trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2985 dnia: Listopad 16, 2017, 11:51:22 am »
Widać, że kasy nie mają, stąd ten chwyt, bo wcześniej o ile się orientuję nie próbowali szerszej dystrybucji.

Masz rację, ale z drugiej strony zrobili wyprzedaże na swoje komiksy Rachel i Wstrząs zaraz po premierze tego drugiego. To też był błąd. Wyprzedawać za połowę ceny komiks kilka tygodni po premierze? I do tego narzekać na tym forum? Lista błędów jest tak długa, że można książkę o tym napisać.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2986 dnia: Listopad 16, 2017, 11:52:22 am »
Masz w tym spory udział :smile:
Dziękuję za docenienie, ale to zasługa samego wydawnictwa i nie można tego osiągnięcia deprecjonować.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2987 dnia: Listopad 16, 2017, 12:02:37 pm »
Masz rację, ale z drugiej strony zrobili wyprzedaże na swoje komiksy Rachel i Wstrząs zaraz po premierze tego drugiego. To też był błąd. Wyprzedawać za połowę ceny komiks kilka tygodni po premierze? I do tego narzekać na tym forum? Lista błędów jest tak długa, że można książkę o tym napisać.
Dokładnie, lista jest ogromna.
A najważniejszy ich błąd to nieumiejętność prowadzenia biznesu w zasadzie na każdym polu. Po co wchodzić w szczegóły.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2988 dnia: Listopad 16, 2017, 12:07:47 pm »
Szekak już ładnie wszystko wypunktował po kilka razy więc nie ma co się powtarzać :smile:

Ja wiem że jak wyjdzie np Rachel 2 (albo coś co mnie interesuje) i będzie dostępne w moim ulubionym sklepie (Biedra  :biggrin: ) to kupuję i nie obchodzi mnie co było wcześniej  :smile:

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2989 dnia: Listopad 16, 2017, 12:09:53 pm »
Po co wchodzić w szczegóły.

Bo Max wchodzi na te forum co jakiś czas. O tym jestem przekonany.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2990 dnia: Listopad 16, 2017, 12:19:03 pm »
Bo Max wchodzi na te forum co jakiś czas. O tym jestem przekonany.
Czyli to wszystko już wie  :smile:

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2991 dnia: Listopad 16, 2017, 12:22:46 pm »
Ważne czy ta wiedza do niego dotrze, czy machnie ręką i zrobi wszystko po swojemu.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2992 dnia: Listopad 16, 2017, 12:50:09 pm »
Dotąd machał ręką na wszystko i wszystkich, więc nie ma podstaw by sądzić, że cokolwiek się w tej materii może zmienić. :smile:

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2993 dnia: Listopad 16, 2017, 01:00:12 pm »
Dotąd machał ręką na wszystko i wszystkich, więc nie ma podstaw by sądzić, że cokolwiek się w tej materii może zmienić. :smile:
A czym się ma przejmować. On zrobił wszystko bardzo dobrze, to klienci nawalili.

Max chyba nie wziął też pod uwagę gdy stratował że początkującym firmom trudno jest dostać kredyt. Do tej pory zastanawiam się czemu w momencie gdy skończyła się kasa (zakładając że się skończyła) nie wziął kredytu aby szybko łatać tamę póki jeszcze woda się nie przelała. No chyba że wziął kredyt i mimo to wyszło jak wyszło.
A to pojawienie się ich tytułów w szerszej dystrybucji dopiero teraz nasuwa mi pytanie "Czemu dopiero teraz?"
Wszystko takie jakieś opóźnione, tak jakby to wydawnictwo tak naprawdę ten rok powinno poświęci na szykowanie wszystkiego a przyszły na wydawanie.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2994 dnia: Listopad 16, 2017, 01:09:19 pm »
Rok? Slyszalem, że podobno do wydawania komiksów Maksio przygotowywał się większość życia. Podobno sztuki kontaktu z klientem uczył się pod okiem mnichów z Klasztoru Szaolejich.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2995 dnia: Listopad 16, 2017, 06:26:02 pm »
Ludzie piszą na grupach, że dostają zwroty pieniędzy. Za Archiego widziałem.

Coś się powolutku rusza do przodu. Czyżby nadchodził ten moment? Kiedy Wydawca przeprosi się z fb i napisze kilka zdań wyjaśnień??

Offline Koalar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2996 dnia: Listopad 16, 2017, 08:59:40 pm »
Dostałem mejla z info: Twoje zamówienie zostało całkowicie zwrócone (Archie 1). Kasy na koncie jeszcze nie ma.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline brzon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2997 dnia: Listopad 16, 2017, 11:06:49 pm »
Rok? Slyszalem, że podobno do wydawania komiksów Maksio przygotowywał się większość życia. Podobno sztuki kontaktu z klientem uczył się pod okiem mnichów z Klasztoru Szaolejich.
Sztuki kontaktu z klientem uczył się na Forum Gildii. Wiadomo z jakim skutkiem.
Nie szkoda mi gościa. Więcej - mam satysfakcję. Szkoda mi klientów, czyli nas - czytelników.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2998 dnia: Listopad 17, 2017, 04:44:46 am »
Też dostałem info ze zwrotem za dwa zamówienia (Archie oraz RR2+Providence), ale nie uwierzę dopóki kasa nie wpłynie na konto. I tak myśl mnie naszła:

Ach cóż to był za rok,
dla czytelnika duży szok.
Bo nowe wydawnictwo się urodziło,
ale tylko na zapowiedziach się skończyło.
No tak, coś tam wydali
np. Krazy Kata co Krejzolem go nazwali.
Rachel Rising co się nie sprzedaje,
mimo że fabularnie od innych tytułów nie odstaje.
O reszcie nie będę już wspominał,
bo po podobno czytelników wina.
Więc wydawca mądra głowa
tak to sobie wykombinował.
Za preordery wziął kasę,
rozmowach pokazał klasę,
a potem sam ich mamił równo
że z zapowiedzi otrzymali gówno.
Ale dość już tej szydery
bo na horyzoncie już inne szwarccharaktery.
Co chcą wydawać Archiego
ale z nimi mi nie po drodze kolego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2017, 04:51:34 am wysłana przez mkolek81 »

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #2999 dnia: Listopad 17, 2017, 07:29:11 am »
Ciekawe co z pozostałymi licencjami.
Ja nastawiałem sie już tylko na Button Mana. To był jedyny tytuł, co do którego planowałem się przemóc względem F. Dobra, niech go wyda PowerPoint Comics, eee... no, wiecie kto.

 

anything