Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2625 dnia: Październik 10, 2017, 06:11:28 pm »
Ja bez spiny i plucia jadem czekam na zwrot pieniędzy :)

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2626 dnia: Październik 10, 2017, 06:12:58 pm »
Zeby nie bylo oftopu w czwartek dostalem zalegle komiksy  Wstrzas , Krazyt Kat i Quantum and Woody i wszystko cycyus glanus .
No cycuś glancuś - dostać komiksy po ponad 2 miesiącach od premiery bez wyraźnego powodu :lol:
KK wyszedł ostatni: Data wydania: 2 sierpień 2017

Ja bez spiny i plucia jadem czekam na zwrot pieniędzy :smile:
Ja plułem jadem i bez mamienia groziłem policją - może dlatego dostałem zwrot :wink:

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2627 dnia: Październik 10, 2017, 06:17:57 pm »

Zeby nie bylo oftopu w czwartek dostalem zalegle komiksy  Wstrzas , Krazyt Kat i Quantum and Woody i wszystko cycyus glanus . Teraz czekam sobie na reszte bez spiny i plucia jadem bo szkoda zycia .
Rozumiem, że dostałeś Żółwie, SiP, Archie, Button Man, Rachel tom 2, Providence? Bo jak nie to nie ma się czym chwalić.
Temat tyczy się tylko i wyłącznie na dwóch płaszczyznach. Zwrot pieniędzy i wydanie wymienionych przeze mnie tytułów. Reszta jest nieważna.

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2628 dnia: Październik 11, 2017, 04:23:22 pm »
Rozumiem, że dostałeś Żółwie, SiP, Archie, Button Man, Rachel tom 2, Providence? Bo jak nie to nie ma się czym chwalić.
Temat tyczy się tylko i wyłącznie na dwóch płaszczyznach. Zwrot pieniędzy i wydanie wymienionych przeze mnie tytułów. Reszta jest nieważna.

 Po pierwsze primo nie chwale sie a informuje ze komiksy ktore sa wydrukowane i na stanie sa wysylane 
 Po drugie z naglowka tematu wnioskuje ze rozmowy w nim prowadzone sa na temat wydawnictwa Fantasmagorie a NIE TYLKO o zwrotach , liscie komiksow ktore maja sie pojawic i czyims bolu dupy co jest non stop walkowane i kompletnie NIC nie wnosi do tematu . Tak wydawnictwo dalo ciala ale ile to mozna o tym biadolic ?
 Po trzecie Pozdrawiam

 

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2629 dnia: Październik 11, 2017, 04:33:17 pm »
Tak wydawnictwo dalo ciala ale ile to mozna o tym biadolic ?
Aż oddadzą kasę ludziom? Każdą aferę/kradzież zamiótłbyś pod dywan, bo nie jesteś poszkodowany?
informuje ze komiksy ktore sa wydrukowane i na stanie sa wysylane 
Ale to wiemy, ludzie dostawali je w sierpniu, tylko Ciebie w jakiś sposób wy*ujano i dostałeś teraz.
rozmowy w nim prowadzone sa na temat wydawnictwa Fantasmagorie a NIE TYLKO o zwrotach , liscie komiksow ktore maja sie pojawic i czyims bolu dupy co jest non stop walkowane i kompletnie NIC nie wnosi do tematu
Twoje info też nic nie wniosło do tematu, bo z (jak wyżej) komiksami wydrukowanymi nie ma problemu. Problem jest z tymi, które są nie wydrukowane od kilku miesięcy (!), a opłacone.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2630 dnia: Październik 11, 2017, 04:38:39 pm »

 Po pierwsze primo nie chwale sie a informuje ze komiksy ktore sa wydrukowane i na stanie sa wysylane 
 Po drugie z naglowka tematu wnioskuje ze rozmowy w nim prowadzone sa na temat wydawnictwa Fantasmagorie a NIE TYLKO o zwrotach , liscie komiksow ktore maja sie pojawic i czyims bolu dupy co jest non stop walkowane i kompletnie NIC nie wnosi do tematu . Tak wydawnictwo dalo ciala ale ile to mozna o tym biadolic ?
 Po trzecie Pozdrawiam

 
Wow, wysyłają komiksy które są na stanie!?! NIESAMOWITE! Brawo, brawo WF! :lol:




Ile można biadolić o skandalicznym zachowaniu tego pseudo wydawnictwa? Hmm, pomyślmy, może do czasu, aż wydawnictwo przestanie się skandalicznie zachowywać. A biadolenie wniosło tyle, że ci, którzy myśleli, że problem z bezprawnym przetrzymywaniem kasy klientów jest już rozwiązany wiedzą, że nie jest. Ja myślałem, że kasę już pooddawali po tych wszystkich cyrkach, a tu proszę, cyrk trwa dalej. Dobrze wiedzieć. :)

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2631 dnia: Październik 11, 2017, 06:52:32 pm »
Aż oddadzą kasę ludziom? Każdą aferę/kradzież zamiótłbyś pod dywan, bo nie jesteś poszkodowany?


