienie z 14 listopada, opłacone szybkim przelewem, w komentarzu prośba o nie wysyłanie do 1 grudnia - dzisiaj dostałem maila, że nakład jednego tytułu się wyczerpał (w sklepie w momencie składania miał czas dostępności 24h).

meh.

(btw, nie widzę guziczka "usuń" dla ostatniego posta w wątku).

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1970 dnia: Listopad 28, 2016, 02:25:16 pm »
w skrócie -musiałem się użerać z bok-iem, aby uznano moją reklamację, a pieniędzy za odesłanie im wadliwych egzemplarzy do dzisiaj nie dostałem (mniej więcej 32 zł w plecy, dwie osobne przesyłki). na maile również odpowiadają wybiórczo.

nie wiem kiedy to zalatwiales, ale jakis czas temu, kiedy zdazyla mi sie reklamacja, specjalnie do nich zdzwonilem zaniepokojony roznymi negatywnymi opiniami dot. zwrotu pieniedzy za wysylke komiksow do nich i zostalem zapewneiony, ze osoba, ktora wczesniej zalatwiala reklamacje zostala zwolniona i nie bedzie juz wiecej podobnych problemow. I rzeczywiscie, kase dostalem natychmiast na skarbonke, a wyplate ze skarbonki na konto mozna zrobic samemu (jest gdzies instrukcja na stronie co i jak), ja nie robilem, bo nie mialem takiej potrzeby.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1971 dnia: Listopad 29, 2016, 06:56:26 am »
z bookdepository zamiast strontium dog v.1 dostałem the Day the Crayons Came Home. ciekawe czy jakieś dziecko koloruje właśnie mój komiks. w ostatnich miesiącach miałem już kilka wpadek z bd - opóźnione wysyłki, poobijane rogi.

w sumie zamawiam od nich od 2009 roku, odkąd podnieśli ceny to z mniejszą częstotliwością. odczuwalny spadek jakości.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline jsm

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1972 dnia: Listopad 30, 2016, 09:13:55 am »
Odebrałem dziś przesyłkę ze sklepu Gildii (promocja -50% na Prószyńskiego oraz darmowa przesyłka). Paczka pancerna - zawartość popakowana rozmiarami w mniejsze pakunki owinięte chyba z 5 warstwami folii bąbelkowej każdy rozmiar. Całość dodatkowo owinięta jeszcze jedną warstwą folii i puste miejsce upchane poduszkami powietrznymi. Karton też solidny, wszystko owinięte taśmą klejącą wielokrotnie tak że paczka samoczynnie nie ma prawa  się otworzyć. Kurier chyba musiałby samochodem ją przejechać, żeby cokolwiek z zawartością się stało niedobrego. Zawartość oczywiście dotarła nienaruszona.


Sklepie Gildii - robisz to dobrze!
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1973 dnia: Listopad 30, 2016, 03:26:19 pm »
Może się ktoś orientuje jak w gildii wygląda sprawa z WKKDC? Konkretnie mi chodzi o to z jakim opóźnieniem mogę się spodziewać wysyłki dwóch części Długiego Halloween, jeśli dziś wyszedł drugi tom.

Offline OokamiG

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1974 dnia: Listopad 30, 2016, 05:21:23 pm »
Dzięki za wyjaśnienie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1975 dnia: Listopad 30, 2016, 07:54:27 pm »
wam też merlin zaczął obniżać wartość kodów rabatowych do okolic 24 zł? (tak, wiem że to tylko złotówka różnicy w stosunku do wartości deklarowanej, ale jeżeli łamią jeden punkt regulaminu, to dlaczego nie mieliby łamać innych?)

ZRZUT EKRANU (KLIK)

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1976 dnia: Listopad 30, 2016, 08:23:46 pm »
wam też merlin zaczął obniżać wartość kodów rabatowych do okolic 24 zł? (tak, wiem że to tylko złotówka różnicy w stosunku do wartości deklarowanej, ale jeżeli łamią jeden punkt regulaminu, to dlaczego nie mieliby łamać innych?)

ZRZUT EKRANU (KLIK)
mam podobnie, ale tylko jak zamawiałem więcej niż jeden produkt (komiks). Jak zamawiałem jeden - było pełne 25 zł, jak zamawiałem 2 - było między 24,07 a 24,86... przy jednym czy 2 zamówieniach to niewielka różnica, ale jak sie robi 10 zamówień to robi się z tego "przysłowiowe" piwko, a anawet więcej... pewnie w weekend do nich napiszę.

A odnośnie samego merlina - na chwilę obecną bardzo pozytywnie:
komiksy w stanie idealnym, kupony szybko przychodzą, bok na moje pytania bardzo sprawnie odpowiada, a przy anulacji zamówienia nie robią problemu i kasa szybko wraca na konto...
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2016, 10:44:19 pm wysłana przez mack3 »

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1977 dnia: Listopad 30, 2016, 08:31:22 pm »
Potwierdzam, miałem tak już parę razy w Merlinie (z innymi kodami rabatowymi też) i podejrzewam, że coś się psuje, kiedy zamawia się naraz kilka komiksów (jakoś kiepsko rozkłada rabat na kilka pozycji). Jak się bierze jeden, to powinno odjąć tyle, ile trzeba (teraz 25 zł).
Oczywiście powinni to poprawić i nie powinno tak być (ale mnie się nie będzie raczej chciało im zwracać uwagi i dopominać się ok. 1 zł; już i tak korzystam sporo na zapętlonej promocji MasterPass).
Komiksy rzeczywiście idą szybko (Paczka w Ruchu), kody też w miarę szybko, natomiast opakowanie to tylko karton i dość długo wysyłają (wczoraj ok. 13:30 za zapłaciłem MasterPassem za komiksy wysyłane w 24 h i do tej pory nie wysłali, a przynajmniej nie mam żadnego info; nie śpieszy mi się, ale może komuś by się śpieszyło).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1978 dnia: Listopad 30, 2016, 08:47:18 pm »
kody też w miarę szybko

najwidoczniej mnie nie lubią, bo za każdym razem muszę się o nie dopominać (a i tak jestem trzy "w plecy" - zamówienia z ostatniego piątku, sprzed południa).


resztę potwierdzam, faktycznie błąd systemu (jeden komiks ok ; na na czterech traci się niecałą złotówkę) - podejrzewałem jakieś celowe działanie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2016, 08:52:57 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1979 dnia: Listopad 30, 2016, 09:44:15 pm »
dość długo wysyłają (wczoraj ok. 13:30 za zapłaciłem MasterPassem za komiksy wysyłane w 24 h i do tej pory nie wysłali, a przynajmniej nie mam żadnego info; nie śpieszy mi się, ale może komuś by się śpieszyło).

Kilka minut temu dostałem mejla, że wysłano komiksy. Więc może wysłali w 24 h (ale trochę później powiadamiają).

najwidoczniej mnie nie lubią, bo za każdym razem muszę się o nie dopominać (a i tak jestem trzy "w plecy" - zamówienia z ostatniego piątku, sprzed południa).

No, nie wiem, od czego to zależy (z mojego doświadczenia wynika, że jutro po południu powinienem dostać kody; następnego dnia po wysyłce, gdzieś po południu).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)