trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1164347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3015 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:05:12 am »
Z tego co sugerował Tomasz Kołodziejczak na jednym z ostatnich spotkań, to wszystko pewnie zależy od sprzedaży - jak ta będzie ok, to pójdą kolejnymi runami.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3016 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:05:18 am »
Szkoda, że nie napisali jak bardzo mają zamiar wejść w serię z Dardevilem, czy interesuje ich to, co miała Sideca czy tylko jeden dwa runy. Ciekawe zainteresowani są wydawaniem tego przez długie lata - w planach Sideci było coś koło 20 tomów.


Podejrzewam, że wszystko zależy od sprzedaży.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3017 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:08:13 am »
Czyli wielka niewiadoma. Nie chciałbym, aby było tak jak z JLA.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3018 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:12:51 am »
Millera nie odpuszczą  :smile: Ja myślałem nawet że mogą go dać jako pierwszego.

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3019 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:17:27 am »
Cały problem w tym, że sporo osób posiada wydania oryginalne - ja nie mam - i nie wiem czy są zainteresowani dublami.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3020 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:39:58 am »
Piękna jesień się szykuje. Nie mogę się doczekać jak postawie te Marvelowe grubaski na półce ;)

Mam nadzieje, że u Muchy nie będzie dużych opóźnień to już w ogóle ostatni kwartał 2017 szykuje się miodzio dla fanów Marvela.

Szkoda, że nie uchylili rąbka tajemnicy o nowych seriach na 2018. Spider-Man jakiś musi być !!! Pewnie w Łodzi coś powiedzą

Offline vision2001

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3021 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:43:35 am »
Cały problem w tym, że sporo osób posiada wydania oryginalne - ja nie mam - i nie wiem czy są zainteresowani dublami.
Właśnie - na dwoje babka wróżyła. Obecnie mamy znów prosperity komiksowe i każdy znajdzie coś dla siebie. Sam zastanawiałem się nad zdublowaniem posiadanych przeze mnie komiksów (np. Punisher), ale przeważnie sobie odpuszczam. Kasy więcej nie zarabiam :D a wydatki komiksowo-książkowe z miesiąca na miesiąc rosną i lista pozycji "chcę mieć"/"muszę mieć" wcale się nie skraca :D
Takiego DD pewnie sobie odpuszczę. Poza tym zamierzam "inwestować" w serie z DC, więc co miesiąc już stówka pęka i tak co miesiąc, co miesiąc, co miesiąc. ;) A przecież jest jeszcze Lucky Luke, kolejne pozycje serii z Marvel Now (i ogólnie z Marvela), a kto wie z czym jeszcze wyskoczą! Dodatkowo są jeszcze inne wydawnictwa, które na pewno w swojej ofercie mają i mieć będą interesujące mnie pozycje.
Taka sytuacja...
:)


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3022 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:43:55 am »
Cały problem w tym, że sporo osób posiada wydania oryginalne - ja nie mam - i nie wiem czy są zainteresowani dublami.
Tak samo jak Punisher MAX który schodzi bardzo ładnie:

http://bonito.pl/bestsellery

45.Punisher MAX 02
64.Skalp 05

Tylko nie zaczynajcie  :biggrin: Tak tylko pokazuje że się Puni dobrze sprzedaje.

Jedynka miała podobnie w Bonito i Gildii.

Offline mappy

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3023 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:48:48 am »
Myślałem, że ten tydzień aktualności to będą jakieś bomby, a tu przecież większość znana z katalogu :roll:

Offline robbirob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3024 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:51:30 am »
@up
Pisaliśmy o tym, że w zeszłym roku też tylko dwie czy trzy wiadomości to było coś nowego.
Może szykują bombę na piątek :)

Poza tym muszą też pochwalić się jakimiś planami w Łodzi (choć tam pewnie będą o 2018 roku mówić).

Offline skiba

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3025 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:55:43 am »
Cały problem w tym, że sporo osób posiada wydania oryginalne - ja nie mam - i nie wiem czy są zainteresowani dublami.


Są, ja jestem, znajomy też jest, dalej pewnie podobnie :wink: Z Kaznodzieją podobnie było, sporo osób ma wydanie Deluxe SC po angielsku, a mimo to kupuje polskie HC. Polskie HC jest dużo ładniejsze na półce niż oryginał SC. Do tego Daredevil Maleeva i Bendisa to tak dobry run, że pewnie zgarnie kilku niezdecydowanych zaraz po pierwszych recenzjach na blogach :smile:

Co do runów z Echo ("Parts of the Hole" i "Vision Quest") - szczerze wątpię, żeby to wydali po polsku. Mam oryginały rysowane przez Davida Macka. Obczajcie sobie w necie w jakim stylu to jest narysowane. Napisy często wtapiane są w rysunki i są ich integralną częścią, więc raczej ciężko będzie wrzucić tam polskie słowa. Chociaż z drugiej strony pierwszy story arc w Daredevilu Maleeva i Bendisa jest też rysowany przez Macka, tam zastosowano podobne zabiegi. No ciekawe jak z tego wybrnęli...

Trzymam kciuki, żeby po Brubakerze wydali jeszcze "Devil's Hand" i "Shadowland", a potem płynne przejście do "Reborn" i runu Waida. Wiem wiem, było trochę w WKKM, ale... :wink:

EDIT: tutaj przykład tych "wtapianych" napisów: https://kanto.legiaodosherois.com.br/w750-h1200/wp-content/uploads/2016/08/legiao_cFXNv5sfAoZu40G7bMKQpUlPiS1IhzVDnyaWkmq9eT.jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 09:59:00 am wysłana przez skiba »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3026 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:02:13 am »
Marvel w Polsce ma mnóstwo młodych fanów którzy nie zbierają oryginalnych wydań.
Całe Marvel NOW i Klasyka Marvela się bardzo dobrze sprzedaje  :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3027 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:05:28 am »
Cały problem w tym, że sporo osób posiada wydania oryginalne - ja nie mam - i nie wiem czy są zainteresowani dublami.


Nawet przez sekundę nie zakładam wymiany wydań anglojęzycznych na krajowe, niezależnie od tego czy w przypadku części z nich (Ultimate Collection) będzie to przeskok z miękkiej okładki na twardą.
perły przed wieprze

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3028 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:07:31 am »
Całe Marvel NOW i Klasyka Marvela się bardzo dobrze sprzedaje  :smile:
Naprawdę ?
Masz wyniki sprzedażowe (tu bez kpiny)?

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3029 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:07:38 am »
Mam tak samo - oryginaly od dawna stoja na polce. Chociaz te nowe wydania (Punisher, Kaznodzieja, DD) sa bardzo kuszace to jednak pozostane przy wydaniach amerykanskich. Nie chce pozbywac sie bo sa to glownie 1st printy oraz mam do nich sentyment. Kupowalem je na biezaco lata temu, na studiach, wiec przywoluja wspomnienia :smile: Twarda oprawa i jezyk polski przemawiaja za, ale ani polki ani portfel nie sa z gumy, a wymiana jest zbedna, wiec zostaje z tym co mam.

A diabla polecam. Seria jest fenomenalna - 3 gwiazki Micheline.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything