trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1980 dnia: Grudzień 01, 2016, 01:06:08 pm »
Rolowanie kuponów za Masterpass w Merlinie trwa w najlepsze - dziś wysłano kolejne zamówienie do mnie, a w ślad za nim dotarł kolejny kod.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Mawer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1981 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:58:59 am »
Magazynier płakał jak kompletował :badgrin:





Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1982 dnia: Grudzień 02, 2016, 09:06:37 am »
A teraz przyjedzie kurier i będzie to wrzucał (dosłownie) na pakę :)
Fajne zdjęcie!

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1983 dnia: Grudzień 02, 2016, 09:44:24 am »
Od czego zależy rabat na merlinie? Jak kupowałem ostatnio przedpremierowo komiksy Egmontu to było -35%, a teraz albo -31%, albo -30%.

Offline niuklik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1984 dnia: Grudzień 02, 2016, 09:45:19 am »
Magazynier płakał jak kompletował :badgrin:



Widać, że ruch w biznesie jest...Lepiej w tę stronę, od przybytku głowa nie boli..

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1985 dnia: Grudzień 02, 2016, 12:12:10 pm »
Od czego zależy rabat na merlinie? Jak kupowałem ostatnio przedpremierowo komiksy Egmontu to było -35%, a teraz albo -31%, albo -30%.

od widzimisie lordów merlina. dlatego denerwuje mnie ślimacze tempo przesyłania tych kodów - kilka tytułów które miałem zamiar kupić, cenowo poszybowało w górę.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1986 dnia: Grudzień 02, 2016, 12:39:25 pm »
Ja miałem kody już od dość dawna, ale dopiero dzisiaj chciałem złożyć zamówienia na komiksy ze stycznia i właśnie patrzę, że kilka % mniej rabatu niż ostatnio jest. Kodów mam z 10, także za styczniowe premiery Egmontu zapłacę śmieszne pieniądze.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1987 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:18:38 pm »
Paradoksalnie to lepiej że niektórym tytułom % się obniżyły.
Można wkładać po jednym tytule do koszyka, a i tak wciąż jest powyżej 39 zł i naliczy się kolejny kod ważny przez rok! Czyli i tak może być ok. 50% obniżki - i lepiej - od ceny okładkowej.. Z darmową przesyłką.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1988 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:27:49 pm »
Paradoskalny to jest ten sposób myślenia, bo w żadnym wypadku nie jest lepiej, że obniżka jest mniejsza. Jak komuś brakuje dwóch złotych, to niech se ołówek do zamówienia dołoży.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1989 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:36:44 pm »
Taa, i zostanie z tym ołówkiem jak Himilsbach mógł zostać z angielskim, a do tego jeszcze kupon zmniejszy wartość (o czym już tutaj pisano).
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1990 dnia: Grudzień 02, 2016, 02:38:06 pm »
O czym ty mówisz?

Offline Namir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1991 dnia: Grudzień 02, 2016, 07:22:04 pm »
O czym ty mówisz?

Kupony merlina zmieniają swoją wartość na mniejszą, jeżeli kupuje się naraz więcej niż 1 pozycję. Przykładowo, ja przy zakupie miałem rabata 24,32, zamiast 25 zł.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1992 dnia: Grudzień 02, 2016, 07:56:24 pm »
moje pierwsze (!) udane zakupy w nieprzeczytane - po raz kolejny skusiła mnie niska cena (kasta od scream). w komentarzu poprosiłem CAPSLOCKIEM o karton odpowiedniej wielkości ze strefami zgniotu i dostałem dokładnie karton odpowiedniej wielkości ze strefami zgniotu. regularnego klienta we mnie nie znajdą, ale ze względu na ilość żółci którą wylałem tutaj na tę księgarnię, chyba warto odnotować to małe zwycięstwo. credit where credit's due.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1993 dnia: Grudzień 02, 2016, 07:58:54 pm »
Kupony merlina zmieniają swoją wartość na mniejszą, jeżeli kupuje się naraz więcej niż 1 pozycję. Przykładowo, ja przy zakupie miałem rabata 24,32, zamiast 25 zł.
Nie zmieniają swojej wartości, tylko rozkładają się procentowo na produkty w koszyku.

Offline Zakrza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1994 dnia: Grudzień 02, 2016, 08:26:17 pm »
Też ostatnio kupiłem na nieprzeczytane.pl. Komiksy porządnie zapakowane, w takim składanym kartonie. Co mi się natomiast nie podobało to to, że przesyłka miała pójść 2 dni wcześniej i to, że nic mi BOK nie odpisał.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

 

anything