Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 603014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline angelscorpion

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2160 dnia: Luty 04, 2017, 12:45:26 am »
Gdyby za taką cenę był u nas, brałbym Knightfall Omnibus bez mrugnięcia okiem :) https://www.amazon.com/gp/product/1401270425/ref=oh_aui_detailpage_o00_s01?ie=UTF8&psc=1 Wychodzi jakieś 250 zeta po obecnym kursie Dolara :shock:

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2161 dnia: Luty 04, 2017, 09:09:47 am »
Jakieś 35 zeszytów za 250 zł? Jestem na tak.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2162 dnia: Luty 04, 2017, 12:51:29 pm »
@UP
Wonder Woman w Super Hero High polecam. :D

Poza tym poza Supermanem 3 już niewiele ciekawych pozycji.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2163 dnia: Luty 04, 2017, 03:21:54 pm »
W Znaku kupowałem tylko powieści, ale wysyłka pozostawiała sporo do życzenia, książki luźno wrzucone w karton. Za to szybko się uwinęli, co do lch-nie mam pojęcia.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2164 dnia: Luty 04, 2017, 10:47:10 pm »
niestety kupowanie na Amazonie to wieczna walka ze zwrotami i ich infolinia :) - myślę, że ponad 50% tego co u nich zamawiac idzie do zwrotu. Kwestia pakowania. No ale przy aktualnych cenach na MVM to warto i tak.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2165 dnia: Luty 06, 2017, 11:03:29 am »
Faaajna jest ta oferta komiksów w Biedronce. Byłem rano i jestem pod wrażeniem. I Mamuty i Asterixy to ładne nówki sztuki, nie jakieś zwroty. Bez rys i bez skaz. Zatem polecam każdemu, kto jeszcze tego nie ma.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2166 dnia: Luty 07, 2017, 06:54:09 pm »
Ma ktoś jakieś nowe ekstra miejsce, gdzie można kupić taniej WKKDC? Bo Wieża Babel już jutro, a płacenie znowu 40 zł boli. ;)

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2167 dnia: Luty 07, 2017, 10:01:42 pm »
W Empiku po 39.99 zł.

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2168 dnia: Luty 07, 2017, 10:03:59 pm »
Ma ktoś jakieś nowe ekstra miejsce, gdzie można kupić taniej WKKDC? Bo Wieża Babel już jutro, a płacenie znowu 40 zł boli. :wink:


Nie płacz już. Predator ma wolne do 10-go.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

mkolek81

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2169 dnia: Luty 08, 2017, 09:51:36 am »
Może któraś z pań obecnych na forum skorzysta:
Cytuj
*Przedsprzedaż nowości marca*
 *Tylko dla Pań: komiks od SCREAM zamiast kwiatka*
 Kochani! Nowości marcowe zadebiutują 8.03. Dziś, na miesiąc przed tą datą, uruchamiamy przedsprzedaż na www.captainhook.pl na promocyjnych warunkach.
 UWAGA: każda z Pań, która do 08.03.2017:
 1/ zapisze się do "SCREAM CLUB" (lub już to zrobiła) i
 2/ zakupi co najmniej 4 komiksy z naszej oferty (w tym również starsze tytuły)
 OTRZYMA, W RAMACH UPOMINKU NA DZIEŃ KOBIET,
 JEDEN Z ALBUMÓW WYDAWNICTWA GRATIS !!!*
 Wasz zespół SCREAM.
 *Scream zastrzega sobie prawo do wyboru gratisowego tytułu.

Offline daviddaniel

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2170 dnia: Luty 08, 2017, 11:34:40 am »
seksistowska polityka handlowa

Offline pitt

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2171 dnia: Luty 08, 2017, 11:41:55 am »
Na Walentynki to sklepy komiksowe (gildia!, gildia!) mogłyby zrobić dzień darmowej przesyłki. Przecież ukochanym Paniom, trzeba jakoś te komiksy wysłać. :D

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2172 dnia: Luty 08, 2017, 02:03:44 pm »
Kupowałem jedyny raz bezpośrednio od wydawnictwa w celu zdobycia slipcase do Incali. Ceny sporo wyższe niż w dyskontach. Patrząc na rabat w takim mestro w postaci 38% to kupując cały pakiet otrzymamy jeden komiks za darmo będąc płcią przeciwną. Płaczu więc nie ma.

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2173 dnia: Luty 08, 2017, 04:19:37 pm »
Pierwsza przesyłka z mestro odebrana!
Pakowanie wzorowe niemal! Albumy w szczelnie przylegającym kartonie. Ten w jeszcze większym, a wolne przestrzenie dokładnie wypełnione folią jako amortyzacją stref zgniotu!
Nie wiem czy to standard, ale prosiłem w komentarzu do zamówienia o skrupulatne zapakowanie.
Przy aktualnych rabatach są bezkonkurencyjni obecnie.
Wewnątrz znalazłem zakładkę nieprzeczytane.pl więc chyba to faktycznie jeden twór.
Polecam niezdecydowanym.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2174 dnia: Luty 08, 2017, 07:49:37 pm »
Właśnie też czekam na sporą przesyłkę. Z Mestro już zamawiałem nie raz więc nie powinno być kłopotu.
Jak powstawało Mestro to rabaty były bardzo dobre. Później coś ucichło i znowu nieprzeczytane górowało nad Profit 24 i Mestro jeśli chodzi o rabaty.
Nie zamawiałem na tej promocji z Inbooka i nie chciałbym wprowadzać w błąd ale osobiście to nie pamiętam aby takie rabaty były kiedykolwiek w jakiejś księgarni(nie zliczam wyprzedaży 50% Bonito/Aros/Gildia).
Dla niektórych patrzących z boku może się to wydawać śmieszne, bo jak można ciągle o tych rabatach i cenach jak jest gildia albo Aros i dają 30% albo 35%. Pakują dobrze, szybka wysyłka itp. więc po co szukać alternatywy. Ale zamawiając teraz w Mestro np 15/20 komiksów mamy ze 2, 3 gratis w porównaniu z innymi dyskontami. Jest to świetny czas na uzupełnienie biblioteczki i nie mówię tutaj tylko o komiksach.
Osobiście mam odkładane większe sumy w porównaniu z innymi miesiącami na dwa razy w roku. Oczywiście maj i październik. Reszta miesięcy na bieżąco jeśli jest to możliwe, a uzupełnienie wchodzi tylko w grę dzięki takim akcjom jak ta teraz.
Przy takiej dobroci w komiksowie trzeba szukać i zamawiać tam gdzie taniej. Jeśli kupowałbym mało i miał max 5 tytułów na zakup w miesiącu to pewnie nie chciałoby mi się szukać i każde zamówienie wypływałoby z jednej księgarni. No a tak wygląda nałóg niestety i trzeba sobie radzić  :biggrin: