Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1455 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:57:19 am »
Tak, dlatego napisał że to wydanie deluxe, ale w standardowym formacie. :D

Offline Motyl

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1456 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:58:09 am »
A ktoś ma już 5 tom komiksu Superman/Batman? Jest tam zapowiedź 6 tomu?

Będzie - w WKKDC.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1457 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:02:18 am »
Będzie - w WKKDC.
Tyle to ja wiem. A co w takiej sytuacji z Hexem, bo jest zapowiedź tomu 5, ale co dalej, bo widzę, że jak zwykle "plotki i życzenia" Jana się sprawdzają
Nie ma. DC Rebirth na miękko to kończą Old DC.
DC Rebirth będzie jak zaproponowałem (można przeszukać wcześniejsze posty)
Czyli Egmont się nawet słucha czytelników  :biggrin: Brawo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 02:32:41 pm wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1458 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:02:55 am »
Będzie - w WKKDC.
Raczej będzie w wydaniu Egmontu i w WKKDC

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1459 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:08:01 am »
Raczej będzie w wydaniu Egmontu i w WKKDC
Jak nie zapowiedzieli to nie będzie (Hex i ostatnie GC miało normalnie zapowiedź) Jak pisałem wcześniej kończą z Old DC bo DC Rebirth na miękko.

A Kaznodzieja ładnie tanio  :smile: Może tylko pierwszy tom ale i tak dobrze.

Offline brzon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1460 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:09:18 am »
Jak nie zapowiedzieli to nie będzie (Hexx i ostatnie GC miało normalnie zapowiedź) Jak pisałem wcześniej kończą z Old DC bo DC Rebirth na miękko.
Plotka czy pewna informacja?  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1461 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:11:57 am »
Plotka czy pewna informacja?  :biggrin:
U mnie to to samo  :lol: (taki żarcik). Widać wyraźnie że nie będzie to się nie nastawiajcie.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1462 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:13:06 am »
Raczej plotka. Pewnie jeszcze nie wiedzą kiedy chcą to wypuścić, a to nie jest najważniejsza rzecz do dokończenia. Jeżeli nie będzie całości Hexa, to będę mocno zawiedziony - te tomy są dobre z tendencją zwyżkową, im dalej tym lepiej.

Offline silent.bob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1463 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:13:57 am »
heh. oczekiwałem jakiegoś nerdgasmu w związku z preacherem, a widzę reakcje dość stonowane. mam nadzieję że zrobią jakąś korektę tłumaczenia, zamiast polegać na tym sprzed 11 lat.
News sprzed chyba 2 godz, czego oczekiwałeś? :wink:
A co złego jest w tamtym tłumaczeniu?
ps. mówiło się gdzieś o tym, czy egmont po prostu "do***ał"?
Tak, TK wspominał, że prawdopodobnie będzie (w bliżej nieokreślonej przyszłości)

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1464 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:15:12 am »
Jak nie zapowiedzieli to nie będzie. Jak pisałem wcześniej kończą z Old DC bo DC Rebirth na miękko.
Ale to nie jest wyznacznik, tym bardziej że jesteśmy w połowie serii, jak by mieli urwać to zrobili by to runie Loeb`a
Raczej plotka. Pewnie jeszcze nie wiedzą kiedy chcą to wypuścić, a to nie jest najważniejsza rzecz do dokończenia. Jeżeli nie będzie całości Hexa, to będę mocno zawiedziony - te tomy są dobre z tendencją zwyżkową, im dalej tym lepiej.
Raczej plotka jak omniak S-M,
Hex coraz lepiej jest, tym bardziej że TK kiedyś mówił że tę serię lubi i jak co może jak z Usagim będzie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 11:18:16 am wysłana przez Kijanek »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1465 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:15:58 am »
Raczej plotka...
Nie pisałem o Hexie (który ma zapowiedź kolejnego tomu) i to pewnie zostanie ale to trochę inny target niż reszta DC.

Ale to nie jest wyznacznik, tym bardziej że jesteśmy w połowie serii, jak by mieli urwać to zrobili by to runie Loeb`a
Wydali jeszcze 5 bo 6 w WKKDC.

Raczej plotka jak omniak S-M,
To się zakładamy OK? Zawsze możesz do nich zadzwonić i zapytać  :lol: A z omniakiem żadnej plotki nie było tylko "może to chodzi o to" więc cały czas przekręcasz fakty i się czepiasz (a obiecywałeś poprawę  :biggrin: ).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 11:21:41 am wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1466 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:19:31 am »
KAZNODZIEJA! Szczęka opadła do piwnicy!

DC Rebirth na miękko świetna informacja! Będzie można odłożyć pieniądze na lepsze rzeczy!

Czyli Egmont się nawet słucha czytelników Brawo.

Powinno być raczej "niektórych czytelników".

Ten 5 tom Flasha to już ostatni?

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1467 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:19:45 am »
Nie pisałem o Hexie (który ma zapowiedź kolejnego tomu) i to pewnie zostanie ale to trochę inny target niż reszta DC.
Wydali jeszcze 5 bo 6 w WKKDC.
Jak nie zapowiedzieli to nie będzie (Hex i ostatnie GC miało normalnie zapowiedź) Jak pisałem wcześniej kończą z Old DC bo DC Rebirth na miękko.

A Kaznodzieja ładnie tanio  :smile: Może tylko pierwszy tom ale i tak dobrze.
Hex nie jest w Old DC przypadkiem :P


Nie pisałem o Hexie (który ma zapowiedź kolejnego tomu) i to pewnie zostanie ale to trochę inny target niż reszta DC.
Wydali jeszcze 5 bo 6 w WKKDC.
To się zakładamy OK? Zawsze możesz do nich zadzwonić i zapytać  :lol: A z omniakiem żadnej plotki nie było tylko "może to chodzi o to" więc cały czas przekręcasz fakty i się czepiasz (a obiecywałeś poprawę  :biggrin: ).
Założyć się mogę,
Pytanie o co
Tak po roku przejdzie z czepianiem się, w sumi moje słowa też wypaczałeś.Poważnie to nie rzucajmy plotek, bo na razie nie ma info o zamkniętych seriach, mamy zapowiedzi na czerwiec, co dla portfela nie są za dużym obciążeniem :P

Też mam info jakieś mgliste na temat planów Egmontu, ale nie jest to potwierdzone w 100 %.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 11:31:15 am wysłana przez Kijanek »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1468 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:26:07 am »
Powinno być raczej "niektórych czytelników".
Zdecydowanej większości.
Hex nie jest w Old DC przypadkiem :P
No jest  :smile: I jak zostanie tylko on 2/3 tomy rocznie to nie znaczy że kończą z Old DC? cały czas się czepiasz.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1469 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:27:42 am »
Nie wymyślaj już tych swoich bajek, które są niby plotkami. Nikt nie kończy z old DC, najwyżej będą dalej wydawać w tempie dotychczasowym.