Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2010 dnia: Maj 03, 2017, 11:01:45 am »
Up
Jak sie sprzeda Aquaman z Odrodzenia to jest szansa na pozycje z N52 G.J.
Ale Bazyl nie kupi to niema szans, za kare nie kupie zadnego Conana ;-p kolekcje to zlo hehe poczekam cierpliwie na wydanie od TK ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 11:07:49 am wysłana przez SawiK »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2011 dnia: Maj 03, 2017, 11:04:21 am »
@Kuki
Pojawia się i znika z zapowiedzi, wiec wątpię żeby ktoś wiedział coś pewnego. Skoro już raz się pojawił to na pewno "jakieś" plany są i warto zwrócić uwagę, że w omnibusy wepchnięto większość/wszystkie długie runy GJ (Hawmkan GJ jest w omnibusach, a Batman Morrisona nie...).

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2012 dnia: Maj 03, 2017, 11:11:07 am »
@ Bazyl
Ty ty ST nie szalej, po pierwsze mamy za mało danych,
Druga sprawa nie wiadomo jak długo pociągnie WKKDC, czy nie skończy się na 60 tomach.
Masz jakieś badania co do SC i HC, ja jestem zwolennikiem HC, lepiej się prezentują i mają dłuższą żywotność.
Poza tym sam TK mówił że z SC DCR lecą dostatki by cena była niższa, więc coś za coś.
Ty tą biblią nie machaj, tego typu publikacje mają dofinansowania, nie jest to transparentny przykład.
Ja też kupię AM :smile: To już trzy osoby :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2013 dnia: Maj 03, 2017, 11:13:08 am »
Niepotrzebnie odbierasz jako swoje argumenty przeciw HC, które wypisałem. Przecież w dyskusji brało udział więcej osób i to nie ty je przywołałeś.
No może wziąłem to za bardzo osobiście  :smile: Za to sorry.
A z Bazylem to przecież żart.

Ja też kupię Aquamana (w sumie pewnie wszystko kupię  :smile: ).

Druga sprawa nie wiadomo jak długo pociągnie WKKDC, czy nie skończy się na 60 tomach.
Albo Rebirth pogrąży WKKDC :smile:

Offline Gazza

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2014 dnia: Maj 03, 2017, 11:23:30 am »
Aquamana w Rebirh pisze Dan Abnett więc biorę go na 100%
Czterech klientów już jest  :wink:

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2015 dnia: Maj 03, 2017, 11:44:24 am »
boli was, że nie możecie powozić się po koledze, bo zmienił swoje zdanie. Nie wiadomo jak zareagować bo ani się z nim zgodzić, ani go zbesztać. No ale można jeszcze... wietrzyć podstęp! :wink:
Tak, dokladnie. Na forum wchodze aby powbijac kolegom szpilki, powywyzszac sie i szukac podstepow.
Badz duzym chlopcem i nie bazyluj.
Z mojej strony koniec.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline marian381

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2016 dnia: Maj 03, 2017, 11:50:19 am »
Aquamana w Rebirh pisze Dan Abnett więc biorę go na 100%
Czterech klientów już jest  :wink:

Pięciu. O los serii z Rebirth raczej bym się nie martwił, a już na pewno nie o Aquamana. Będzie dobra cena i filmy DC w kinach, to ludzie będą brać.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2017 dnia: Maj 03, 2017, 12:54:35 pm »
Druga sprawa nie wiadomo jak długo pociągnie WKKDC, czy nie skończy się na 60 tomach.
Masz jakieś badania co do SC i HC, ja jestem zwolennikiem HC, lepiej się prezentują i mają dłuższą żywotność.

Chciałbyś , choć nie wiem dlaczego, bo sam kupujesz. Takie pobożne życzenia o szybkim padnięciu Kolekcji to się słyszy od 5 lat a ich spełnienia ciągle nie widać. :) Bo to nigdy nie nastąpi, póki ktoś inny nie zarzuci nas również klasykami Marvela i DC. Bo jasne - Marvel Now i Rebirth teraz będzie w obfitości wydane przez Egmont. Ale sami tu piszecie, ze sporo z tego to średniaczki. Na pewno nie zastąpią takich komiksów jak Warlock, Dr Strange, God Loves - Man Kills, Batgirl Year One, Raj Utracony, Secret Origin. I własnie dlatego ja jestem spokojny o niekończące się Kolekcje.

