trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3075 dnia: Listopad 28, 2017, 11:47:32 am »
Wygląda to bardzo ładnie, szkoda że ochota na czytanie już przeszła.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3076 dnia: Listopad 28, 2017, 11:48:46 am »
CYCUŚ GLANCUŚ! :biggrin:

Offline milos3

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3077 dnia: Listopad 28, 2017, 11:49:01 am »
do ksiegarni to wysłali a do potecjalnego Kowalskiego ,ktory zamowił bezposrednio u wydawcy, nadal nawet maila o skompletowaniu zamowienia. wciąż zenua...:/

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3078 dnia: Listopad 28, 2017, 11:50:24 am »
Może zakupie jak już jest. Trzeba wspierać nowego wydawcę  :biggrin:

do ksiegarni to wysłali a do potecjalnego Kowalskiego ,ktory zamowił bezposrednio u wydawcy, nadal nawet maila o skompletowaniu zamowienia. wciąż zenua...:/
Wysyłają cały czas (ludzie dostają od wczoraj potwierdzenia o wysłaniu) ale w dwie osoby to im zejdzie.
 

Offline milos3

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3079 dnia: Listopad 28, 2017, 11:56:25 am »
:) jest taka opcja w mailu,zaznacz wielu odbiorców , moze o niej nie wiedzą . :) no cóż.czekamy.

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3080 dnia: Listopad 28, 2017, 12:31:38 pm »
ja dostałem wczoraj nagle maila, że idzie do mnie jakaś Paczka w Ruchu (niestety nie ma nadawcy w śledzeniu). Nie zamawiałem nic tą metodą ostatnio, tylko właśnie Żółwie kiedyś od Fantasmagorie. Pewnie będzie jutro rano to się przekonamy, ale jestem dobrej myśli  :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3081 dnia: Listopad 28, 2017, 12:32:24 pm »
Niestety u mnie wciąż cisza...

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3082 dnia: Listopad 28, 2017, 12:52:14 pm »
Jeśli rzeczywista skala rezygnacji z tego zakupu była tak duża jak ludzie deklarowali w internecie to ten komiks będzie wydawnictwu zalegał. Pewnie za miesiąc-dwa-trzy będzie można go kupić w 1/2 aktualnej ceny. Mając świadomość, że kontynuacja jest nierealna, a przez powiększone wydanie dokupienie kolejnych tomów w wersji ENG odpada to ja podtrzymuje swoją decyzję i nadal czekam na zwrot.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3083 dnia: Listopad 28, 2017, 03:16:32 pm »
Słuszne rozumowanie @up.

Mnie nie boli fakt, że czekałem ileś tam miesięcy, że mieli moją kasę, że do tego inne komiksy, które na rynku są od pół roku. Najbardziej mnie boli, że pogrzebali szansę na wydanie tego do końca. Nikt im nie zaufa, sami zresztą zrezygnują. Słabo, po cholerę mi po jednym tomie RR, Q&W, czy TMNT.

Kwestie tego, że kogoś tam obrażali, że ura bura, hurr durr, mnie nie interesują. Nie byłem przedmiotem w sprawie, więc nie szukam dymu.

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3084 dnia: Listopad 28, 2017, 05:16:18 pm »
Ale jak zaczną wydawać "normalnie" (czytaj: sprzedaż jak już jest fizycznie w sklepach) to nie rozumiem czemu miałbym mieć potrzebę zaufania do wydawnictwa żeby kupować.
Chyba, że chodzi o to, że ktoś nie zaufa, że po wydaniu 3 tomów będzie też 4 i 5ty i profilaktycznie nie kupi żadnego.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3085 dnia: Listopad 28, 2017, 06:15:34 pm »

Najbardziej odpowiedni model wydawania z małych wydawnictw ma SL, wiemy co chcą wydać, mamy info na jakim etapie jest komiks, zakup jak komiks trafi do druku. Jak tak to będzie wyglądać to jestem na tak dla wydawnictwa.

Offline juras9

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3086 dnia: Listopad 28, 2017, 06:27:05 pm »
Chyba, że chodzi o to, że ktoś nie zaufa, że po wydaniu 3 tomów będzie też 4 i 5ty i profilaktycznie nie kupi żadnego.



Gdzie tam tom 3 czy 4... Nowe wydawnictwo wystartowało od 5 tasiemców. Gdyby nie ciekawostka żółwiowa nie wziąłbym żadnego. Krejzola wziąłbym gdyby zamiast "paski wybranie" na okładce było "kompletny zbiór".


Zbyt duża konkurencja na rynku i trzeba z czegoś rezygnować, w tym wypadku wybór jest prosty.

szulig

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3087 dnia: Listopad 29, 2017, 09:09:49 am »
czy móglby ktos napisać coś o jakości wydanych żółwi?

Offline no153

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3088 dnia: Listopad 29, 2017, 11:26:08 am »
3 zdjęcia od Mikołaja Dusińskiego z grupy KKK na FB:








Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3089 dnia: Listopad 29, 2017, 11:58:58 am »
Sporawe to i ładnie wygląda ciekawe jaki papier w środku oby nie błyszczący - ciekawe kiedy ja dostane swoja kopie ;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything