Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 887908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulig

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2400 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:39:05 pm »
a co w przypadku jezeli nie odbierzemy przesylki? Kto zaplaci za zwrot?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2401 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:40:11 pm »
a co w przypadku jezeli nie odbierzemy przesylki? Kto zaplaci za zwrot?


Nadawca.
perły przed wieprze

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2402 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:45:46 pm »
a co w przypadku jezeli nie odbierzemy przesylki? Kto zaplaci za zwrot?
To zależy. Np. w przypadku Paczkomatów zwrot nieodebranej przesyłki jest darmowy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2403 dnia: Wrzesień 17, 2017, 02:18:31 pm »
Ja mam wysyłkę Ruchem. Niestety ponad miesiąc temu skasowano miejsce odbioru :lol:

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2404 dnia: Wrzesień 17, 2017, 03:41:12 pm »
Ja mam wysyłkę Ruchem. Niestety ponad miesiąc temu skasowano miejsce odbioru :lol:
Zapewne zostanie to wykorzystane przeciw tobie i innym polskim czytelnikom.
A tak serio- też wolę tę formę odbioru, niestety, coraz więcej kiosków jest zamykanych - przynajmniej w mojej okolicy.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2405 dnia: Wrzesień 17, 2017, 04:56:50 pm »
Na stronie wydawnictwa jest regulamin. Wg. regulaminu jest 14 dni na odstąpienie od zakupu. Lepiej odebrać paczkę, odesłać komiksy i zażądać zwrotu środków. Moim zdaniem będzie to skuteczniejsze niż brak odbioru przesyłki.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2406 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:17:32 pm »
Na FB jest nowy screen wiadomości prywatnej od wydawcy: Żółwie za ok. 14 - 17 dni roboczych. Wesoło.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2407 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:35:48 pm »
Żółwie za ok. 14 - 17 dni roboczych.
18 lipca też było za 2 tygodnie  :lol:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2408 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:36:25 pm »
Miało być za 2 tygodnie, teraz 17 roboczych, czyli tak bardziej 4 tygodnie. Może to wydawnictwo to po prostu jakiś prank, ktoś chce przetestować wytrzymałość czytelników? Bo aż mi się wierzyć nie chce, że można tak beznadziejnie prowadzić biznes, a myślałem, że Sideca to już szczyt braku profesjonalizmu...

Czekam do końca miesiąca i mam w czterech literach ile razy jeszcze wydawca zmieni sobie datę premiery i poinformuje o niej kogośtam w prywatnej wiadomości. Po tym terminie rezygnuję z zamówienia/zgłaszam do właściwych organów/odsyłam paczkę/upadłości życzę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 08:40:37 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2409 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:45:17 pm »
Sideca dla niektórych osiągnęła dno, ale Fantasmagorie pukają od dołu.


A ten termin dotyczy chwili, gdy drukarnia wyśle im gotowe żółwie. No to się zrobi listopad zanim (o ile w ogóle) żółwie dotrą do tych 5 osób, które jeszcze nie zrezygnowały i odbiorą przesyłki.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2410 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:51:23 pm »
Czekam do końca miesiąca i mam w czterech literach ile razy jeszcze wydawca zmieni sobie datę premiery i poinformuje o niej kogośtam w prywatnej wiadomości. Po tym terminie rezygnuję z zamówienia/zgłaszam do właściwych organów/odsyłam paczkę/upadłości życzę.

a zdajesz sobie sprawe z tego, ze jak zrobi tak odpowiednio (do wielkosci majatku dluzniczki podlegajacego egzekucji) duzo osob, to w najlepszym przypadku tylko nieliczni odzyskaja kase? i nie tylko nie bedzie fanty, ale rowniez ani kasy, ani kontynuacji RR i innych rzeczy.

oni nie oddaja kasy nie dlatego, ze tacy z nich straszni "zlodzieje i oszusci", tylko dlatego, ze utracili plynnosc finansowa, bo cala kase zainwestowali wydanie komiksow tych, co sa i prawdopodobnie (mam taka nadzieje) w zolwie. tak mysle.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2411 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:56:16 pm »
Zdaję sobie z tego sprawę.

Offline miki2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2412 dnia: Wrzesień 17, 2017, 08:58:35 pm »
Osobiście uważam, że Fantasmagorie powinny zacząć od tytułu o gepardzie lub kolibrze. Może wtedy byłoby szybciej. W końcu - z kim się zadajesz, taki się stajesz.
Mam nadzieję, że żółwie tempo nie przejdzie na kuriera, bo chciałbym przeczytać TMNT jeszcze w tym roku.

Z poważaniem, członek już prawie wymarłego podgatunku ludzi czekających aż żółwie zapukają do ich drzwi.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2413 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:08:56 pm »
Fajnie. Dostaniesz pierwszy tom z sześciu. Co potem?

Offline miki2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2414 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:12:41 pm »
Poczekam kolejne pół roku na tom drugi.