@SawiK
To będziesz żałował. tak jak ja do dziś żałuję, że nie kupiłem jeszcze dwóch tomów Asterixa i trzech LL od Hachette

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2018 dnia: Maj 03, 2017, 01:18:44 pm »
@Bazyl
Ja podchodzę realnie do kwestii kolekcji, zobacz ile ludzi sie wykrusza.
Moze ciebie stać na 4 kolekcje.
Ja z tylko czkam na 120 tom i papa WKKM.
Co do WKKDC tak kupuje, tak mam WS, co nie znaczy ze DCR może odebrać czytelników
Nie wiemy tez co z DCDeluxe dostaniemy w przyszłym roku, ja nadal czekam na KC w powiększonym formacie.

Offline Andy13

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2019 dnia: Maj 03, 2017, 01:28:28 pm »
ja do dziś żałuję, że nie kupiłem jeszcze dwóch tomów Asterixa i trzech LL od Hachette
Z tych niekończących się kolekcji, o które jesteś spokojny? :) Czy z tego złego Egmontu, który wydaje całość?

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2020 dnia: Maj 03, 2017, 01:44:43 pm »
tak jak ja do dziś żałuję, że nie kupiłem jeszcze dwóch tomów Asterixa i trzech LL od Hachette

Egmont wydaje w fajnej formie, taniej niż w kolekcji, więc nie masz czego żałować.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2021 dnia: Maj 03, 2017, 01:46:22 pm »
@Kijanek
To ja cię nie rozumiem. Zbierasz Marvel Now ale nie kupisz chwalonego SS Nju dałn, Spider-Gwen, niezłego Kapitana, Novy czy Rocket Raccoon'a. I przypominam ciągle, że na dziś Egmont wyda tylko główną serię Original Sin, a Hachette doda do tego jeszcze Original Sins i Annuala.

@amsterdream
Jest, bo Asterixów Egmontu nie da się odsprzedać ze 100% zyskiem. :) A LL Hachette ma te dodatki i wtedy nie wiedziało się, że Egmont wyda to taniej. Ale zadziałał na nich efekt Kolekcji i teraz czekam na Mamę Dalton.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2022 dnia: Maj 03, 2017, 01:53:22 pm »
To będziesz żałował. tak jak ja do dziś żałuję, że nie kupiłem jeszcze dwóch tomów Asterixa i trzech LL od Hachette
Nie masz co żałować tylko kup Asteriksa z Egmontu, wychodzi dużo taniej.

I przypominam ciągle, że na dziś Egmont wyda tylko główną serię Original Sin, a Hachette doda do tego jeszcze Original Sins i Annuala.
I wyda dwa tie-in, których nie będzie w kolekcji i jeśli ktoś będzie je chciał kupić osobno to nie ma sprawy, a jak nie to nie. W przypadku kolekcji nie masz takiej możliwości, zresztą jeszcze raz się ciebie zapytam czy ty Original Sins czytałeś? Co jest tak ważne w tym tie-inie że tak go polecasz?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 02:34:33 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2023 dnia: Maj 03, 2017, 01:59:26 pm »
Nie czytał nic z tego co zachwala i poleca. Mkolek, to dyskusja nie warta świeczki.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2024 dnia: Maj 03, 2017, 02:01:11 pm »
Jeszcze nie przeczytałem. Ale wychodzę z założenia, że im więcej tie-inów do danego eventu jest dołożone, tym lepiej. Nie wiem czemu niby Orginal Sins miało by być gorsze niż Dziesiąty Świat lub HvIM. Zresztą wszystko to wyjdzie po polsku, to przeczytam. Ale na dziś dwutomowe wydanie Hachette wydaje się być pełniejszą opcją niż jednotomowe Egmontu. To jest właśnie fajne, że można czerpać z obu wydawnictw i uzyskać bardziej kompletny obraz. Dlatego nie rozumiem czemu Kijanek wyklucza Marvel Now z WKKM.