trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2025 dnia: Maj 03, 2017, 02:30:46 pm »
@ Bazylku kochany, każdy z nas tworzy kolekcje jakie chce
Ty wybierasz zakupy w gotowych kolekcjach. Ja kupuję to co chce i na tyle na ile mogę pełne serie wydawnicze.Tak w obecnej chwili masz tak duży wybór dobrych tytułów że skupianie się na kolekcjach jest dla mnie bez sensu. Poza tym pisałem głównie o WKKDC, od września jest miękki reset serii. Wielu czytelników kolekcji może przerzucić się na DCR, bo może mieć ciągłość historii, bo taniej, czesc może dorosnąć do poważniejszych tytułów.
Nie napisałem ze nie kupię tomu poza 120 WKKM, tylko ze nie bede ciągnąć pełnej 30.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2026 dnia: Maj 03, 2017, 02:34:21 pm »
Jeszcze nie przeczytałem. Ale wychodzę z założenia, że im więcej tie-inów do danego eventu jest dołożone, tym lepiej. Nie wiem czemu niby Orginal Sins miało by być gorsze niż Dziesiąty Świat lub HvIM.
Jeśli się nie mylę to zeszyty Orginal Sins zawierały po 3 historię i nie miały żadnego związku z głównym eventem, to były tak naprawdę w większości retcony z przeszłości bohaterów takich jak Nick Fury, Dum Dum Dugan, Young Avengers czy Inhumans, coś czego ty nie lubisz. Nie ma co się dziwić że Egmont nie wydaje tego tie-inu, bo żadnej z tych serii nie wydał (Young Avengers czy Inhumans). Czytając tego składaka z kolekcji będziesz miał spowalniacze głównej historii (sam narzekałeś na wydanie w podobnej formie Fear Itself). Druga sprawa że w kolekcji będzie wycięty materiał z one-shota Point One (tak mi mówi wiki) dotyczący Watchera a wydaniu Egmontowym raczej to będzie (bo jest w oryginalnym zbiorczym). Ale przekonaj się sam czy nie mam racji i czy nie lepiej było by zaoszczędzić parę złoty na wydaniu od Egmontu na inne komiksy (nawet te z kolekcji).
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 02:42:10 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2027 dnia: Maj 03, 2017, 02:44:05 pm »
Ja z tylko czkam na 120 tom i papa WKKM.

Z tego zdania można zrozumieć, że całkiem rezygnujesz z WKKM. Ale jeśli tylko pominiesz duble, to całkowicie to rozumiem. Nie każdy musi lubić tą panoramę jak ja. I oczywiście nie skupiam się na kolekcjach tylko kupuję od wszystkich wydawnictw, które wydają Marvela i DC. Nie wiem czy tego nie wiedziałeś, czy świadomie piszesz nieprawdę.

@mkolek
"Raczej". :) Tak jak w JLA 4? :) Zobaczymy, bo w sumie nie znamy jeszcze dokładnego składu tego tomu. Powiedzcie mi tylko czy w Ms Marvel od Egmontu był zeszyt Point One jak w WKKM GB?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 03:38:33 pm wysłana przez 8azyliszek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2028 dnia: Maj 03, 2017, 02:46:00 pm »
Powiedzcie mi tylko czy w Ms Marvel od Egmontu był zeszyt Point One jak w WKKM GB?
Materiał z All New Marvel Now Point One był, nigdzie w żadnym wydaniu nie ma całego zeszytu, tylko ta część historii, która dotyczy danego bohater/drużyny, dlatego śmiem twierdzić że w Orginal Sin będzie materiał z Point One też.

i oczywiscie nie skupiam się na kolekcjach tylko kupuję od wszystkich wydawnictw, które wydają Marvela i DC.
przemyśl to co napisałeś i popraw to zdanie, bo jest nieprawdziwe :) (jak nie wiesz dlaczego to ci to szybko udowodnię)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2017, 02:56:34 pm wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2029 dnia: Maj 03, 2017, 03:33:23 pm »

Nie każdy musi lubić tą panoramę jak ja. i oczywiscie nie skupiam się na kolekcjach tylko kupuję od wszystkich wydawnictw, które wydają Marvela i DC. Nie wiem czy tego nie wiedziałeś, czy świadomie piszesz
Sam piszesz nieprawdę
Nie masz panoramy kompletnej
Druga sprawa nie wiemy dokładnie co będzie w przedłużeniu. Przynajmniej na razie nic mnie interesuje z WKKM.
Wszystkich co wydaje marvel? Ciekawe?
Tak co do Egmontu, to ja i tak czekam na Ganta az w końcu dorwę go we własne ręce

Offline clandestino

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2030 dnia: Maj 03, 2017, 06:24:45 pm »
Chciałbym, żeby Egmont wydał Original Sins... :wink:


Feldkurat

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2031 dnia: Maj 03, 2017, 09:55:06 pm »
Up
Jak sie sprzeda Aquaman z Odrodzenia to jest szansa na pozycje z N52 G.J.



Startują z Rebirth i rozważają wydanie Aquamana z N52? Byłoby super, ale coś mi się nie chce wierzyć. Kołodziejczak tak powiedział?

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2032 dnia: Maj 03, 2017, 10:05:33 pm »
Nic takiego nie powiedział, wręcz przeciwnie. Egmont wyda Aquamana z rebirth.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2033 dnia: Maj 03, 2017, 10:10:40 pm »
Na razie nie ma ci liczyć na wydanie jakichkolwiek nowych tytułów N52.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2034 dnia: Maj 03, 2017, 10:15:20 pm »
Mamy wiele niewiadomych z Egmontem.
Nie padło definitywnie że N52 jest zamknięte na amen, przez pewien okres N52 i DCR będą szły równolegle. Nie wiemy co przyniesie nowy rok, może być szok jak co 2-3 miesiące wyjdą jakieś tomy z N52. Nie wiemy co DC Classic,

Offline Cringer

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2035 dnia: Maj 03, 2017, 11:14:12 pm »
Nie padło definitywnie że N52 jest zamknięte na amen, przez pewien okres N52 i DCR będą szły równolegle.
Jedynie HQ będzie szła równolegle z Rebirth, a dokładniej jej ostatni tom ukaże się w listopadzie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2036 dnia: Maj 04, 2017, 07:18:48 am »
Jedynie HQ będzie szła równolegle z Rebirth, a dokładniej jej ostatni tom ukaże się w listopadzie.
Racja,
Pomyliło mi się z drogą do odrodzenia,




Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2037 dnia: Maj 04, 2017, 07:24:05 pm »
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont mogę zaprezentować przykładowe strony z jednej z najbardziej oczekiwanych majowych premier, czyli pierwszego tomu komiksu "Gnat"
http://www.komiksydisneya.pl/2017/05/gnat-1-dolina-czyli-rownonoc-wiosenna.html
Krótki komentarz: bardzo dobra czcionka.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2038 dnia: Maj 04, 2017, 07:28:04 pm »

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont mogę zaprezentować przykładowe strony z jednej z najbardziej oczekiwanych majowych premier, czyli pierwszego tomu komiksu "Gnat"
http://www.komiksydisneya.pl/2017/05/gnat-1-dolina-czyli-rownonoc-wiosenna.html
Krótki komentarz: bardzo dobra czcionka.
Dziękuję dobry człowieku, nie ci w dzieciach ... tfu w komiksach los wynagrodzi, za te piękne zdjęcia.
Coraz bardziej z niecierpliwością na swój egzemplarz czekam, jeszcze tylko parę dni.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2039 dnia: Maj 04, 2017, 07:36:26 pm »
KOLOR !