Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1815 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:02:19 pm »
A ten DD to będzie wydanie Ultimate?
Tak. 500 stron za 119.99 zł  :smile:

DC Rebirth będzie w DC Deluxe https://www.amazon.com/DC-Universe-Rebirth-Deluxe-Event/dp/1401270727
Na co też wskazuje cena i umiejscowienie w katalogu  :smile:

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1816 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:08:12 pm »
W dwóch miejscach się znajduje. Przy "Drodze do Odrodzenia" też jest. A tam jak wiadomo będą pozycje w formacie Standard i na miękko.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 06:11:32 pm wysłana przez Antari »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1817 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:13:44 pm »
Pasuje do obu miejsc  :smile:

Offline AvengerGT

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1818 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:15:10 pm »
Początkowo też myślałem, że będzie tu i tu, ale cena jest ta sama (liczba pod kodem paskowym też). Ewentualnie w grę wchodzi jakaś pomyłka.

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1819 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:15:19 pm »
Może sami jeszcze nie wiedzą. W sumie logiczniej jakby wyszło na miękko i w standard aby pasowało do reszty jak już to opisał AvengerGT.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1820 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:27:08 pm »
Wszystko wiedzą i wszystko jest dobrze  :smile:

Offline Inuki

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1821 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:53:46 pm »
Większego zaskoczenia nie ma jak dla mnie na polu DC/Marvel, ale ogólnie kilka jest. "Odrodzenie" odpuszczę chyba całkowicie, tak jak samo DC. Coś ostatnio nie mam zamiłowania do tego uniwersum. Może po kolejnych filmach mi się odmieni. Zresztą takie "rozbabrane" serie to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.

Z Marvela kontynuuję "Anihilację" i "Punishera". Wezmę też "Daredevila"  i "Wolverina". Jak znajdą się fundusze to muszę wreszcie wejść w to Marvel NOW, bo tylko Pajączka biorę. No właśnie, dziwi mnie trochę brak jakiegoś klasycznego Pająka.W życiu bym ni przypuszczał, że Egmont sięgnie po Hulka.

"Kaznodzieję" i ogólnie Vertigo tez biorę. I tu prośba, jak będziecie jutro na spotkaniu z panem Tomaszem, to czy ktoś mógłby podpytać o brakujące tomy "Amerykańskiego Wampira" i "Sandmana"? Będą dodruki? Bo w katalogu są. Z góry dzięki :smile:

To co mnie najbardziej zaskoczyło, to "W poszukiwaniu ptaka czasu" i nowe wydanie cyklu pierwszego. No bo to chyba nowe wydanie będzie, nie? Wydali oba cykle, nic nie brakuje (chyba). Tylko, że cena nadal 30zł, więc pewnie nadal miękka oprawa, tylko może nowa okładka. Mogliby wreszcie tego integrala zrobić :-/

"Książę nocy" to jakieś dziwne to wydanie będzie chyba. Tom 7 i zbiorczy 1 i 2? Skoro od nowa wdają, to mogli to lepiej pokombinować - albumy 1-3, 4-6 (dwa cykle) i 7 osobno. Nic, zobaczymy.

Na plus cykl "Troy" i to w integralu na twardo. "Lanfeust" pewnie będzie w dwóch tomach (wątpię, żeby dali 8 w jednym przy takiej cenie), a "Zdobywcy" w jednym. Może "Trolle" tez pójdą zbiorczo i na twardo? Czytałem to dawno i było bardzo OK, z chęcią sobie przypomnę.

Zaskoczeniem jest też "Myszka Miki Loisela". Biorę :smile:


I ciekawe co z "Hellboyem"?

