trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1920 dnia: Sierpień 18, 2017, 03:48:51 pm »
Szeląg - weź odpuść. Bo juz nie da sie Twoich wywodów czytać. Każdy ma swoje żale ale Ty męczysz bułe cały czas. Peace!!

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1921 dnia: Sierpień 18, 2017, 03:51:57 pm »
3 dni, jaki cały czas? :roll:


Niestety, póki wydawca się nie obudzi będę szkalowal i oczernial, z góry przepraszam!

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1922 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:03:43 pm »
Niestety, póki wydawca się nie obudzi będę szkalowal i oczernial, z góry przepraszam!
ale to na złość chcesz zrobić forumowiczom czy wydawnictwu? Bo mam wrażenie że to pierwsze.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1923 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:05:19 pm »
Do końca sierpnia miały wyjść trzy tytuły. Jeszcze dwa tygodnie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1924 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:06:58 pm »
Cringer, nikomu, kieruję się sercem.  :roll:


Ktoś tu powiedział, że to działania na szkodę wydawnictwa, więc chyba wydawnictwu robię na złość na to wychodzi. Ale serio, starczy już mówienia co mam mówić, będę mówił to co uważam za stosowne, jestem w temacie wydawnictwa i wydawnictwo będę komentował, proszę o uszanowanie tego. W razie czego jest opcja ignorowania, także zapraszam jak kogoś to mocno irytuje. :wink:

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1925 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:28:51 pm »
Szkoda, ze niektórzy potrafią dostrzec jedynie czubek własnego nosa.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1926 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:30:47 pm »
Ale coś merytorycznie umiesz powiedzieć na obronę wydawnictwa? A z tym tekstem się całkowicie zgadzam, szkoda, że wydawnictwo dostrzega jedynie czubek własnego nosa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2017, 04:46:04 pm wysłana przez Szekak »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1927 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:52:42 pm »
Szekak zdradza wyraźne objawy zachowań obsesyjno-kompulsywnych, ciężko takiego przekonać że moment kiedy warto odpuścić był conajmniej 10 stron temu

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1928 dnia: Sierpień 18, 2017, 04:54:30 pm »
Myślę sobie, że Max zderzył się z rzeczywistością i nie jest to tak łatwa "robota" jak mu się wydawało. A to, że zamierza wydawać publikacje dopieszczone, to nie mam wątpliwości.
Niemniej łatwo jest wypisywać farmazony w zaciszu domowych pieleszy, nie wiele wiedząc z czym chłop się boryka.
Wystarczyłoby odrobinę więcej wyrozumiałości i cierpliwości.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1929 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:09:37 pm »
Chłop musi się borykać z połamanymi palcami, skoro nie może sobie pozwolić na głupi komunikat który sprawi, że ludzie którzy powierzyli mu swoje pieniądze będą wiedzieć kiedy i czy dostaną komiksy. Ale znów się z Tobą zgodzę - maksia robota zdecydowanie przerosła, co już było widać na samym początku, jak obrażał czytelników na tym forum. I pamiętajmy, że nie tylko ludzie na forum mu powierzyli pieniądze, do których jakieś tam informacje z trzeciej ręki powiedzmy docierają, bo jest też dużo ludzi którzy głosowali na Archiego, którzy złożyli zamówienie 3 miesiące temu i nie mają pojęcia co się dzieje. Nie ma sytuacji z którą musi się borykać maksio która by go usprawiedliwiała, po prostu nie ma. Telefonów też jego partnerka nie odbiera, może też sobie palce połamała, kto wie!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2017, 05:15:37 pm wysłana przez Szekak »

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1930 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:17:26 pm »
Chłop musi się borykać z połamanymi palcami

ten moment kiedy czytasz na forum komiksowym ludzi świrujących z powodu kilkudziesięciu kartek zadrukowanych tekstem i rysunkami i cieszysz się w duchu, że jesteś ich fanem, ale nie fanatykiem...

Zachęcam do odpoczynku przy komiksie. Np. tak jak ja za dwa tygodnie, gdy wrócę do czekających na mnie baaaaaaaaaaaaaaardzo tanich dwóch pierwszych tomach Providence Alana Moore'a w oryginale (najlepsza reakcja dla niezadowolonego z polskiego wydawcy, polecam!)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1931 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:23:10 pm »
Dobra, kończę męczyć bułę bo faktycznie nie ma sensu. Pokój! :D

Offline polska312

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1932 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:24:26 pm »
Myślę sobie, że Max zderzył się z rzeczywistością i nie jest to tak łatwa "robota" jak mu się wydawało. A to, że zamierza wydawać publikacje dopieszczone, to nie mam wątpliwości.
Niemniej łatwo jest wypisywać farmazony w zaciszu domowych pieleszy, nie wiele wiedząc z czym chłop się boryka.
Wystarczyłoby odrobinę więcej wyrozumiałości i cierpliwości.
Całkowicie się zgadzam. Sam wydawca w jednym z pierwszych postów napisał, że zamierza wydawać jeden tytuł na dwa miesiące. Później troszkę się rozruszał, rzucił sporo zapowiedzi i wydaje mi się, że zderzył się rzeczywistością. Potrafię zrozumieć, że wydawca nie chce udzielać się na forum, ale jednak na stronie FB. swojego projektu liczyłbym na jakąkolwiek informację. Trzy pierwsze zamówione przeze mnie w sklepie wydawnictwa komiksy dotarły. Liczę również, że dwa pozostałe również prędzej czy później dotrą.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1933 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:24:58 pm »
Ale spokojnie. Powtarzam, że dali nadzieję na wydanie trzech komiksów do końca sierpnia. Archie, Żółwie, SiP.
Wydawnictwo żyje. Oddają kasę, odpisują na maile oraz wysyłają paczki z tym co już jest wydane. Słabo im to oczywiście wychodzi ale ja bym poczekał do końca sierpnia z wyzwiskami. Po terminie również będę chciał zwrot kasy.
Jak im kiedyś się uda coś tam wydać i będzie to w kręgu zainteresowań to się po prostu kupi w Bonito albo Gildii.

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1934 dnia: Sierpień 18, 2017, 05:26:23 pm »
Nie ma sytuacji z którą musi się borykać maksio która by go usprawiedliwiała, po prostu nie ma.
CO TU SIE DZIEJE W TYM TEMACIE TO JA NIE WIEM NIC NIE WIEM no


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other