Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krakers

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2115 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:07:28 pm »
Dodatkowy rabat robi swoje,sam kupiłem Lokiego  za 30,26zł , Alias #1 za 48,78zł, Alias #2 za 36,43.Zawsze czekam na muche aż będzie promocja -35%  :razz:

Offline Berserk_mode

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2116 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:25:59 pm »
Kupował ktoś może na allegro od użytkownika "czytam_tanio"?
Mają Osaczonego Vadera w dobrej cenie - zaryzykowałem i kupiłem. Jestem teraz ciekaw czy oczekiwać komiksu czy raczej zwrotu pieniędzy za brak towaru ;)
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2117 dnia: Styczeń 23, 2017, 09:02:22 pm »
@UP
Kupiłem od nich raz czy dwa kilka komiksów Disneya. Przyszły i były OK.

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2118 dnia: Styczeń 27, 2017, 07:06:41 am »
wczoraj odbierałem paczkę z komiksami z Ruchu i tak się złożyło, że wywiązała się rozmowa z dziewczyną która tam sprzedaje i powiedziała mi (dlatego, że mnie kojarzy bo odbieram tam 2-3 paczek miesięcznie) że Ruch ma podnieść ceny tej usługi (paczka w ruchu) na pewno dla indywidualnego klienta chyba o 1zł, nie wiadomo jak to wpłynie na cenę z większymi firmami, ale dla przypomnienia jak Inpost zwiększył cenę przesyłki to zrobił to globalnie dla wszystkich

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2119 dnia: Styczeń 27, 2017, 01:42:28 pm »
Jeśli to się sprawdzi, to może dostawa na pocztę zostanie po 4 zł? Albo trzeba będzie zamawiać do progu darmowej dostawy.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2120 dnia: Styczeń 30, 2017, 06:23:15 pm »
Wam też od tygodnia-dwóch wywala rzeczy z koszyka w Sklepie Gildii?  :doubt:  Strasznie mnie to wkurza. Miałem tam różne, nawet stare rzeczy z jakiegoś Motopolu, które czasem sobie dobierałem jak mi np. brakowało do darmowej wysyłki lub miałem ochotę na jakiś staroć. Rzeczy, o których pamiętałem wrzuciłem sobie po pierwszym wywaleniu do schowka. A co dam coś do koszyka, to za 2 dni znowu mam pusty. Przez wiele lat tak nie było, w ostatnich dniach już z pięć razy. Dobrze, że przynajmniej schowek nie ma takich "wahań" bo bym zapomniał o niektórych komiksach. Fajnie mieć rzeczy w koszyku na Gildii, bo np. informuje, kiedy jest jakaś promo, że zmieniła się cena. Schowek takich właściwości nie ma.

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2121 dnia: Styczeń 30, 2017, 06:31:13 pm »
Mi nic nie wywala. Nie korzystasz z dwóch komputerów? bo na gildii koszyk zapisywany w cookies.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2122 dnia: Styczeń 30, 2017, 06:40:39 pm »
Nie, ten sam komputer.

szulig

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2123 dnia: Styczeń 30, 2017, 07:06:43 pm »
Nie, ten sam komputer.
w takim razie moze usuwales cookies? sam tak zrobiłem 4 dni temu i wszystko poszlo sie wietrzyc....

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2124 dnia: Styczeń 30, 2017, 07:22:05 pm »
Jakie jeszcze sklepy oprócz Gildii i księgarni Incal posiadają w swojej ofercie tomy WKKM?

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2125 dnia: Luty 01, 2017, 10:40:17 am »
w takim razie moze usuwales cookies? sam tak zrobiłem 4 dni temu i wszystko poszlo sie wietrzyc....
Nie. :/ Znowu mi wywaliło przed chwilą i mam pusty koszyk. Dziwne.

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2126 dnia: Luty 01, 2017, 11:55:50 am »
Może ktoś jeszcze korzysta z komputera i czyści historię razem z cookies?  :smile:

Offline gogiel

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2127 dnia: Luty 01, 2017, 06:55:28 pm »
Wam też od tygodnia-dwóch wywala rzeczy z koszyka w Sklepie Gildii?
Dlatego najlepiej korzystać ze schowka sklepu, który jest zapisywany na serwerze.

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2128 dnia: Luty 02, 2017, 11:20:02 am »
Ostatnio miałem nieprzyjemność reklamować komiks w Madbooks.pl
Nie mogli mi go wymienić (podobno nie posiadali pozbawionego wad egzemplarza), wiec kazali odesłać komiks. Zapytałem o zwrot kosztów przesyłki - w odpowiedzi usłyszałem, że zwrócą, jeśli uznają reklamację za zasadną. Rzecz tyczyła się źle wydrukowanego egzemplarza (wydawca sam zapewniał o wymianie i odsyłał do miejsca zakupu) - więc wyraziłem swoje zdziwienie tym faktem. Na tego maila już nawet nie raczyli odpisać. W związku z tym wadliwy komiks wymieniłem bezpośrednio u wydawcy, a w Madbooks już więcej niczego nie kupię.

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2129 dnia: Luty 02, 2017, 07:17:09 pm »