Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1500 dnia: Kwiecień 19, 2017, 03:18:12 pm »
Bo z Marvel Now czy N52 to prawde mowiac kupilem tyle co kot naplakal i nie wiem o co tyle szumu. Jedynie zaluje, ze Egmont nie wydal z tych linii Agents of H.A.T.E. i Batwoman, ergo: i tak nie ukazalo sie to na co mialem ochote.


Tobie chodzi o Nextwave? Bo jeżeli tak to Nextwave nie jest MN i już prędzej miałbyś szansę ujrzeć to w tej niby klasyce marvela od Egmontu (to 10 letni komiks jest a jak widzieliśmy takie dla Egmontu już się łapią).
perły przed wieprze

Offline Murazor

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1501 dnia: Kwiecień 19, 2017, 03:21:09 pm »
Nie wiem o co ci chodzi z Flashpointem.
"Ta historia dzieje się jeszcze podczas New52." Chyba przeczytał przed New52 zamiast podczas.

Z innej beczki: czy w Rebirth wychodzi jakas naprawde dobra, oryginalna, nie bedaca czytadlem seria, na ktora warto sie napalic?
Podpinam się do pytania. Nie śledzę na bieżąco opinii o poszczególnych seriach z Rebirth. Jest jakiś 'Thor' czy inny 'Hawkeye' z Odrodzenia? :smile:

edit: wrzuciłem pytanie do wątku o Rebirth, żeby tu nie zniknęły opinie.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1502 dnia: Kwiecień 19, 2017, 03:23:44 pm »
"Ta historia dzieje się jeszcze podczas New52." Chyba przeczytał przed New52 zamiast podczas.
Dokładnie tak  :smile:

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1503 dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:18:29 pm »
Ja bym szykował się na Pyrkon jednak, że będą podane szczegóły i do całego roku jak i do Rebirth (Odrodzenia). http://pyrkon.pl/2017/program/details/1518/.
Bingo. Z tego co wiem, tak właśnie ma być. Spotkanie z Egmontem będzie poświęcone na plany do końca roku. Szykujcie portfele i sole trzeźwiące.  :wink:

Offline ThePinkFin

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1504 dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:27:44 pm »
Szykujcie portfele i sole trzeźwiące.  :wink:
Ojoj, chyba naprawdę będę je potrzebował (tak, pełne portfele też). Spodziewam się teraz, że "Original Sin" może jednak ukazać się później niż zakładałem z Jankiem.

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1505 dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:32:35 pm »
Bingo. Z tego co wiem, tak właśnie ma być. Spotkanie z Egmontem będzie poświęcone na plany do końca roku. Szykujcie portfele i sole trzeźwiące.  :wink:
Ty mi nic nie mów ja o 14 mam wesele, nie wiem jak to ogarnę XD

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1506 dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:37:03 pm »
Ty mi nic nie mów ja o 14 mam wesele, nie wiem jak to ogarnę XD


Swoje?
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1507 dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:46:09 pm »
@UP
Wesele trwa do białego rana. Zdążysz. :)

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1508 dnia: Kwiecień 19, 2017, 05:29:35 pm »
Bingo. Z tego co wiem, tak właśnie ma być. Spotkanie z Egmontem będzie poświęcone na plany do końca roku. Szykujcie portfele i sole trzeźwiące.  :wink:
Wróble ćwierkają, że w drugiej połowie roku będzie wiele ciekawych tytułów.
Mogą to być pierwsze zapowiedzi od lat z których będę w pełni usatysfakcjonowany.
Ale tak sobie myślę... na początku maja jest Komiksowa Warszawa. Może na Pyrkonie poznamy tylko część zapowiedzi, a kilka zostanie ogłoszonych dopiero w połowie maja?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline jsm

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1509 dnia: Kwiecień 19, 2017, 05:34:04 pm »
Wróble ćwierkają, że w drugiej połowie roku będzie wiele ciekawych tytułów.


Zaczynam się poważnie bać o stan swoich finansów.
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline Murazor

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1510 dnia: Kwiecień 19, 2017, 05:38:12 pm »
Świetne plotki! Nie mogę się doczekać :) Co do portfela, trudno, nie kupi się wszystkiego w  dniu premiery, ale niech dają dobre tytuły i niech się sprzedadzą, żeby mniej było sieczki pokroju Thunderbolts, czy Suicide Squad*.

*nie mam nic do komiksów rozrywkowych itp, ale one też powinny jakiś poziom mieć ;-)

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1511 dnia: Kwiecień 19, 2017, 05:38:16 pm »
Swoje?
Tak moje. Gdyby nie moje to bym se włączył fona i pooglądał live streama z spotkania jak zawsze :smile:
Wróble ćwierkają, że w drugiej połowie roku będzie wiele ciekawych tytułów.
Mogą to być pierwsze zapowiedzi od lat z których będę w pełni usatysfakcjonowany.
Ale tak sobie myślę... na początku maja jest Komiksowa Warszawa. Może na Pyrkonie poznamy tylko część zapowiedzi, a kilka zostanie ogłoszonych dopiero w połowie maja?
Coś z FB KKK:

Marcin Łuczak Pyrkon to świetne miejsce na to i sam Tomek Kołodziejczak przywiezie trochę informacji i zapowiedzi. Trochę dzisiaj ujawnili, obstawiam że przez przypadek, ale na pewno się jeszcze zaskoczycie  :biggrin:
Spotkanie, które poprowadzę, będzie trwać dwie godziny, więc będzie czas na rozmowy i pytania.
Więcej o panelu napiszę na grupie dzisiaj wieczorem.

Marcin Łuczak - osoba prowadząca spotkanie z TK :smile:

Offline Inuki

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1512 dnia: Kwiecień 19, 2017, 06:24:27 pm »
Zaskoczyli mnie tym "Kaznodzieją". Owszem, przeczuwałem, że to wyjdzie prędzej czy później, ale stawiałem na październik najwcześniej. W pierwszej kolejności sądziłem, że ruszą z "Sagą o Potworze z Bagien". Pozytywne zaskoczenie, biorę na bank, ale w czerwcu to będzie raczej wszystko. Cieszę się, że "Odrodzenie" idzie na miękko (chociaż jestem fanem wydań z twardą okładką), ale trykoty odpuszczam (włącznie z Deluxami). Mocno mi się przejadły, zaległości sporo, a co rusz ciekawsze zapowiedzi się pojawiają. Może kiedyś. Tylko "Anihilację" dozbieram do końca.

Offline mack3

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1513 dnia: Kwiecień 19, 2017, 06:49:12 pm »
Bingo. Z tego co wiem, tak właśnie ma być. Spotkanie z Egmontem będzie poświęcone na plany do końca roku. Szykujcie portfele i sole trzeźwiące.  :wink:
Anion, a może zdadzisz, czy będzie słynny, 12. komks z klasyki Marvela w tym roku czy po prostu zrobią 1 miesiąc przerwy (na razie znamy 11 komiksów, które wyjdą w klasyce marvela, co jak wiemy, nie współgra z ilościa miesięcy w roku ;) )... :)

szulig

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1514 dnia: Kwiecień 19, 2017, 06:54:19 pm »
Caly dzien czytam zachwyty nad reaktywacją Kaznodzieji. Mam pytanie do znawców. Co to za komiks. Nie chodzi mi o treść tylko do czego to można porównać, co w nim takiego och i ach ze wiekszosc jest zadowolona z ponownego wydania. Pytam ponieważ zastanawiam sie czy nabyc to czy nie. I proszę nie piszcie zebym poszukal w google. Wolę info od znawcow i osob ktorych wyowiedzi juz znam z innych tematow.