Dla twej skromnej wiadomosci mam zamowiona i oplacona  kazda pozycje ktora zamierzaja wydac i szczerze mowiac nie spieszy mi sie z wysylka bo chcialem miec wszystko wyslane razem . Fantasmagorie samo z siebie wyslalo mi wiadomosci ze chcialiby wyslac mi komiksy ktore sa wydrukowane na co przystalem i je tez otrzymalem . Dalem znac o tym na forum bo moze ktos inny poza płaczkami jest zainteresowany tematem .



Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2632 dnia: Październik 11, 2017, 07:38:18 pm »
poza płaczkami
Czemu obrażasz osoby, które zostały oszukane przez wydawnictwo? Czy Ciebie ktoś obraża?

Już było tłumaczone, chcesz czekać to czekaj, ale nie zabraniaj ludziom dochodzić swoich praw i pieniędzy. I nie obrażaj ich. Dla mnie koniec rozmowy z Tobą.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2633 dnia: Październik 11, 2017, 08:40:35 pm »
Może to kolega maksia, bo ciężko sobie wyobrazić osobę która z własnej woli broni WF i nie jest powiązana z nimi prywatnymi kontaktami. Ewentualnie jakiś fanboy wydawnictwa, dlatego każdego komu nie podoba się, że wydawnictwo przetrzymuje wbrew jego woli jego pieniądze nazywa płaczkiem z bólem d***. Jakie wydawnictwo, tacy fani.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2634 dnia: Październik 11, 2017, 09:07:34 pm »
Może to kolega maksia, bo ciężko sobie wyobrazić osobę która z własnej woli broni WF i nie jest powiązana z nimi prywatnymi kontaktami. Ewentualnie jakiś fanboy wydawnictwa, dlatego każdego komu nie podoba się, że wydawnictwo przetrzymuje wbrew jego woli jego pieniądze nazywa płaczkiem z bólem d***. Jakie wydawnictwo, tacy fani.


Dla mnie jako osoby niepowiązanej finansowo ani emocjonalnie z żadnym produktem tego wydawnictwa jest to równie prawdopodobne, jak to że Ty jesteś jakimś prywatnym czy osobistym wrogiem maksia, dlatego był taki okres, kiedy codziennie płodziłeś po kilka monotonnie identycznych wpisów atakujących wydawnictwo...


{Czy na pewno taki poziom argumentacji w dyskusji to cel, do którego dążysz? Miłe takie oskarżenia? Prowadzą dokądś?}
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2635 dnia: Październik 11, 2017, 09:10:29 pm »
Jakie wydawnictwo, tacy fani.

Prostacki i chamski komentarz. Oskarżasz wydawnictwo, a sam zachowujesz się identycznie.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2636 dnia: Październik 11, 2017, 09:13:39 pm »
W całej rozciągłość zgadzam się z przedmówcami - ale tylko z dwoma ostatnimi. I w życiu Maksia na oczy nie widziałem.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2637 dnia: Październik 11, 2017, 09:17:16 pm »
A ja zastanawiam się jak i czy w ogóle zmieni się sytuacja i komentarze kiedy te komisy się w końcu ukażą.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2638 dnia: Październik 11, 2017, 09:45:16 pm »
Prostacki i chamski komentarz. Oskarżasz wydawnictwo, a sam zachowujesz się identycznie.
Identycznie, czyli jak? Oszukuję ludzi? Dawno nie czytałem tak głupiego komentarza.Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, proste.

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2639 dnia: Październik 11, 2017, 09:47:10 pm »
A ja zastanawiam się jak i czy w ogóle zmieni się sytuacja i komentarze kiedy te komisy się w końcu ukażą.
wszystko zależy od wydawnictwa. Pojawią się komiksy, pojawią się konkretne racjonalne terminy, pojawią się zwroty gotówki tym którzy tego chcą, max i jego facebookowe alter ego przestanie się wypowiadać jak cham i prostak to i sytuacja się ustabilizuje po jakimś czasie.
Albo wydawnictwo padnie. Co wydaje mi się bardziej realne.

 

anything