Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2145 dnia: Luty 03, 2017, 10:55:35 am »
Nawisem mówiąc ten omnibus Flasha jest raczej dość cienki moim zdaniem. Myślałem, że będzie zbierał całość Flasha z N52, a to raptem tylko 4 zwykłe HC spięte razem.
Wiadomo, że na MV nigdy nie kupuje się bez rabatu -20% bo to się nie opłaca. A dyskusja Amazon vs MV to kwestia pojedynku hazardzista vs realista. Dopłata rzędu 70 czy 100 zł to nie jest majątek. Nigdy nie dostałem paczki z MV z komiksami w stanie uszkodzonym czy ubitym. Jedyne co się zdarzało to przesunięcia obwoluty pod folią ale to wada fabryczna.
Co to Flasha też jestem zawiedziony :/ z Aquamanem jest podobnie - tylko run Johnsa.
Ja akurat miałem szczęście i wszystko dotarło okej. A dopłata do np.: War of Kings jest już dość pokaźna. 300, a 500 zł.  Na 2 omniakach masz 1 gratis. Dopłata przy cieńszych rzeczach? Komplet Locke & Key Master: amazon ~450 zł, mvs 660. Dla mnie to sporo, za różnicę 200 zł masz Planetary omnibus chociażby.

Offline niuklik

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2146 dnia: Luty 03, 2017, 10:57:06 am »
Nigdy nie dostałem paczki z MV z komiksami w stanie uszkodzonym czy ubitym. Jedyne co się zdarzało to przesunięcia obwoluty pod folią ale to wada fabryczna.
Uch, szczęściarz...u mnie też tak było...do pewnego momentu. Jeszcze udało mi się zwrócić uszkodzone dwie cegły przed całą akcją z "zapewniamy stan produktu: dobry". Od tego momentu unikam MvM - nie zgadzam się z nową polityką sklepu, zresztą Atoma mam pod nosem i sprawdzam komiksy od razu przy zapłacie.

Offline SawiK

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2147 dnia: Luty 03, 2017, 11:19:36 am »
Jak sie dorzuci jeden komiks do codziennych zakupow to tej 3zlotowej róznicy sie nie odczuje. Chyba ze po same komiksy ktos poleci i z 10tomow weźmie to fakt lepiej kupic w necie.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2148 dnia: Luty 03, 2017, 12:11:03 pm »
Dopłata rzędu 70 czy 100 zł to nie jest majątek.

Sure, ale jeśli mam kupić w MV Absolute Preacher za 600, którego w Amazonie kupiłem za 350 to wtedy juz trochę inaczej na to patrzę.  Jeszcze raz powtarzam, że warto robic preordery z duuużym wyprzedzeniem na Amazonie. Preorder Price Guarantee moze czasem naprawde dać nam dobrą ofertę, a to nic nie kosztuje i w kazdym momencie można anulować bez żadnych konsekwencji. Do rekordów zaliczam album Taschena którego retail był 99 funtów, a na preorderze zeszła cena do 10.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2149 dnia: Luty 03, 2017, 12:11:49 pm »
To nie jest oferta dla komiksiarzy mających obcykany rynek zakupu komiksów. To oferta dla osób, które jak już kupią komiks, to w Empiku za okładkową, a nie przez Internet (a gdyby miały kupić w sieci, to też nie tak dużo, żeby miały darmową dostawę). Dlatego to jest dobra oferta dla takich osób. Podoba mi się ta inicjatywa Egmontu i Biedronki, a nuż trochę dzieciaków złapie komiksowego bakcyla. Obawiam się jednak, że to będzie krótkookresowa akcja, acz ucieszyłbym się, gdyby taki kącik z komiksami zagościł w Biedronce (i innych marketach itp.) na dłużej.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2150 dnia: Luty 03, 2017, 12:25:05 pm »
gdyby taki kącik z komiksami zagościł w Biedronce (i innych marketach itp.) na dłużej.
A nie ma komiksów w marketach? Ostatnio byłem w Auchanie i było troszkę Asteriksów, Kajko i Kokoszów, ale też Marvela. Także w Media Markcie widziałem też sporo komiksów, choć jeszcze jakiś czas temu w ogóle ich nie było.

