Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2145 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:40:34 am »
Ktoś kto odzyskał kasę poleca jakiś sposób na tych oszustów?

Wczoraj minęło 14 dni od mojej rezygnacji z zamówienia, potwierdzono mi, ze dostanę kasę w ciągu 14 dni, ale oczywiście było to kłamstwo.

Offline Khml

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2146 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:13:37 am »
Ktoś kto odzyskał kasę poleca jakiś sposób na tych oszustów?

Wczoraj minęło 14 dni od mojej rezygnacji z zamówienia, potwierdzono mi, ze dostanę kasę w ciągu 14 dni, ale oczywiście było to kłamstwo.

W piątek odebrali z poczty moje ostateczne wezwanie do zapłaty. Mam nadzieję, że to poskutkuje.

Offline donKiszot

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2147 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:34:07 am »
Ktoś kto odzyskał kasę poleca jakiś sposób na tych oszustów?

Wczoraj minęło 14 dni od mojej rezygnacji z zamówienia, potwierdzono mi, ze dostanę kasę w ciągu 14 dni, ale oczywiście było to kłamstwo.


Mam ten sam problem.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2148 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:39:29 pm »
Takie tam ciekawostki, jak zwykle poziom maxa:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2149 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:53:49 pm »
Niech lepiej zasmarkane rękawy podwinie i zacznie przygotowywać paczki pod to co z drukarni ma przyjść, a nie mędrkuje.
Tutaj ludzie nie czekają głównie na żadne Żółwie bo SiP, Button Man, Rachel tom 2 i Providence tom 1 już miały się ukazać. On myśli, że roześle Żółwie i wszyscy będą zadowoleni, a tak niestety nie będzie.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2150 dnia: Wrzesień 11, 2017, 08:59:06 pm »
SiP, Button Man, Rachel tom 2 i Providence tom 1 już miały się ukazać.
I jeszcze ten nieszczęsny Archie, którego można przetłumaczyć w dwa tygodnie.

Offline Inuki

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2151 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:03:35 pm »
Ja poczekam, wezmę te Żółwie, ale następne tomy biorę już w Gildii (o ile mi podejdą), a Rachel Rising i kolejne tytuły odpuszczam. Jeden tom rocznie mnie nie interesuje. No i ostatnio podejście wydawcy do całej tej sytuacji jest delikatnie mówiąc poniżej normy. Będzie używanie w sobotę coś czuję, ale cóż, sami sobie na to zasłużyli, a ja wolę wydawać kasę u poważnych wydawców.

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2152 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:09:33 pm »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2153 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:24:19 pm »
Widzę, że pan wydawca też przeniósł się na Ziemię-2.
perły przed wieprze

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2154 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:26:18 pm »
Tymczasem w ich sklepie nie można złożyć zamówień i dodać komiksów do koszyka. Pytanie czy to usterka, czy zwijamy biznes.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2155 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:30:29 pm »
Wrzucił Nemo na FB prywatnie, podając link do aukcji, więc może któryś szczęśliwiec dostanie zwrot kasy po aukcji.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2156 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:40:43 pm »
To powoli przestaje być śmieszne.

Offline Damballa

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2157 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:52:43 pm »
Dwa tytuły u nich zamówiłem, dwa dostałem. Ale to jeszcze lipiec był. Sprzedaż przez własny sklep to dobry pomysł i szansa na większe pieniądze. Ale do tego trzeba mieć zaplecze. Być może zamknięcie sklepu byłoby dobrym posunięciem. Wydawnictwo miałoby czas na wydawanie komiksów. Tylko ten brak kontaktu. Nikt nic nie wie, a dzięki temu tworzą się teorie spiskowe. Czekam na kilka zapowiedzianych tytułów, ale raczej zamówię je przez sklep gildii. A gdyby się jednak nie udało wydać, to mam nadzieję, że kilku wydawców ma rękę na pulsie. Providence.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2158 dnia: Wrzesień 11, 2017, 09:53:32 pm »
On myśli, że roześle Żółwie i wszyscy będą zadowoleni, a tak niestety nie będzie.

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co on sobie myśli, te jego mądrości (jakże zabawny wpis z WTC) sugerują, że chyba nie za wiele. Pisanie w ten sposób do ludzi, którzy cię utrzymują to DNO DNA.

11 września dniem kiedy położyłem lachę na to wydawnictwo, a tak długo broniłem (żałuję). Od tej pory kupię tylko to co to pseudowydawnictwo wyda w komplecie, a będzie dostępne od ręki. Zaufanie poziom zero.

To co odpisał amsterdream - może tak jest, może nie (ja już temu krętaczowi nie wierzę), ale niestety klienci nie widzą co się dzieje. Nie są informowani na bieżąco i muszą wyławiać jakieś łaskawe informacje z FB.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2159 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:32:55 pm »
Przyglądałem się logo tego wydawnictwa i na początku nie do końca widziałem co ono przedstawia. Dziś mnie olśniło!
Piącha!





A jak piącha to idąc dalej: gest Kozakiewicza.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2017, 11:00:41 pm wysłana przez graves »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything