Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1163191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4185 dnia: Październik 27, 2017, 09:12:41 am »
Ale chyba drukowany w Edica?  :smile:
Tak samo jak "Papirus" jest drukowany w niewymienionej w stopce drukarni, pewnie gdzieś zagranicą.
Gdyby był drukowany w Edice jak najnowsze "12 prac" to jakość byłaby na najwyższym poziomie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4186 dnia: Październik 27, 2017, 09:13:07 am »
Oj tylko 2 tytuły z Odrodzenia w Top 20  :doubt:
Wyszły wcześniej i dlatego  :smile:

Egmont przedstawia "Akwamena" http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,602,herosi-dc-odrodzenie-aquaman.html  :smile:

Tak samo jak "Papirus" jest drukowany w niewymienionej w stopce drukarni, pewnie gdzieś zagranicą.
Gdyby był drukowany w Edice jak najnowsze "12 prac" to jakość byłaby na najwyższym poziomie.
LL też nie ma podanej drukarni w stopce a to na 96% Edica  :smile:

Offline radef

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4187 dnia: Październik 27, 2017, 09:18:35 am »
LL też nie ma podanej drukarni w stopce a to na 96% Edica  :smile:
LL nie jest drukowany w Edice. Tak samo jak Tintiny jest drukowany gdzieś w Azji. Widać różnicę w stosowanym papierze i sklejaniu i formacie o 1mm niższym od Edicy.
Ale możesz się upierać przy swoim, ale idź do Empika i zobacz jak wyglądają Asteriksy z Ediki, a jak nowy. Nie mówiąc o wspomnianej przeze mnie 1mm różnicy formatu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4188 dnia: Październik 27, 2017, 09:18:43 am »
LL też nie ma podanej drukarni w stopce a to na 96% Edica  :smile:
Tylko jak Asteriks jak był drukowany w Edice to zawsze była taka informacja, tu jej nie ma.

Edit No i radef mnie ubiegł.
 

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4189 dnia: Październik 27, 2017, 09:20:55 am »
Nie kłócę się  :smile: O Asteriksa zapytałem bo też nie widziałem. To pewnie będzie tak jak piszecie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4190 dnia: Październik 27, 2017, 09:29:02 am »
Egmont przedstawia "Akwamena" http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,602,herosi-dc-odrodzenie-aquaman.html  :smile:

"Należyty szacunek odzyskał stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku. Geoff Johns w raptem dwudziestu paru zeszytach wywindował Aquamana na należne mu miejsce w panteonie herosów DC. Johns dopisał rozdział do przeszłości herosa, w którym ten dowodził grupą zwaną Others. Scenarzysta rozbudował również historię Reliktów Atlantydy, do których zalicza się trójząb Neptuna - potężny, magiczny artefakt używany przez Arthura. Polski czytelnik mógł zapoznać się z wycinkiem prac Johnsa nad solową serią z Aquamanem w crossoverze z „Ligą Sprawiedliwości” zatytułowanym Tron Atlantydy."
Szkoda tylko, że po mimo wielu próśb Egmont olał całkowicie tą postać w NEW52 a wydany crossover to zwieńczenie runu tego twórcy w przypadku tej postaci. Ciężko było dla niech wydać 3 tomy (4 tom to powtórka z tomu Ligii) i zakończyć serię. I tak zrobili w ten sposób z kilkoma innymi seriami.  :doubt:

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4191 dnia: Październik 27, 2017, 09:36:05 am »
Ciekawe, czy do każdego tytułu z Rebirth będzie stworzona taka notka z wielkimi nieobecnymi. Egmont kolejny raz dał popis, chyba, że mają zamiar te tytuły zacząć wydawać.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4192 dnia: Październik 27, 2017, 09:55:35 am »
Teraz mogą te postacie pokazać taniej i później mogę wydawać z nimi jakieś droższe wydania  :smile:
Tak jak drugi Lobo w DC Deluxe wyjdzie dopiero po JLA z Rebirth  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 10:09:31 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4193 dnia: Październik 27, 2017, 10:22:09 am »
Teraz mogę te postacie pokazać taniej i później mogę wydawać z nimi jakieś droższe wydania  :smile:
Tak jak drugi Lobo w DC Deluxe wyjdzie dopiero po JLA z Rebirth  :biggrin:
Ale po co mają czekać? Lobo jest u nas znany dzięki TM-Semicowi, który zresztą wydał większość one-shotów (chyba tylko został do wydania ongoing). Wątpię, aby Egmont chciał wydać tego z New52. Zresztą prawdziwą kwintesencję Lobo dostaliśmy już w DC Deluxe, jedyne co mogli by wznowić to Lobo: Unamerican Gladiators (nie wiem czy reszta jest aż tak potrzebna)

A co do postaci mniej popularnych to dali ciała w przypadku New52. Zamiast wydać Aqumana czy Green Arrowa o których prosili czytelnicy, to zapychali rynek tytułami całkowicie zbędnymi (Szpon, Suicide Squad, Batman Mroczny Rycerz). I to nie kończenie serii. Co im szkodziło spiąć te 4 tomy Flasha w dwa i domknąć serię. Dobra szkoda czasu na powtarzanie czegoś co już kiedyś pisałem.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4194 dnia: Październik 27, 2017, 10:43:15 am »
@ up
Batman się sprzeda zawsze i wszędzie :D
Szpon i SS - w jakimś stopniu się łączą z innymi seriami
Tak racja szkoda Flasha; bardzo szkoda ASW; z N52
Polityka firmy jest czasem dziwna

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4195 dnia: Październik 27, 2017, 10:45:49 am »
Batman się sprzeda zawsze i wszędzie :biggrin:
Tak, tylko mogli wybrać lepszego Batman (i Robina) niż tego najgorszego (Mrocznego Rycerza).
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 10:49:27 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4196 dnia: Październik 27, 2017, 11:00:24 am »
ano mogli :D
choć patrząc na obecny zalew komiksów spokojnie w tamtym okresie mogli zwiększyć o jeden tytuł z N52 :(
Klasyką DC też mogli by podgonić :(

Offline AntekSocjalny

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4197 dnia: Październik 27, 2017, 11:10:40 am »
Co do Lobo to nie pogardzilbym eleganckim wydaniem Lobo - A contract on Gawd

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4198 dnia: Październik 27, 2017, 11:15:28 am »
Mnie po prostu bawi i zarazem irytuje, że przytaczają takie szczegóły z New52, samemu wycofując się z wydawania jego, wiedząc przy okazji, że Odrodzenie na nim bazuje, a przecież o te tytuły czytelnicy prosili. :roll:
Dobra zakończmy ten temat i wróćmy do narzekania na jakoś wydania nowego Asteriksa, bo jest okropne. W październiku tego roku ukazał się najlepiej wydany dotychczas jakościowo komiks (Kawa Zombo) oraz chyba najgorzej. Taki rozstrzał, aż mnie zadziwia.

Co do Lobo to nie pogardzilbym eleganckim wydaniem Lobo - A contract on Gawd
A tak u nas to był "Boug" jak dobrze pamiętam. W sumie to mogli by to spiąć w jeden tom z Unamerican Gladiators. I mają gotowy kolejny DC Deluxe z tym bohaterem.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 11:28:17 am wysłana przez mkolek81 »

Offline robbirob

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4199 dnia: Październik 27, 2017, 11:16:58 am »
W październiku tego roku ukazał się najlepiej wydany dotychczas jakościowo komiks (Kawa Zombo) oraz chyba najgorzej. Taki rozstrzał aż mnie zadziwia.
I to u jednego wydawcy.