trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2985 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:38:38 am »
Mi chodziło o wycięte zeszyty bo jeśli nie ma tam błędów to będą. O cięciu dodatków była mowa od początku  :smile:

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2986 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:40:08 am »
A chodzi o te zeszyty np. Rebirth Batman i później idzie seria Batman Rebirth.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2987 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:43:45 am »
Ale raczej są błędy bo skąd Action Comics miałby tyle stron  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2988 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:52:37 am »
Co do cąłości Rebirth to również wolałbym zamaist Teen Titans aby wydali Titans (jest Wally, jest Nightwing, są wydarzenia kluczowe dla całej długoterminowej zagadki "odrodzenia"),
Jeśli Egmont zdecydował się na dość szerokie wydawanie Odrodzenia to najlepiej jakby było to i to (czyli TT i T + ewentualnie Deathstroke, ten z Odrodzenia daje radę się czytać nie to co w New52, tym bardziej że przeplata się z TT i T). Osobiście trzymam kciuki za Supergirl oraz jedną z serii z Batgirl (podejrzewam że sprzedaż takich serii jak właśnie Nightwing czy Teen Titans, będzie decydowała o rozwijaniu i inwestowania w następne serię, mniej popularnych bohaterów)

jak i Green Lanterns zamiast (lub obok) Hal Jordan I Korpus... (świeży start, świeże postacie + Simon i Jessica i tak występują w Justice League) no ale ktoś decyzyjny pewnie wie co robi...
Nie, nie i jeszcze raz nie. Green Lanterns są słabi. Ten komiks może jest dobry dla osób które tych postaci (Jessici i Buza) nie znają, ale jak ktoś czytał Latarników wcześniej to raczej będzie go złość brała, jak te postacie (głównie Buzz) zostały cofnięte w rozwoju (identyczna sytuacja jak ze Spidermanem pisanym przez Slotta). Zresztą Hal i Latarnicy jest tylko minimalnie lepsi, choć ta seria powoli zaczyna wychodzić na prostą.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 11:08:15 am wysłana przez mkolek81 »

Offline robbirob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2989 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:58:32 am »
Drugi news dzisiejszego dnia dotyczy serii Lemire'a
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2990 dnia: Sierpień 08, 2017, 10:59:54 am »
Drugi news dzisiejszego dnia dotyczy serii Lemire'a
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/
takie sprostowanie, to jest 3 news, było też info o wychodzącym dziś Star Wars Komiks

"Kolejne tomy będą się ukazywać co 4-5 miesięcy, w miarę ich publikacji w USA."

Jak nie będzie opóźnień żadnych. Coś takiego może zabić serię na starcie, patrząc jak wiele osób deklaruje wchodzenie w serię jak będzie już komplet. Nie zmienia to faktu że w końcu dostajemy

Jeff Lemire i podejrzewam, że to jak zostanie komiks przyjęty będzie rzutowało na to czy Egmont sięgnie po jego inne pozycje np. Animal Man z DC (albo Green Arrowa)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 11:03:48 am wysłana przez mkolek81 »

Offline robbirob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2991 dnia: Sierpień 08, 2017, 11:04:44 am »
takie sprostowanie, to jest 3 news, było też info o wychodzącym dziś Star Wars Komiks
Czepiasz się :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2992 dnia: Sierpień 08, 2017, 11:05:12 am »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2993 dnia: Sierpień 08, 2017, 11:31:12 am »
Egmont sięgnie po jego inne pozycje np. Animal Man z DC (albo Green Arrowa)
Sweet Tooth z Vertigo  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2994 dnia: Sierpień 08, 2017, 11:43:04 am »
Zamiast od razu wydać Green Arrow Lemiera (która to seria jest bardzo chwalona), to wydają najpierw jakiś Czarny Młot o którym niewiele osób słyszało. Powinni zrobić odwrotnie. Osobiście nie wróżę tej serii sukcesów. Jak superhero to DC lub Marvel.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2995 dnia: Sierpień 08, 2017, 11:48:51 am »
Zamiast od razu wydać Green Arrow Lemiera (która to seria jest bardzo chwalona), to wydają najpierw jakiś Czarny Młot o którym niewiele osób słyszało. Powinni zrobić odwrotnie. Osobiście nie wróżę tej serii sukcesów. Jak superhero to DC lub Marvel.
Dziwne jakoś seria dostała Eisnera, więc zapewne dwie osoby o niej słyszały.
Nie samym SH komiks żyje, nie bądź jak polski rząd, tylko patrz szerzej.
Przepraszam za pytanie ale stać Cię na obecny wysyp SH: 3 kolekcje, Marvel, DC poza kolekcyjne ?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2996 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:01:57 pm »
bazyl jak zwykle coś walnie bez sensu, kijanek nie ma co z nim dyskutować, weź go dodaj do ignorowanych

Jan masz rację Sweet Tooth jak najbardziej, plus to, że Egmont z końcem roku zamyka większość serii Vertigo bo się kończą, to obstawiam, że na MFKiG walenie z mocnej rury nowymi seriami, a ta pozycja pasuje idealnie, będę trzymał kciuki, choć powiem szczerze, że ucieszyło by mnie jakby Egmont zdecydował się na eksplorację DC Dark z New52 (Animal Man, Swamp Thing, Justice League Dark, I Vampire, Constantine, Demon Knights nawet Frankensteina bym przygarnął, zresztą to też do spółki pisał Lemire)

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2997 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:13:08 pm »
No ale ta seria naprawdę nie jest szczególnie warta uwagi. Lemire napisał sporo ciekawszych rzeczy - w tym roku tylko wyjdą Descender i Underwater Welder.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2998 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:15:26 pm »
No ale ta seria naprawdę nie jest szczególnie warta uwagi.
którą masz na myśli Sweet Tooth czy Czarny Młot (a może coś co ja wymieniłem Animal Man, Justice League Dark? bo  Frankenstein to wiem, ale dla mnie to takie guilty pleasure)

w tym roku tylko wyjdą (..) Underwater Welder.
Nie liczyłbym na to  :sad:

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #2999 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:31:24 pm »
Mam na myśli Czarnego młota - Sweet Tooth jest bardzo fajne, zresztą chyba zachwalałem parę stron temu (choć 1 tom jest zdecydowanie najlepszy, zakończenie już rozczarowujące).

 

anything