Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1995 dnia: Sierpień 25, 2017, 09:05:31 am »
No właśnie tu chyba o kasę chodzi, a nie cierpliwość, bo komiksów nie drukuja, pieniędzy oddawać nie chcą i dają dramatyczne promki. To układa się w jedną całość.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1996 dnia: Sierpień 25, 2017, 09:55:21 am »
Może przez te spóźnienia dali taką promocje?
Taka promocja do tak niskich cen okładkowych? Nie wiem jak oni to robią  :smile:
Bo nakłady spore mają
Jakby na to nie spojrzeć to co podają oficjalnie nijak ma się mają do realiów
Kot numerowany z 100 egz. rozmnożył się magicznie do 200 jak nie więcej


Żółwie z tych 500 egzemplarzy pewnie zostanie wydrukowanych z 800


Powoli zaczyna przypominać to pewne kuriozum.
W sumie przez tę dziwną politykę, cierpią komiksy, zaczynam się zastanawiać co z tytułami, bo rzeczywiście jak sprawy dalej się będą tak toczyć to nie będzie sensu zamawiać w przedsprzedaży, tylko grzecznie czekać na promocję na stronie. Zrobi się zaraz błędne koło, nikt nie będzie zamawiał w preorderze, bo będą czekać na promocję, skoro mniejsza kasa, to mniej tytułów. Ciekawi mnie jak rozwiążą sprawy z seriami o ile RR czy B-M, jakoś w normalnej dystrybucji będą, ukaże się to będzie i się kupi, tak sprawa TMNT raczej numer z przedpłatami może nie przejść, choć zapewne wiele osób będzie chciało serię mieć, bo wygląda na nieuzupełnialną.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1997 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:01:30 am »
@Kijanek, ale Button Man zapowiedziany był, że trafi tylko do sklepu wydawcy. Tak pisali. Oczywiście może to się zmienić.
A to że jest na Gildii o niczym nie świadczy, bo Gildia dodała zapowiedzi, jak tylko Fanta ogłosiła że bierze się za ten tytuł. A dopiero dużo później podali info, że to tylko u nich. Co w obecnej sytuacji jakiej sobie narobili nie będzie dla nich dobrym rozwiązaniem.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1998 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:14:02 am »
@Kijanek, ale Button Man zapowiedziany był, że trafi tylko do sklepu wydawcy. Tak pisali. Oczywiście może to się zmienić.
A to że jest na Gildii o niczym nie świadczy, bo Gildia dodała zapowiedzi, jak tylko Fanta ogłosiła że bierze się za ten tytuł. A dopiero dużo później podali info, że to tylko u nich. Co w obecnej sytuacji jakiej sobie narobili nie będzie dla nich dobrym rozwiązaniem.
https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/fantasmagorie
Ja widzę to 2-3 pozycje "tylko w sklepie fanty"
Jakoś nijak ma się to co mówią z tym co robią.

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1999 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:16:38 am »
Ja tylko doradzę każdemu kto anulował zamówienie i nie dostaje zwrotu pieniędzy - ostrzegajcie, a potem zgłaszajcie sprawę na policję jak wam się chce. To jest zwyczajne oszustwo na odległość i jak ktoś ma mocnego gula, to to jest jego droga którą powinien pójść.


Ja dostałem. Postrasz ich Rzecznikiem Praw Konsumenta. Ja po tym dostałem kasę jeszcze tego samego dnia :wink:

Już pisałem do UOKiK.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2000 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:21:28 am »
https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/fantasmagorie
Ja widzę to 2-3 pozycje "tylko w sklepie fanty"
Jakoś nijak ma się to co mówią z tym co robią.
To chyba jest ten sam przypadek co promocja na Quantuma. Czyli nie umieją spokojnie zaczekać na sprzedaż i wyniki np. z ostatniego półrocza. Tylko szybko próbują pchnąć to dalej/przecenić/itp.

Na marginesie. Pamiętaj, że Gildia ma zawsze szerokie zapowiedzi, a potem nie zawsze wszystko do nich trafia (bo np. wydawcy coś się odwidzi).

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2001 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:44:02 am »
To chyba jest ten sam przypadek co promocja na Quantuma. Czyli nie umieją spokojnie zaczekać na sprzedaż i wyniki np. z ostatniego półrocza. Tylko szybko próbują pchnąć to dalej/przecenić/itp.

Na marginesie. Pamiętaj, że Gildia ma zawsze szerokie zapowiedzi, a potem nie zawsze wszystko do nich trafia (bo np. wydawcy coś się odwidzi).


Na marginesie chodzi mi dostępną pozycję - którą można kupić i też tylko miała być w sklepie.
Jakoś coraz bardziej mam ograniczone zaufanie do fanty.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2002 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:49:02 am »
Mi się wydaje, że to koniec tego marnego wydawnictwa, jakby było inaczej poszedłby już jakiś oficjalny komunikat z konkretami i nie wierzę w żółwie 11 września.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2003 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:56:47 am »
Chłopie, co dwa posty męczysz bułę na ten sam temat. Odpocznij trochę, przejdź się gdzieś. Hmm?

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2004 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:59:17 am »
Ty masz jakiś poważny problem. Weź na wstrzymanie z głoszeniem tych prawd objawionych.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2005 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:08:04 am »
Chłopie, co dwa posty męczysz bułę na ten sam temat. Odpocznij trochę, przejdź się gdzieś. Hmm?
O co Tobie chodzi ?
konkretne argumenty na to że Fanta przekazuje jedną informację a robi jak im się chce.


Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2006 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:13:09 am »
Kijanek, arczi miał na myśli Szekaka.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2007 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:19:05 am »
Znów zrobili błąd o obiecankach i znowu kupa z tego jest. Obiecywali trzy tytuły do końca sierpnia. Archie już wypadł. Teraz okazuję się, że Żółwie w okolicach 11 września. SiP pewnie też w połowie września.
Ludzie zażądali kasy, a wydawca został w czarnej dupie bo komiksy już w kolejce w drukarni. Teraz porobili jakieś zniżki żeby nabić trochę kasy.
Podobno wydawca miał tyle kasy i jak on się nie przechwalał z początków tematu, a wyszło jak widać.
Ja tam daję ultimatum do końca września.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2008 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:20:33 am »
Arczi, będę męczył ten sam temat do momentu aż ci marni ludzie z tego marnego wydawnictwa nie skończą okradać swoich klientów i będą zwracali im pieniądze. Ktoś kto rzadko wchodzi na forum może nie zdawać sobie sprawy z jakim procederem tutaj ma się do czynienia, dlatego będę przypominał niezłomnie aż do pożygu, żeby nikt inny się nie nacial jak ja się nacialem.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2009 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:25:16 am »
Znów zrobili błąd o obiecankach i znowu kupa z tego jest. Obiecywali trzy tytuły do końca sierpnia. Archie już wypadł. Teraz okazuję się, że Żółwie w okolicach 11 września. SiP pewnie też w połowie września.
Ludzie zażądali kasy, a wydawca został w czarnej dupie bo komiksy już w kolejce w drukarni. Teraz porobili jakieś zniżki żeby nabić trochę kasy.
Podobno wydawca miał tyle kasy i jak on się nie przechwalał z początków tematu, a wyszło jak widać.
Ja tam daję ultimatum do końca września.
4 wychodzić miało w sierpniu: SiP, Archie, TMNT, B-M,