trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3300 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:16:39 pm »
Mi też, dlatego takie wydania dla mnie odpadają. Kiedyś myślałem nad zakupem nawet jakiegoś drewnianego stojaczka do czytania który można sobie ustawić przed sobą siedząc na kanapie, ale nic takiego nie znalazłem. :biggrin:


Ale tu fajną edycję jakąś znalazłem. Jakby coś takiego zrobił Egmont przy okazji premiery serialu to by było piknie. Library Edition <3




Piękna ta edycja. Może jak Egmont z Hellboyem skończy to się weźmie za nią, oczywiście w mniejszym formacie, tak jak zrobił to z Hellboy Library Edition, ale i tak byłbym zadowolony z takiego rozwiązania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2017, 05:27:57 pm wysłana przez Szekak »

Offline mappy

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3301 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:19:23 pm »
Stojak pod pismo święte, mszał.
W jakimś sklepie liturgicznym powinno być :biggrin:

Offline Ty_draniu

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3302 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:54:48 pm »
przy tym to nawet Big Damn Sin City nie jest take big:


Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3303 dnia: Sierpień 18, 2017, 06:02:23 pm »

A ta kolekcjonerka The Hard Goodbye to też ponad 1000 stron ze wszystkimi częściami? Z 10 kg waży. :D

Mnie mimo wszystko najbardziej urzeka stylistyką Library Edition. Za rok czy dwa, jak serial wyjdzie, kto wie, kto wie...




Offline kelen

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3304 dnia: Sierpień 18, 2017, 06:14:04 pm »
Nie zgodzę się. Np. taka Batgirl wg mnie jest bardziej popularna niż Nightwing (ma nawet dwie serie w Rebirth). Supergirl kolejny przykład. Trinity zbiorczy z przygodami Supermana, Batmana i Wonder Woman. Titans seria która będzie chyba w przyszłości ważna ze względu na Wallego Westa (to jest tylko przypuszczenie z mojej strony). Red Hood and the Outlaws, który zjada Batmana i Suicide Squad pod względem jakość i przyjemności czytania. Batman Beyond kolejny znany bohater w PL. Super Sons najlepsza rzecz poza seriami z eSem w Rebirth. Jest tego jeszcze sporo.

Zapomniałem jeszcze Batwoman, choć nie wiem jaka ta seria jest w Rebirth, ale w New52 była naprawdę dobra.

Błagam, tylko nie Batgirl, jest nudna jak flaki z olejem :( B&BoP dużo lepsze i od jakiegoś czasu staram się do tego nakłonić.

Z Titans jest ciekawe, bo chodzą plotki, że po jakimś czasie Titans i Teen Titans mają zmergować w jedną serię.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline buczanova

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3305 dnia: Sierpień 18, 2017, 06:25:49 pm »
Jeśli Egmont w ogóle planuje coś dodać do tej listy to obstawiałbym Super Sons, Titans i Deathstroke (dwa ostatnie były powiązane ostatnio z Teen Titans eventem). Dodatkowo chciałbym, Red Hooda, ale wątpię by po to sięgnęli.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Wolf85

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3306 dnia: Sierpień 18, 2017, 07:02:54 pm »
E tam, pitolicie, akurat BDSC czyta się ok - na kolanach :)

Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Antari

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3307 dnia: Sierpień 18, 2017, 07:43:53 pm »
Czy Sin City ma jakąś fajną edycję zbiorcza jak hellboy na przykład? Jakimś cudem nie mam tych komiksów w kolekcji, a serial jest w produkcji i tak myślę czy za rok, dwa jest szansa na to, że Egmont znów serię odświeży.

Nie rozumiem do końca o co ci chodzi. W sprzedaży jest cały czas dostępne 6 tomów serii w HC. Jedyny tom jaki brakuje to Rodzinne Wartości. Egmont powinien to dodrukować.

Dlaczego Egmont miałby wydawać całą serię od nowa w jakimś fikuśnym formacie z uwagi na premierę serialu? To trochę tak jakbyś pytał czy Egmont wyda WW od nowa z N52 w innej formie bo wyszedł film.

Wydaje mi się, że niektórych ponosi już wyobraźnia z uwagi na liczne zapowiedzi Egmontu odnośnie wznowień/nowych edycji.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3308 dnia: Sierpień 18, 2017, 07:44:50 pm »
E tam, pitolicie, akurat BDSC czyta się ok - na kolanach :smile:

BDSM na kolanach jest ok, potwierdzam  :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3309 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:03:25 pm »
Błagam, tylko nie Batgirl, jest nudna jak flaki z olejem :sad: B&BoP dużo lepsze i od jakiegoś czasu staram się do tego nakłonić.

Z Titans jest ciekawe, bo chodzą plotki, że po jakimś czasie Titans i Teen Titans mają zmergować w jedną serię.
Co do Batgirl pisałem ogólnie w kontekście, że to mało popularna postać u nas i mam wrażenie że bije na głowę  Nightwinga. Osobiście chciałbym aby wyszła Batgirl z New52 Gail Simone, ale Egmont chyba nie jest już skłonny do tego, aby cokolwiek wydać w ramach Nowego DC.

Offline gobender

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3310 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:05:59 pm »
A ta kolekcjonerka The Hard Goodbye to też ponad 1000 stron ze wszystkimi częściami?

Nie, to tylko jeden tom. W dodatku Curator's Edition (ichni odpowiednik artists edition), czyli skany plasz bez retuszu

Offline Kris1982

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3311 dnia: Sierpień 20, 2017, 01:59:48 pm »
Czy ta seria Batman i Supermen co wydawana jest na mięciutko nada się na prezent dla 9 latka który lubi Lego Batmana ale z komiksami nie miał jeszcze do czynienia ? Jeżeli nie to podajcie coś z rajtuzów co się nada. Pozdrawiam.

Offline Garf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3312 dnia: Sierpień 20, 2017, 02:19:05 pm »
Teoretycznie to miejscami fabuła jest na tyle wydumana i "wyfajerwerkowana", że powiedziałbym, że to właśnie odbiorcy w tym wieku najbardziej będą się cieszyć "Supermanem/Batmanem"... ale miejscami padają trupy, a w tomie 3 jest akcja z wskrzeszaniem zwłok bohaterów, którzy po pewnym czasie się rozpadają, więc sam musisz uznać, czy to się nadaje dla Twojego 9-latka.


Jeśli to muszą być rajtuzy, to swego czasu Egmont wydał trochę komiksów z serii "Marvel Adventures" dla młodego czytelnika: siedem numerów Spider-Mana i jeden Iron Mana. Wychodzi też taka gazetka ze Spider-Manem i jakieś komiksy chyba tam są. Oprócz tego mamy także rodzimą serię "Niezła draka, Drapak"... no i praktycznie w każdym Gigancie jest jakiś komiks ze Superkwękiem :)
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Cyber

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3313 dnia: Sierpień 21, 2017, 08:18:03 am »
Co się dzieje z drugim tomem Anihilacji? Przesunięto premierę czy jak. :evil:

szulig

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #3314 dnia: Sierpień 21, 2017, 08:22:49 am »
drugi tom jest w sprzedazy