Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2235 dnia: Marzec 02, 2017, 04:58:23 pm »
Ok dzięki, a koszt reklamowanej przesyłki zwracają na konto?

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2236 dnia: Marzec 02, 2017, 05:03:08 pm »
Muszą, bo takie wymagania stawia ustawa :)

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2237 dnia: Marzec 02, 2017, 05:07:48 pm »
Ok dzięki, a koszt reklamowanej przesyłki zwracają na konto?

Nie ma takiej potrzeby - sami zamówią kuriera. Niczego nie będziesz płacił.

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2238 dnia: Marzec 02, 2017, 05:21:58 pm »
Nie ma takiej potrzeby - sami zamówią kuriera. Niczego nie będziesz płacił.
W sumie racja to mestro :)

Offline cinne

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2239 dnia: Marzec 03, 2017, 01:01:41 pm »
Księgarnia internetowa NIEPRZECZYTANE.PL


Złożyłem zamówienie na parę komiksów, jeden z nich został przesłany z "napuchniętą" folią którą jest powleczona okładka. Jest tam powietrze i generalnie można już tylko to całkowicie zerwać a komiks jest fabrycznie uszkodzony. Na reklamację dostałem to:
"Witam Panie Marcinie,
Przykro nam, że zakupiony egzemplarz nie spełnia Pańskich oczekiwań.
Niestety ze względu na mały uszczerbek, nie mający wpływu na użytkowanie produktu, nie możemy uznać takiego zgłoszenia za podstawę do wymiany."
Rozumiecie? Uszczerbiony róg itd itp to przecież też "mały uszczerbek, nie mający wpływu na użytkowanie produktu".
To nie pierwsze moje kłopoty z tą księgarnią i już ostatnie, nikomu nie polecam.

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2240 dnia: Marzec 03, 2017, 01:18:30 pm »
To dziwne, bo ja złego słowa powiedzieć nie mogę. Atos, bonito, mestro, profit, nieprzeczytane, to dla mnie modelowy przykład jak powinno się podchodzić do klienta. Również pod kątem reklamacji.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2241 dnia: Marzec 03, 2017, 01:20:03 pm »
@cinne
Dziwne to. Z tego co powyżej pisali inni to mestro/nieprzeczytane bardzo chętnie przyjmuje na siebie reklamacje związane z obiciami. A przecież mogliby się migać, wymagać zdjęć, itp.
A tutaj szok, bo defekt techniczny jest typowo ich winą, bo taki wysłali. Poza tym na bank taki komiks mogą zwrócić wydawcy. Śmieszne, czy wręcz nielogiczne postępowanie.

Offline cinne

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2242 dnia: Marzec 03, 2017, 01:23:04 pm »
Naprawdę nie zmyślam, dzisiaj właśnie takiego maila odebrałem na moją reklamację.  Też byłem zszokowany, bo jeszcze NIGDY czegoś takiego nie doświadczyłem. Rozerwana okładka, obity róg czy grzbiet przecież też nie mają wpływu na "użytkowanie".
 
Na szczęście jest duży wybór na rynku i można swoje pieniążki zostawiać gdzie  indziej

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2243 dnia: Marzec 03, 2017, 01:24:18 pm »
@up
Nawet mi nie przeszło przez myśl, że zmyślasz. Po prostu dziwię się nielogicznemu myśleniu pracownika z boka tej firmy.

Kijanek

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2244 dnia: Marzec 03, 2017, 01:26:26 pm »
Ja tam ostatnio przekonałem się do fantastycznych światów,
Może i drożej niż dyskonty, ale nadrabiają kontaktem i podejściem do klienta.
Pakiet lutowo styczniowy od Egmontu wielkie pancerne pudło

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2245 dnia: Marzec 06, 2017, 03:31:00 pm »
Mestro. Czarna magia.
Postanowiłem złożyć kolejne zamówienie w Mestro. Osobiście polecam i jestem zadowolony ale jak widać zdania są podzielone.
Standardowa procedura jak to u nich czyli czyścimy ciastka i dodajemy pozycje przez Ceneo. Wszystko byłoby ok ale ceny różnią się :biggrin:
Przez Ceneo otwieramy daną pozycję, a następnie dodajemy w Mestro do koszyka. Okazuję się że cena jest jeszcze niższa.
Jeden przykład:
Catwoman tom 2.
cena przed czyszczeniem ciastek: 88,80 zł, rabat 26%
cena w Ceneo: 73,75 zł, rabat 39%
cena w Mestro przez odnośnik z Ceneo: 73,75 zł, rabat 39%
cena w Mestro przez odnośnik z Ceneo z dodaniem pozycji do koszyka: 70,45 zł, rabat 41%

Działa na komiksy(oprócz nowego Scream, które brałem) i książki.
Na nowy Scream jest rabat 44%. Jeżeli weźmiemy na tapetę porównanie z gildia to na jednym komiksie(Angel Wings) mamy ponad 15zł mniej!
Oczywiście inne wydawnictwa też w sporych rabatach pod 40%.

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2246 dnia: Marzec 06, 2017, 04:42:12 pm »
A ja kupiłem parę tytułów w Bonito z promocją 35 % z odbiorem osobistym w Katowicach. Wczoraj wieczorem zamówiłem, dzisiaj przed 14:00 dostałem SMS-a z informacją, że już do odbioru. Wszystko elegancko, bez obić. Chyba zacznę robić zakup rzadziej, ale po prostu w tej promocji w Bonito. Nigdy przy tej formie zakupu nie miałem problemów z jakimiś drobnymi wadami, które niestety przy wysyłce prawie zawsze się mogą trafić - zgnieciony ruch, lekkie obdarcia itp.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline pucek_miszcz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2247 dnia: Marzec 06, 2017, 04:48:48 pm »
Dodatkowo możesz obejrzeć okładki i w razie czego bezproblemowo reklamować  :cool:
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline bluebeery

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2248 dnia: Marzec 06, 2017, 05:14:04 pm »
A ja kupiłem parę tytułów w Bonito z promocją 35 % z odbiorem osobistym w Katowicach. Wczoraj wieczorem zamówiłem, dzisiaj przed 14:00 dostałem SMS-a z informacją, że już do odbioru. Wszystko elegancko, bez obić. Chyba zacznę robić zakup rzadziej, ale po prostu w tej promocji w Bonito. Nigdy przy tej formie zakupu nie miałem problemów z jakimiś drobnymi wadami, które niestety przy wysyłce prawie zawsze się mogą trafić - zgnieciony ruch, lekkie obdarcia itp.
Też tak kupuję tzn. w Bonito, tyle że we Wrocławiu ;) i również polecam tą metodę. Nie zdarzyło mi się nigdy reklamować a przy wysyłkach bywa różnie.

Offline cinne

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2249 dnia: Marzec 08, 2017, 06:19:20 pm »
Sprawa z moją reklamacją w NIEPRZECZYTANE załatwiona pozytywnie. Po ponownym mailu dostałem odpowiedź, że zaszło nieporozumienie i w dniu dzisiejszym kurier wymienił komiksy.