Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1620 dnia: Lipiec 11, 2017, 08:33:59 pm »
Fantasmagorie wrzucili na FB: https://www.youtube.com/watch?v=GGh6xxr7UJI  :smile:

A konkretów co do premier żadnych.

Dobrze, że chociaż mają gust jeśli chodzi o komiksy...

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1621 dnia: Lipiec 11, 2017, 10:28:19 pm »
Komiksy są fajne ,wydane bardzo dobrze i w atrakcyjnych cenach. Jednak te przesuwanie premier trochę wkurza.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1622 dnia: Lipiec 11, 2017, 10:54:46 pm »
Komiksy są fajne ,wydane bardzo dobrze i w atrakcyjnych cenach. Jednak te przesuwanie premier trochę wkurza.


a jest jakieś wydawnictwo które nigdy nie przesuwało terminu premier? mam nadzieję, że z czasem WF będzie się to zdarzać rzadziej lub w ogóle
The darkness will swallow everything

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1623 dnia: Lipiec 11, 2017, 11:41:25 pm »
Mogę zaryzykować, że Egmont.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1624 dnia: Lipiec 11, 2017, 11:47:53 pm »
"Nowa Granica" była bankowo przesuwana.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1625 dnia: Lipiec 12, 2017, 07:14:26 am »
"Nowa Granica" była bankowo przesuwana.
Jeden komiks z ilu? U Fantasmagorie wszystkie z kilku  :smile: A tu jeszcze były przedpłaty.
Mam nadzieję że niedługo to nadrobią i będzie wszystko OK.

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1626 dnia: Lipiec 12, 2017, 07:21:14 am »
Dobrze, że chociaż mają gust jeśli chodzi o komiksy...

W temacie gustu, polecam insta Fantasmagorii. Wygląda jak sen niespełnionego/niedoszłego oligarchy ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1627 dnia: Lipiec 12, 2017, 07:37:26 am »
U Fantasmagorii jest to najbardziej irytujące, bo naobiecywali kosmos i podali terminy. Może teraz się nauczą i wybiorą realistyczne podejście, zamiast rzucania czytelnikom głodnych kawałków. A te makarony, nawet jak już się na nie zdecydują, to już na pewno sobie podaruję, bo im z tym zejdzie chyba z 300 lat. Przypomnę tylko, że Rachel według obiecanek miała wyjść w rok, a niedługo minie 5 miesięcy od wydania 1 tomu, drugi jest dopiero w zapowiedziach na sierpień (czyli wyjdzie we wrześniu/październiku).

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1628 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:19:06 am »
U Fantasmagorii jest to najbardziej irytujące, bo naobiecywali kosmos i podali terminy. Może teraz się nauczą i wybiorą realistyczne podejście, zamiast rzucania czytelnikom głodnych kawałków. A te makarony, nawet jak już się na nie zdecydują, to już na pewno sobie podaruję, bo im z tym zejdzie chyba z 300 lat. Przypomnę tylko, że Rachel według obiecanek miała wyjść w rok, a niedługo minie 5 miesięcy od wydania 1 tomu, drugi jest dopiero w zapowiedziach na sierpień (czyli wyjdzie we wrześniu/październiku).
Akurat co do terminów drukowania komiksów to pretensje do MEN - proponuję wysłać list do Ani z szerokim uśmiechem.
Taki Egmont to już ma wydrukowane komiksy w dużej części na sierpień.
Chyba bardziej frustrujące jest bark informacji, spoko obsuwa się przytrafia, info komiksy będą np. miedzy 20-25 lipca wysyłane i każdy wie jak się ustawiać, nawet puścić maila wyślijcie mi po ... . Mamy sezon ogórkowy i z odbiorem wysyłki może być problem, może się okazać, że ktoś będzie na urlopie i w trakcie będzie wysyłka, Ruch i inpost mają krótkie terminy odbioru i co komiks będzie latać po Polszy a na końcu dostanie się komiksy w stanie jak psu z ...y.


mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1629 dnia: Lipiec 12, 2017, 08:36:03 am »
I dlatego ja po wyrzuceniu dwa razy z zamówień jakie robiłem Q&W przestawiłem się na zamawiam komiksów wydawnictwa bezpośrednio z ich sklepu. Kontakt przez FB jest szybki i OK.
A co do opóźnień to Egmont w 2015 miał cały jeden miesiąc przesunięty nie tylko Nową Granicę (choć to akurat zawiniły ograniczenia energetyczne i upały).

Wg mnie wydawca powinien dawać sobie dłuższe terminy na realizację planów, a nie 2-3 miesiące (wiem zaczynają i pewnie się wyrobią ale jednak nie zostawiają sobie chyba żadnego marginesu na błędu czy obsuwy). Jak na razie wolę inwestować w ich tytuły, bo jednak cały czas wydają, są aktywni i prowadzą dialog z czytelnikiem (który jest jaki jest, ale jest), dobór tytułów mają interesujący, a nie milczą przez pół roku i obiecują rzeczy, które ostatecznie wydaje inny wydawca (blokując być może w ten sposób licencje wcześniej).

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1630 dnia: Lipiec 13, 2017, 08:10:47 am »
No proszę, ale się Fantasmagoriom fartło:
http://paradoks.net.pl/read/32932-netflix-stawia-na-the-umbrella-academy

Oby był hicior od Netflixa ;)

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1631 dnia: Lipiec 13, 2017, 08:35:37 am »
Ciekawe czy zdążą wydać komiks przed końcem serialu :badgrin:

Offline gascan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1632 dnia: Lipiec 13, 2017, 05:40:24 pm »
Mam nadzieję, że moje żółwie już się drukują.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1633 dnia: Lipiec 13, 2017, 07:38:05 pm »
Mam nadzieję, że moje żółwie już się drukują.
Pewnie sie drukują , źółwim tempie 🙂

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1634 dnia: Lipiec 16, 2017, 05:15:00 pm »
Słychać coś nowego na froncie żółwiowym czy to już teraz tak będzie, że "wyjdzie jak będzie gotowe"?