Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 64361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:10:46 am »
brak polskich komiksów, czy to tylko u mnie?
Tak, była o tym mowa wcześniej, że to jeszcze nie działa.

W bazie brakuje komiksów Moebiusa: Arzach, Biały koszmar, Feralny major, Świat Edeny. Proszę o dodanie.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:21:26 am »
@up, dzięki, pewnie mi umknęło.


brak też "Salambo", "Martha Washington" Millera, "Krzyk Ludu"
The darkness will swallow everything

Offline darekso123

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 14, 2017, 11:37:18 am »
Woow Zrobiłem konto na tej stronce i naprawdę jestem w szoku kawał dobrej roboty ! Czekam aż dodacie TM-SEMICKI :P zdziwiłem się, że nawet jest Wartość kolekcji :wink:  jak zrobicie coś takiego, że strona będzie generować swój baner taki który można np wkleić na forum . Swoją drogą brakuje z mandragory Wolverina Koniec i Origin i jeszcze Venoma.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 11:46:29 am wysłana przez darekso123 »

Offline jsm

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 14, 2017, 02:41:11 pm »
zdziwiłem się, że nawet jest Wartość kolekcji :wink:


Chryste Panie, zróbcie opcję ukrycia tej informacji... Mnie zabolało, a co powie Ukochana jak to nawet przez przypadek zobaczy  :shock:  Tu nie ma się czym chwalić, to trzeba leczyć!  :biggrin:
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 14, 2017, 03:20:07 pm »
Dlatego jest ukryte w ustawieniach a nie na głównym banerze użytkownika :) Na razie nie dramatyzujmy z tym ukrywaniem - w razie czego damy przycisk pokaż i trzeba będzie wpisać ponownie hasło.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 14, 2017, 03:21:39 pm »
brak polskich komiksów, czy to tylko u mnie?

Może uda mi się do końca weekendu wgrać - brakuje mi z najważniejszych rzeczy numeracji tomów.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline darekso123

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 14, 2017, 05:39:10 pm »
Może uda mi się do końca weekendu wgrać - brakuje mi z najważniejszych rzeczy numeracji tomów.


A Tm-semickow kiedy można się spodziewać bo aktualnie mam numery zapisane w notatniku :D bo brakuje w paru seriach paru komiksów tak to bym sobie na tej stronce sprawdzał :D wiem ze to będzie proces czasochłonny bo tych tm semicków to chyba koło 900 zeszytów było :D

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 14, 2017, 06:22:46 pm »
Wolę nie dawać żadnych terminów, bo mogą zostać nie dotrzymane - ale mam plan B - możemy zrobić listę bez podtytułów. I będzie mozna z nich juz robić kolekcje, a wszystkie inne informację dogramy w kolejnych terminach. Ale nie wiem czy np. z okładkami zastępczymi to się sprawdzi.
Akurat w TM-Semicach jest o tyle łatwiej, że komiksy sa numerowane fajnie. Batman 01/90 itd.
Nie wiem czy to Was jakoś urzadza.


Dodatkowo pytanie - czy TM-Semic wstawiać w amerykańskie serie z wydawcą TM-Semic, czy lepiej to wyciągnąć na Głowną belkę jako osobną kategorie? Teoretycznie może być w 2 kategoriach, tylko nie wiem czy będzie ok, jak ktoś wejdzie w Amerykańskie i seria Batman i tam będą przemieszane TM-Semic z Egmontem np.
Wypowiedzcie się - ja jestem neutralny - widzę wady i zalety obu rozwiązań. Osoba nie znająca się na komiksach szukała w mojej obecności komiksu z TM-Semic Batmana z Aborygenem w Komiksy amerykańskie / Batman - z drugiej strony komiksy z kolekcji kioskowych jednak wyciągnąłem z amerykańskich - mimo, że to batman - i ich tak się nie znajdzie.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 14, 2017, 06:24:50 pm »
Tm-Semic do kioskow!  :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kenji

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 14, 2017, 06:57:09 pm »
Fajne. Nie dziala moze wszystko jak trzeba , ale widac ze autor( autorzy ) na bierząco nanoszą poprawki, wiec nie ma sie co czepiać.
Przydałyby sie statystyki. Typu najlepiej oceniany komiks. Największy procent w kolekcji itd

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 14, 2017, 06:59:06 pm »
Raczej założyłbym po prostu osobną główną kategorię - obok kolekcji, książek i zinów. byłoby TM-Semic, a seria normalnie Batman. To w sumie załatwiłoby pierwsze rozgraniczenie, ale po wyszukaniu poprzez
http://www.komiksy24.pl/atrybut/seria/batman/
Znalazłyby się wszystkie batmany i TM-Semicowe i Egmontowe.
Poza WKKDC. Bo tam seria jest numerowana tomami niezależnie od bohatera.
Co prawda trochę to sztuczne, ale osobiście uważam TM-Semic za pewną erę komiksów w Polsce i myślę, że takie rozgraniczenie nikogo nie zdziwi.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline AvengerGT

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 14, 2017, 07:01:48 pm »
Raczej założyłbym po prostu osobną główną kategorię - obok kolekcji, książek i zinów. byłoby TM-Semic, a seria normalnie Batman...
Co prawda trochę to sztuczne, ale osobiście uważam TM-Semic za pewną erę komiksów w Polsce i myślę, że takie rozgraniczenie nikogo nie zdziwi.
Jeśli o mnie chodzi, pasuje mi takie coś. Jakby nie było, Semici to całkiem pokaźna ilość zeszytów więc osobna kategoria nie powinna być problemem.

Offline wilk

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 14, 2017, 07:07:54 pm »
Może warto jakoś oznaczyć, że oceniło się już dany komiks. Teraz tego nie widać.

No i jednak chyba lepiej wyglądałyby ułamki w gwiazdkach, gdy np dwóch lub więcej użytkowników oceniło dany komiks w inny sposób.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 14, 2017, 07:25:57 pm »
Poprawiłem ocenianie - zdjąłem informację alertem o poprawnym ocenieniu - bez sensu to było - po prostu pojawi się informacja pod oceną, że juz oceniłeś ten komiks. W tych starych ocenionych tez sie pojawi. Ale nadal można kliknąć i ocenę zmienić. Bo to najszybszy sposób walki z ew. pomyłkami przy kliknięciu.


Co do połówek gwiazdek - myślałem o tym, ale na razie będzie tak, bo ocena dokładna jest, a to jest tylko wizualizacja - przy jakiejś większej ilości czasu popracuję nad tym.


Oceniajcie jak chodzicie po portalu i dodajecie komiksy bo to pozwoli już budować jakieś pierwsze rankingi na stronie głównej - np. najwyżej oceniane, czy najchętniej kupowane.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 14, 2017, 10:09:15 pm »
Uzupełnionych kilka braków + nowości stycznia dodane na stronę.
http://www.komiksy24.pl/nowosci/
Dodatkowo można przechodzić po kolejnych stronach nowości. Niestety jeszcze walczymy z datami premier komiksów, więc na chwilę obecną nowości będą się przeplatać z uzupełnianymi brakami, ale po zmianach będzie to naprawione.
Ale bardzo łatwo to wykorzystać do tworzenia całej kolekcji. Wejdźcie sobie np. w komiksy europejskie, zmieńcie ilość wyników na 80 i wróćcie na stronę główną. I możecie przechodzić po kolei po stronach dodając wszystko co macie. Powodzenia.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

 

anything