Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3045 dnia: Listopad 27, 2017, 12:35:53 pm »
Kolejne osoby piszą że dostali mail z informacją o wysyłce. No to Żółwie żyją a ogólnie co dalej? SiP? Rachel?
Dobrze byłoby jakby to wydawali chociaż z podziemia  :biggrin:

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3046 dnia: Listopad 27, 2017, 12:48:23 pm »
Jedyne, na czym mi  już tylko zależy to Button Man. Ale to też ma trzy tomy co najmniej, więc pytanie, na ile oni by to dociągnęli. Tak więc sobie spokojnie czekam na rozwój sytuacji. Nic innego nie chcę. Szkoda nerwów.

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3047 dnia: Listopad 27, 2017, 12:53:58 pm »
Zapewne zostanę teraz wyśmiany od góry do dołu, ale przykro mi że Fantasmagorie nie wydadzą Archiego. Patrząc na żenującą jakość od Ultimate Comics, naprawdę wolałbym poczekać na wydanie WF. Czekałem już tyle to i mógłbym poczekać dłużej. Zwłaszcza teraz kiedy czytam że Żółwie w końcu wychodzą ze skorup. Ultimate na 99% śpieszyli się z wydaniem by zdążyć na Comic Con i przyjazd aktora z serialu żeby podbić promocję (tak jak Egmont dobrze wypromował Odrodzenie dzięki wizycie Jima Lee). Dziwi mnie natomiast jedna kwestia. Zakładacie teraz co wydadzą następne. A może Oni chylą się ku upadkowi? To oczywiste że mieli problemy finansowe, skoro kłamali że to wina drukarni.

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3048 dnia: Listopad 27, 2017, 01:01:04 pm »
Jedyne, na czym mi  już tylko zależy to Button Man. Ale to też ma trzy tomy co najmniej, więc pytanie, na ile oni by to dociągnęli. Tak więc sobie spokojnie czekam na rozwój sytuacji. Nic innego nie chcę. Szkoda nerwów.
To juz lepiej byloby uderzyc z tym tytulem do Studia Lain.
Button Man to nawiasem mowiac, swietny komiks, niesamowicie narysowany, klimatem troche w stylu akcyjniakow z przelomu lat 80/90 a la American Ninja 5 czy Zywy Cel.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3049 dnia: Listopad 27, 2017, 01:01:46 pm »
naprawdę wolałbym poczekać na wydanie WF


Tylko to jakby czekać na premierę Nekronomikonu z przypisami.
perły przed wieprze

Offline Prometeusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3050 dnia: Listopad 27, 2017, 01:06:21 pm »
Może i tak... lecz wydanie Ultimate Comics naprawdę prezentuje się słabo. Format jest dość mały, do tego tłumaczenie bardzo nieprofesjonalne. Czytałem jeden komiks od Fantasmagorii - "Rachel Rising", i prezentował się bardzo dobrze. Może obwoluta była zbędna, ale od przybytku głowa nie boli. Oglądałem kiedyś na ich stronie również wideo prezentację wydania "Krazy Krata", i wyglądał świetnie. Jedno im trzeba przyznać - to co już wydali, wydali na poziomie. Star Trek od Ultimate będzie moim pierwszym komiksowym Trekiem, szkoda że w takiej jakości. Szczerze mówię, że mniejszym złem byłoby dla mnie czekanie na wersje od WF.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3051 dnia: Listopad 27, 2017, 01:20:12 pm »
To juz lepiej byloby uderzyc z tym tytulem do Studia Lain.
Button Man to nawiasem mowiac, swietny komiks, niesamowicie narysowany, klimatem troche w stylu akcyjniakow z przelomu lat 80/90 a la American Ninja 5 czy Zywy Cel.
 :wink:
Ach, Studio Lain...
Komiks był w zapowiedziach WF, więc dlatego nie gdybam na temat kto inny mógłby to wydać. Chyba że licencja na to istnieje również w zapowiedziach. Wtedy byle nie Ultimate Comics :-)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3052 dnia: Listopad 27, 2017, 01:22:42 pm »
Button Man jest jedyną pozycją za którą nie dostałem zwrotu pieniędzy, a także o niego prosiłem. Więc może jednak jest coś na rzeczy.

Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3053 dnia: Listopad 27, 2017, 01:24:24 pm »
Ten moment, kiedy wiesz, co będzie realnie wydane dlatego, że wydawca nie zwrócił ci za to pieniędzy...

Offline OokamiG

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3054 dnia: Listopad 27, 2017, 02:22:21 pm »
Nowe praktyki wydawnicze, pionierskie na naszym rynku. Mnie zastanawia po całym tym cyrku co z dalszymi tomami, czy ktoś je przejmie, bo Fanta raczej zawinie się po tym.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3055 dnia: Listopad 27, 2017, 02:43:09 pm »
Najgorsza ta niewiedza  :smile: Rachel już zaczęli a SiP #1 już gotowe do druku od dawna.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3056 dnia: Listopad 27, 2017, 04:12:08 pm »
Gildia ma żółwie: https://www.gildia.pl/komiksy/336223-teenage-mutant-ninja-turtles-ultimate-collection-1

"Pierwsza partia komiksu którą otrzymaliśmy już się wyprzedała ale pod koniec tygodnia spodziewamy się kolejnej dostawy. Rabat 25% obowiązuje do 11.12"

 :smile:


Offline pokia

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3057 dnia: Listopad 27, 2017, 04:14:59 pm »
Czyżby bestseller?

Czekam na pierwsze wrażenia i recenzje.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3058 dnia: Listopad 27, 2017, 04:19:38 pm »
Zółwie tempo wydawania to tylko ultra przemyślany, alternatywny PR. Po miesiącach oczekiwania i burzy w internecie tytuł zna każdy i gdy ten w końcu się pojawia schodzi na pniu. :badgrin:

Offline nazareth

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3059 dnia: Listopad 27, 2017, 05:55:29 pm »
Czyżby bestseller?

Czekam na pierwsze wrażenia i recenzje.
Bestseller?
Czy tu gdzieś nie było mowy o ilości jaką zakupiła gildia? Nie było to przypadkiem 100-200 sztuk?
Przez ten czas od czerwca to raczej wolno się sprzedawało.
No i jakiś czas temu informowali, że sprzedaż może być wstrzymana, bo dobiega do stanu jaki zakupili.

 

anything