Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1164659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1380 dnia: Kwiecień 05, 2017, 05:19:39 pm »

A o swoich plotkach ze źródła już zapomniałeś?  :smile: Ja zacytowałem tylko z FB bo wydaje się to prawdopodobne.
np też gadają cały czas o wznowieniu Kaznodziei w HC ale to mi się wydaje mniej prawdopodobne  :smile:
Nie zapomniałem
powiedziałem też ze nie przekazuje info niepotwierdzonych, uderzając sie w pierś
sorki ale ostatnio Ty troche popeliny zasiałeś
rozsiewanych plotek.
Nie pisze np. co wiem odnośnie NSC, co maja wydać.
co do Vertigo to raczej obstawiam ze tak jak ostatnio było jedna seria premierowa, jedna już wydawana. Tu obstawiał bym Kaznodzieje lub 100 naboi choc ta druga bardziej prawdopodobna.
Bazyl napaliłeś sie na WKKDC a kupujesz wybiorczo, brak WS.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1381 dnia: Kwiecień 05, 2017, 05:36:46 pm »
Bazyl napaliłeś sie na WKKDC a kupujesz wybiorczo, brak WS.

No chyba kpisz. Egmont wmanewrował Eaglemoss w dubel a ja mam się uśmiechać i udawać że nic nie widzę? Teraz wyjdzie GL i wszyscy kupią. Ja może i jestem fanem Kolekcji ale nie fanatykiem. Tych paru dubli z Kolekcji kupować nie będę.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1382 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:31:34 pm »

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1383 dnia: Kwiecień 06, 2017, 08:36:51 pm »
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,537,otwarcie-nowej-ksiegarni-egmont-pl.html

Ktoś czekał?

wszystkie misie, które przez dekadę "nie załapały się" na sandmana powinny. przed zamknięciem mieli jeszcze ulotne życia i dom lalki.

Offline radef

Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1385 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:26:32 am »
W październiku mówili że już nie będą zaczynać nowych serii z Nowe DC a teraz postanowili jeszcze wydać Wieczni Batman i Robin  :smile: Jakby wiedzieli na MFKiG to by zapowiedzieli jak w 2015 Wiecznego Batmana. Więc teoria że to musi trwać nie wiadomo ile obalona  :biggrin:
Wg mnie wiedzieli, zresztą byłem wtedy na MFKiG i DC z Vertigo zostały potraktowane bardzo po macoszemu, większość zapowiedzi była skupiona ma Marvelu, wątpię aby taki gigant jak Egmont zostawiał wszystko na ostatnią chwilę, to nie jest Fantasmagorie, które działa spontanicznie. Chciałbym zwrócić uwagę, że rok wcześniej była odwrotna sytuacja i dominowało właśnie DC i Vertigo, a o Marvelu było bardzo zdawkowo, a przecież wydali masę serii z Marvel Now z zaczęli z klasyką.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1386 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:31:31 am »
To TK kłamie 25:15 https://www.youtube.com/watch?v=dR4X6dFFYs8
Edit: To jest pytanie  :smile:

Jakby wiedzieli to czemu nie zapowiedzieli? Chyba lepiej jak ludzie wiedzą wcześniej. Co stoi na przeszkodzie że np Egmont kupuje dziś licencje a komiks wydaje za dwa/trzy miesiące? Znowu dorabiacie jakieś bzdurne teorie  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 08:49:36 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1387 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:54:58 am »
Nie dorabiam teorii tylko przypuszczam, teorie dorabia zawsze bazyl, nie powiedziałbym że pan Kołodziejczak kłamie tylko po prostu nie mówi wszystkiego, wg kłamie za to Hachette swoimi mailami, które są czysto PR zagrywką.
Być może nie pracuje w żadnym wydawnictwie, ale jak robisz kosztorys inwestycji to zawsze z wyprzedzeniem rocznym, aby wiedzieć jak rozdysponować fundusze (tak się to robi w firmach) i jestem przekonany, że Egmont wstępnie zakładał jakie serię mają się ukazać, aby wiedzieć ile będą kosztowały licencje, więc plany a być może już kupione licencje były. Jeszcze raz przypomnę, że Egmont w 2015 ogłosił plan wydawniczy DC i Vertigo na 2 lata i na razie wszystko się z nim zgadza (jedynie serię nierentowne np. ASW zostały wstrzymane).

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1388 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:09:06 am »
Ja wiem że to wszystko zazwyczaj trwa ale nic nie stoi na przeszkodzie szyby wydać coś szybko  :smile:

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1389 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:17:26 am »
Jeśli dobrze pamiętam, to TK wspominał na MFKiG, że za kilka tygodni będzie rozmawiał z DC o Rebirth. Według mnie, to wtedy mógł dostać informacje albo ustalić z DC, że zanim ruszą z Rebirth to muszą wydać jeszcze kilka serii jak "Wieczny Batman i Robin" czy "Wojna Robinów". Jak dla mnie, to TK nie kłamał, po prostu mógł jeszcze wtedy o tym nie wiedzieć po prostu, a to że wiedział o tych seriach np. od listopada i nie powiedział, to inna sprawa. ;)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1390 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:28:51 am »
Dla mnie też nie kłamał  :smile: Myślę że później zapadła o tym decyzja i wydali to szybko (bo jak się chce to można  :biggrin: ).

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1391 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:34:57 am »
Hehe to się narobiło, teraz się narzeka ze wydali więcej niż zapowiadali  :lol: Co by to było jakby okroili zapowiedzi i czegoś nie wydali z zapowiedzi :roll: Wiadomo przecież ze plany zawsze mogą ulec zmianie. Pamiętajcie jak TK przez lat kilka w odpowiedziach na alei pisał ,ze nie planują powrotu do Gwiezdnych Wojen, a jednak 8)

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1392 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:39:12 am »
@SawiK
Nie zrozumiałeś  :smile: Nikt tu nic nie narzekał.

@DOWN
To było pytanie do Mkolka  :smile: Tylko nie ma znaku zapytania bo się dodawał do linku z YT (zawsze tak jest?) ale Mkolek wiedział o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 08:50:30 am wysłana przez JanT »

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1393 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:43:38 am »
Wytykanie kłamstewek TK odbieram jak narzekanie, niech będzie ze mylnie :p

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1394 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:33:17 pm »
http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/seria,73.html

a to tylko do ciebie bo zadajesz takie pytania https://www.youtube.com/watch?v=ju-8xPKnPb4

@UP
Amerykański Wampir? Eeeeeeee - jak nie z Marvela lub DC to nie ma o czym gadać.