Co chyba pisałem wyżej - komiksy i tak wcześniej czy później pojawiłyby się w Biedronce. Były już wszelakiego rodzaju książki, gry, filmy, muzyka, a czymże jest komiks jeżeli nie jednym z rodzajów książki. I tak samo jak inne tego typu rzeczy, są one w Biedronce raz na jakiś czas. Jest oferta to w Biedronce znajdziesz kilkanaście rodzajów muzyki czy filmów, a potem przez 3 miesiące możesz nie znaleźć żadnej z płyty muzyką. Tak samo z komiksami, teraz będą przez kilka tygodni, a potem znikną, by pewnie (jeżeli akcja okaże się sukcesem) pojawić się z nową pulą tytułów za kilka tygodni.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2151 dnia: Luty 03, 2017, 12:48:33 pm »
A nie ma komiksów w marketach?

Nie wiem, bo ich tam z reguły nie szukam... Jakieś kioskowe widziałem. Jak są, to fajnie, jak będzie więcej i na dłużej, to jeszcze fajniej.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Blaksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2152 dnia: Luty 03, 2017, 03:59:59 pm »
Rok temu w Biedronce były audiobook'i komiksowe wydawane przez studio Sound Tropez:eek:


Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2153 dnia: Luty 03, 2017, 04:24:58 pm »
Tak, były. 😁
Szkoda, że Sound Tropez po hucznym starcie zaprzestali produkcji komiksowych słuchowisk.....

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2154 dnia: Luty 03, 2017, 06:07:11 pm »
Byłem dziś w moim najbliższym Auchan ale komiksów nie znalazłem, poza KD na dziale prasowym. Za to były 2 stare numery Kolekcji Hachette Art terapia. :) Ale nie kupiłem bo bez przeceny. :) W Empiku są już te 2 duże łamigłówki Marvela z cyklu połącz kropki. Jeden jest ze Spider-Manem, drugi z Kapitanem A w A3. Przeczytałem o tym na naEkranie i dalej nie wiem dla kogo ta publikacja.


W ogóle złaziłem dziś większość hipermarketów - Tesco, Auchan, Leclerk i Carrefour. Komiksów brak, ale są fajne książki w koszach.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 06:11:13 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2155 dnia: Luty 03, 2017, 06:21:14 pm »
W Leclercu nie było? Pamiętam że były ale to ze 2 lata temu. Tylko Egmont.

Offline Blaksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2156 dnia: Luty 03, 2017, 06:38:33 pm »
W Auchan w tamtym roku w maju była komiksowa Biblia.  :eek:

Kijanek

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2157 dnia: Luty 03, 2017, 07:39:06 pm »
Kupował z was coś w literackim chodniku lub na znaku ?
Jakieś wrażenia

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2158 dnia: Luty 03, 2017, 08:19:00 pm »
Tak. Wg większych pedantów pakują bez szału. Moje komiksy przyszły bez szwanku. Komuś tam innemu się nie podobało. W temacie o zniżkach niedawno była dyskusja.

Offline mani78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2159 dnia: Luty 03, 2017, 11:22:33 pm »
https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/1401261035/ref=tmm_hrd_new_olp_sr?ie=UTF8&condition=new&qid=&sr=

oferta ARTSnCRAFTS~Books £35.40 plus 4.02 za wysyłkę. Są zniżki/zwroty w razie zniszczonego egzemplarza.


ARTSnCRAFTS radzę omijać szerokim łukiem, chyba, że lubisz totalnie obite omnibusy. Ich pakowanie woła o pomstę do nieba.