Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2820 dnia: Październik 30, 2017, 10:38:04 pm »
Z FB:


Cytuj
Udało mi się uzyskać odpowiedź (zajęło mi to -UWAGA!- 1 dzień) w sprawie Żółwi od... drukarni zajmującej się produkcją tego komiksu. Wedle podanej mi informacji Turtlesy zostaną wydrukowane i dostarczone wydawcy w listopadzie, po więcej info firma poligraficzna odsyła jednak do Fantasmagorie. Wiemy chociaż tyle i to nie od tych nieudaczników z WF.[/size]
Cytuj

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2821 dnia: Październik 31, 2017, 08:03:51 am »
Profesjonalna drukarnia (chyba JW Projekt to ma być) jeśli zdradzają takie informacje na lewo i prawo  :smile:
Jeśli ten wpis to prawda.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2822 dnia: Październik 31, 2017, 08:15:53 am »
Szczegółów nie podali, ale skoro jedna strona pisze, że winna jest drukarnia i rozpowszechnia nieprawdziwe informacje, to druga strona ma prawo się bronić. Nie znam całego kontekstu, ale to wydawnictwo pierwsze podało nazwy drukarni publicznie i poza tym chyba sama drukarnia nie wie, że robi im się czarny PR - sporo wydawnictw tam drukuje - i w jak używa się ich w sporze czytelnicy - wydawca.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2823 dnia: Październik 31, 2017, 08:17:31 am »
Nieważne jaka sytuacja nie powinni zdradzać takich informacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2017, 08:20:47 am wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2824 dnia: Październik 31, 2017, 08:24:14 am »
A co to za tajna informacja? Historia medyczna? Akta sprawy sądowej? To tak jakbyś przyszedł do sklepu i zapytał kiedy będzie produkt X u nich dostępny.

Mogliby nie mówić (i pewnie dużo firm by nie powiedziało), ale jeżeli dowiedzieli się, że Fanta na nich zrzuca odpowiedzialność to tym bardziej bym się bronił i powiedział, że materiały złożono wtedy i wtedy i oni nie mają żadnych opóźnień.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2825 dnia: Październik 31, 2017, 08:24:48 am »
Bardzo dobrze, że zdradzili. W zaistniałej sytuacji przynajmniej oni okazali szacunek czytelnikowi i poinformowali go co i jak.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2826 dnia: Październik 31, 2017, 08:30:52 am »
Zaraz dzwonię do BZG co tam się od Muchy następne będzie drukować  :biggrin:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2827 dnia: Październik 31, 2017, 08:48:26 am »
Tylko powiedz, że Mucha zrzuca na nich, ze ich komiksów nie ma, bo BZG spartoliło robotę.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2828 dnia: Październik 31, 2017, 08:53:09 am »
Tylko powiedz, że Mucha zrzuca na nich, ze ich komiksów nie ma, bo BZG spartoliło robotę.
Jak pisałem wcześniej to jest nieważne i drukarnia nie powinna udzielać takich informacji.

Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2829 dnia: Październik 31, 2017, 08:53:28 am »
To Mucha drukuje w BZG?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2830 dnia: Październik 31, 2017, 08:56:11 am »
Jak pisałem wcześniej to jest nieważne i drukarnia nie powinna udzielać takich informacji.
To zadzwoń i się przekonaj czy to ważne czy nieważne.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2831 dnia: Październik 31, 2017, 09:02:57 am »
To Mucha drukuje w BZG?
Od zawsze  :smile:

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2832 dnia: Październik 31, 2017, 09:06:44 am »
Jak pisałem wcześniej to jest nieważne i drukarnia nie powinna udzielać takich informacji.
Dlaczego? Podaj jakikolwiek powód. Informacji handlowej żadnej nie zdradziła. Fanta sama powiedziała nazwę drukarni. Powiedziała, że się drukują (a że kłamali co do terminu to co innego). Oni też powiedzieli, że się drukują, wiec cóż takiego zdradzili? Potwierdzili słowa wydawcy... i?

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2833 dnia: Październik 31, 2017, 09:17:45 am »
W ogóle się nie powinni wypowiadać na ten temat.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2834 dnia: Październik 31, 2017, 09:22:57 am »
A wydawca na ten temat powinien się wypowiadać, czyli równowaga we wszechświecie zachowana.

 

anything