Offline parsom

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1822 dnia: Kwiecień 28, 2017, 06:57:05 pm »
I tu prośba, jak będziecie jutro na spotkaniu z panem Tomaszem, to czy ktoś mógłby podpytać o brakujące tomy "Amerykańskiego Wampira" i "Sandmana"? Będą dodruki? Bo w katalogu są. Z góry dzięki :smile:

Podpinam się pod prośbę. Wprawdzie Sandmana mam, ale niechże się wytłumaczą.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline 79ers

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1823 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:18:36 pm »
Następne tomy najprawdopodobniej w 2018. Tam gdzie kończy się seria są kółeczka z 'koniec serii'.
W przypadku serii Podboje tom 3 ma kółeczko ostatni tom, pomimo iż seria ma obecnie 4 tomy.
Względem przygód Lanfeusta cena wskazuje, że LzT będzie w 2 zbiorczych ze względu na jednakową cenę ze Zdobywcami(4 tomy).

Odnośnie kółeczek nie ma takowych między innymi przy NDC:Detective Comics - nie będą tego przecież kontynuować. Dla większej przejrzystości katalogu zaproponowałbym żeby przy seriach przerwanych/zawieszonych umieszczać notkę jak w KŚK, że kolejne tomy serii nie będą się ukazywać.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1824 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:26:04 pm »
Z nakładów wyprzedanych widzę w katalogu, jak obeliks wpadł do kociołka, Lobo, Azyl Arkham,  Sin City wartości rodzinne,

Offline kenji

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1825 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:30:37 pm »




To co mnie najbardziej zaskoczyło, to "W poszukiwaniu ptaka czasu" i nowe wydanie cyklu pierwszego. No bo to chyba nowe wydanie będzie, nie? Wydali oba cykle, nic nie brakuje (chyba). Tylko, że cena nadal 30zł, więc pewnie nadal miękka oprawa, tylko może nowa okładka. Mogliby wreszcie tego integrala zrobić :-/





chyba nieuważnie czytałeś lub w ogóle...:)
cykl pierwszy jest cały czas "on going" tak więc to jest kolejny tom ... z którego bardzo się cieszę :)

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1826 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:34:11 pm »
Może ktoś jutro napadnie TK w sprawie oldDC: JLA skończone cos w zamian dadzą:NML 52, Knightfall, inne dobra,(rozważają cośkolwiek dać)??? Vertiga to chyba sprawa zamknięta i w tym roku nie ma na co liczyć. Skończą Y to na przyszły cos wrzuca, Kaznodzieja wpada nam tak jakby za Skalp. Ale Swamp Thinga wypadało by wspomnieć  :D

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1827 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:35:10 pm »
Moim zdaniem przede wszystkim powinni dodrukować pojedyncze tomy serii, które tworzą dziury w całym cyklu - Sin city 5, Wampir 2, Sandman, bo to dziury powodują zamieszanie. Ktoś kupi pierwsze 4 tomy Sin City i nagle odczuje, że wpakował się w serię, gdzie będzie musiał przeskoczyć do tomu 6 bo wydawca nie chce zrobić dodruku 1 tomu. Brak Lobo czy Azylu czyli samodzielnych historii zamkniętych w 1 tomie jest "zamaskowany", tych pozycji nie ma i nikt się na nie w ten sposób nie natknie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1828 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:38:42 pm »
jesteś w stanie żyrować takie dodruki?

Offline kenji

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1829 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:12:14 pm »
Cóż ... katalog może d...y nie urywa. A zapowiedzi są raczej takie o których była mowa wcześniej - teraz po prostu wiemy kiedy zostaną wydane w 2017r. Z drugiej strony , jak wiemy, jeszcze kilka tytułów zostanie wydanych których nie ma w katalogu na ten rok.
Brak wcześniej zapowiadanych Towarzyszy zmierzchu i Nowego Yorku - Eisnera. Jednak przy takim natłoku tytułów i wydawnictw wcale nie narzekam. Zapewne te pozycje ukażą się  w 2018r.


pozdro i mniej spiny panowie... jak czytam niektóre komentarze , to aż trochę niektórych żal...