trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1545 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:30:04 pm »
I jak nie było, tak dziewięć lat później dalej tych tytułów u nas nie ma :P

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1546 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:31:51 pm »
Może dlatego Egmont nie wydaje "Niewidzialnych" bo Sideca/Manzoku blokuje  :biggrin:

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1547 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:32:53 pm »
@Winckler
Sam walnąłeś kilka zdań całkowitego offtopu i to w dodatku nie śmiesznego  :smile:


Się nie zrozumieliśmy. To były szeregowe "a" pełne radości i entuzjazmu. Takie "jupi!"
Bo nie zwrociłem uwagi na datę.
Myślałem, że tak dyskretnie podajesz news dnia.
Dałeś mi siedemnascie sekund najwspanialszej radości.
Idę się napić.
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline vision2001

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1548 dnia: Kwiecień 19, 2017, 10:27:57 pm »
Jeszcze tylko to bo znalazłem: http://alejakomiksu.com/nowosci/8154/Zapowiedzi-Manzoku/  :biggrin:
Hehehe - a tam mój komentarz z 2008  :razz:  Można było mieć kiedyś mało komiksów,a wydawało się, że ma się dużo  :lol:  z drugiej strony pokój 7m2 wystarczał, a teraz całe szczęście to też się zmieniło na "plus" ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1549 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:09:00 pm »
Bardzo miłe zapowiedzi na czerwiec i ekscytujące spekulacje co do zapowiedzi na drugą połowę roku.
Ciekawe, że już w czerwcu kolejny tom New Avengers, gdy ledwie dziś kupiłem poprzedni... Obawiałem się, że po Nieskończoności Avengers zaczną ukazywać się rzadziej, ale na szczęście nic z tego.
Co do zagadkowego klasyka Marvela, to ja bym obstawiał jednak Pająka. Z uwagi na film. W run Straczynskiego nie bardzo wierzę, po tych wszystkich (nieraz wielokrotnie wydawanych) fragmentach, które się u nas ukazały. Większą ekscytację mógłby wzbudzić chyba tylko jakiś dobrze dobrany klasyk. Może śmierć Jean DeWolff? Ale to za krótkie jak na standardy dotychczasowych tomów. Więc może jednak początek któregoś wielkiego runu?


PS. Cieszę się, że winckler nie porzucił jednak forum (czego sam byłem bliski). Co prawda poruszyły go na razie przede wszystkim sprawy matrymonialne, ale liczę, że się rozpisze i na inne.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline death_bird

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1550 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:40:01 pm »
A co mi tam: jakbym miał obstawiać co mi w duszy gra to napisałbym "The Infinity Gauntlet".
Ale nie zdziwię się, jeśli to będzie "Kapitan Brytol" Moore`a.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1551 dnia: Kwiecień 20, 2017, 05:18:13 am »
Cieszę się, że winckler nie porzucił jednak forum (czego sam byłem bliski). Co prawda poruszyły go na razie przede wszystkim sprawy matrymonialne, ale liczę, że się rozpisze i na inne.

Kuki mnie rozgryzł... Możesz mi mówić Second Comming.

I Ciebie również miło czytać tu.

A miłość to piękne i wzniosłe uczucie / tak potrzebne jak dziura w bucie / bo gdyby dziury w bucie nie było, / jak by się do niego nogę włozyło?
Nowożency na Pyrkonie podczas prezentacji Egmontu to efekt dzialalności, o ktorym kazdy wydawca może marzyć. Jak najbardziej na temat!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2017, 05:27:15 am wysłana przez winckler »
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline brzon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1552 dnia: Kwiecień 20, 2017, 08:49:22 am »
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,539,egmont-na-pyrkonie-2017.html

Mamy info, że na Pyrkonie będzie katalog na 2017 r. :biggrin:
"Każdy klient otrzyma również katalog z pełną ofertą i zapowiedziami Klubu Świata Komiksu na 2017 rok."

Offline kamilo

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1553 dnia: Kwiecień 20, 2017, 08:57:08 am »
Ja typuję jakiegoś grubasa ze Spider-manem + ewentualne zwiększenie Marvel Classic do dwóch tomów miesięcznie :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1554 dnia: Kwiecień 20, 2017, 09:11:05 am »
Ja typuję jakiegoś grubasa ze Spider-manem + ewentualne zwiększenie Marvel Classic do dwóch tomów miesięcznie :smile:
Niech nie szaleją, obecny typ wydawania jest ok, MC - raz w miesiacu, 3 razy MN, 2xDC (N52/(R)), DCDeluxe - raz na 2 miesiące, Vertigo raz na 2 miesiące, DC klasik - raz na 2-3 miesiące, plus perełki.
Świat nie kończy się na Egmoncie, a kasy jakoś nie przybywa tylko się kurczy - cholerna inflacja :/

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1555 dnia: Kwiecień 20, 2017, 09:53:44 am »
Przedstawiamy zestawienie top5 za okres 20.03-02.04

 1. Valerian - wydanie zbiorcze, tom 7
 2. Punisher MAX #1.
 3. Y: Ostatni z mężczyzn - tom 4.
 4. Jeremiah - 13 - Strike.
 5. Hawkeye - 1 - Moje życie to walka.

Czyli Punisher MAX się bardzo dobrze sprzedaje  :smile: Ciekawe czy lepiej od Deadpool Classic?
Dawno już mówiłem żeby go wydawać  :biggrin:
To wcale nie znaczy że słabo  :smile:
Kolejne top5 za okres 03.04-17.04 na sklepie gildi:

 1. Punisher MAX #1.
 2.  Valerian - wydanie zbiorcze, tom 7.
 3. Osiedle Swoboda - 2 (integral).
 4. Wieczni Batman i Robin - 1.
 5. Rani - 4 - Kochanka.

Punisher MAX przeskoczył Valeriana. I są Wieczni Batman i Robin.
To pokazuje, że Punisher jednak ma dość spora fanbazę w Polsce (po za tym, że to dobry komiks jest).
To pokazuje też że ludzie kupują to co znają (4 pierwsze pozycje) tak jak zawsze mówiłeś.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1556 dnia: Kwiecień 20, 2017, 10:38:19 am »
Coś podejrzanie dużo na allegro Sagi o potworze z bagien na allegro...

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1557 dnia: Kwiecień 20, 2017, 10:53:16 am »
Coś podejrzanie dużo na allegro Sagi o potworze z bagien na allegro...
Czyli najprawdopodobniej w planach i chce zarobić chcą jak na Kaznodziei
Poza tym jak ktoś ma katalog 2017 to niech się podzieli

Offline parsom

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1558 dnia: Kwiecień 20, 2017, 10:54:58 am »
Dobra, czas złożyć jakieś śluby w intencji Sagi. Jak to zapowiedzą, to pieprznę prenumeratą kolekcji DC.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline chch

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1559 dnia: Kwiecień 20, 2017, 10:58:23 am »
Ciekawe czy Egmont wypowie się nt. dodruku Sandmana 7 (na Sin CIty 5 już nie liczę).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore