trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2490 dnia: Czerwiec 08, 2017, 02:12:25 pm »
[size=78%]Nawet jakbym zamówił jeden komiksik za 5 (słownie: pięć) polskich złotych, to i tak należy mi się taki pakowanie aby ten komiksik dotarł nieuszkodzony. [/size]

Jasna sprawa, pod warunkiem zapłacenia 15 (słownie: piętnastu) lub więcej polskich złotych za pakowanie. W przypadku promocyjnej wysyłki za 0 zł fajerwerków nie należy się spodziewać. Trzeba myśleć zdroworozsądkowo.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2491 dnia: Czerwiec 08, 2017, 02:17:45 pm »
Mylisz się Panie zdroworozsądkowy. Na szczęście jako osoba kupująca znacznie więcej od Ciebie i mająca znacznie większą wiedzę i przekrój doświadczeń w tym temacie, powiem Ci, że się bardzo mylisz mówiąc, że gildia to najlepszy sklep. Bardzo.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2492 dnia: Czerwiec 08, 2017, 02:18:46 pm »
Jasna sprawa, pod warunkiem zapłacenia 15 (słownie: piętnastu) lub więcej polskich złotych za pakowanie. W przypadku promocyjnej wysyłki za 0 zł fajerwerków nie należy się spodziewać. Trzeba myśleć zdroworozsądkowo.
Tacy zdroworozsądkowi klienci to skarb! Wyślesz im popsuty komiks z promo i się będą cieszyć. W supermarketach też pewnie oczekuje przeterminowanej żywności. :D

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2493 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:14:00 pm »
Tak sobie kupuję Dredda Americe na gildii i patrzę, a tam komentarze:
"


Lepiej poczekać.Lepiej poczekać na mega-kolekcje od Hachette, która wystartuje w sierpniu. America będzie pierwszym tomem więc kupimy ją za 15zł. A ta cena jest za duża.Autor: 8azyliszekData: 25.05.2017"




I kolejny pewnie też Bazyliszka który sam sobie odpowiada:

"Popieram 8azyliszka

Również poczekam na Megakolekcje i kupię sobie Americe za 15zł. Tym bardziej że Dzierżawskiego nie stać już na profesjonalnych tłumaczy i zaczyna zatrudniać jakichś amatorów bez żadnego dorobku.

Autor: Qwerty  Data: 06.06.2017"


 :lol:

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2494 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:34:38 pm »
@Feldkurat - jakbyś zerkną na starsze strony, to Literacka była chwalona za dobre "pancerne" pakowanie. Ja tam nie kupuję, bo nie chce tyle dopłacać za te bąbelki. Karton i strecz są najlepsze bo najtańsze. :)

Offline wazon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2495 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:41:20 pm »
Merlin wszystkie fistaszki przyszły poobijane i nadszarpnięte. Nie wiem czy jest to wina magazynowania czy przesyłki.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2496 dnia: Czerwiec 08, 2017, 08:53:30 pm »
@Feldkurat - jakbyś zerkną na starsze strony, to Literacka była chwalona za dobre "pancerne" pakowanie. Ja tam nie kupuję, bo nie chce tyle dopłacać za te bąbelki. Karton i strecz są najlepsze bo najtańsze. :smile:


No nie wiem, nie mają np. wszystkich nowości, które mi przyjdą w najbliższym zamówieniu z Gildii, a to dość ważne, bo przy ilości komiksów jakie kupuję, jakbym zostawiał sobie jakieś nowości na później, to bym się w tym wszystkim pogubił i coś przegapił. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2017, 10:02:35 pm wysłana przez graves »

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2497 dnia: Czerwiec 09, 2017, 12:06:53 am »
Tak sobie kupuję Dredda Americe na gildii i patrzę, a tam komentarze:
"


Lepiej poczekać.Lepiej poczekać na mega-kolekcje od Hachette, która wystartuje w sierpniu. America będzie pierwszym tomem więc kupimy ją za 15zł. A ta cena jest za duża.Autor: 8azyliszekData: 25.05.2017"




I kolejny pewnie też Bazyliszka który sam sobie odpowiada:

"Popieram 8azyliszka

Również poczekam na Megakolekcje i kupię sobie Americe za 15zł. Tym bardziej że Dzierżawskiego nie stać już na profesjonalnych tłumaczy i zaczyna zatrudniać jakichś amatorów bez żadnego dorobku.

Autor: Qwerty  Data: 06.06.2017"


 :lol:


To ktoś podszywający się pod 8azyla... było już tyle razy na forum o tym...

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2498 dnia: Czerwiec 09, 2017, 01:12:18 pm »

To ktoś podszywający się pod 8azyla... było już tyle razy na forum o tym...
No może, ale Bazyl wczoraj tego nie zdementował, wręcz przeciwnie, potwierdził, że w sierpniu wychodzi kolekcja Dredda. ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwiec 09, 2017, 02:45:04 pm »
@UP
No bo wychodzi tyle że Conan. Ale to nie zmienia faktu, że nie piszę komentarzy na Sklepie Gildii, bo tam nie kupuję ze względu na drożyznę. Prawdziwy 8azyliszek tylko na forum. :) A ten ktoś, kto to pisze nie wiem po co się pode mnie podszywa.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2500 dnia: Czerwiec 09, 2017, 02:59:26 pm »
@UP
No bo wychodzi tyle że Conan. Ale to nie zmienia faktu, że nie piszę komentarzy na Sklepie Gildii, bo tam nie kupuję ze względu na drożyznę. Prawdziwy 8azyliszek tylko na forum. :) A ten ktoś, kto to pisze nie wiem po co się pode mnie podszywa.

żeby potem zacytować to na forum i wałkować temat przez 3 strony :) Aż dziwne, że moi fanboys jeszcze tak nie robią, ale to pewnie kwestia czasu...

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2501 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:48:59 pm »
żeby potem zacytować to na forum i wałkować temat przez 3 strony :smile: Aż dziwne, że moi fanboys jeszcze tak nie robią, ale to pewnie kwestia czasu...
A ty dalej w swoim świecie. Ostatni raz tylu fanboys miał koleś na imprezie co przez pół godziny nie umial założyć swetra, a Jak już założył to na drugą stronę i zaraz później go obrzygał. Następnego dnia zapewne obudzil się ze świadomością ze był królem imprezy i ma swoich fanboys, dokładnie jak ty. :lol:

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2502 dnia: Czerwiec 09, 2017, 11:27:07 pm »
Kupilem na promocji Blikowej na Ravelo WW i Gnata - WW przyszla lekko bita  - reklamacja - mozna odeslac i odzyskac pieniadze. Wymienic nie wymienia - raczej nie bede tam kupowal.

Offline mack3

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2503 dnia: Czerwiec 10, 2017, 01:41:34 am »
Kupilem na promocji Blikowej na Ravelo WW i Gnata - WW przyszla lekko bita  - reklamacja - mozna odeslac i odzyskac pieniadze. Wymienic nie wymienia - raczej nie bede tam kupowal.
Ciekawe, mnie po Valeriana z Ravelo z malutką ryską przyjechał kurier, a oczywiście nowego dostarczyli... Szybko i bez najmniejszych problemów - w takich sklepach mogę kupować i polecać.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2504 dnia: Czerwiec 11, 2017, 05:46:53 pm »
Głupie pytanie: czy tylko mi nie działa strona literackiej?