trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3090 dnia: Listopad 29, 2017, 12:18:22 pm »
Miało to być chyba wydane na papierze offsetowym, ale tom dość cienki jak na takie gabaryty, więc podejrzewam, że jednak kreda? Oby nie.

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3091 dnia: Listopad 29, 2017, 12:36:26 pm »
Ależ Fanta to dziwne wydawnictwo. Mają już wydrukowane żółwie które rozsyłają klientom i zamiast wrzucić tą informację na facebooka to siedzą cicho.

Offline Mati29

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3092 dnia: Listopad 29, 2017, 12:46:43 pm »
obrazili sie i mają focha.
takie ciche dni z klientami.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3093 dnia: Listopad 29, 2017, 12:47:56 pm »
Przecież wszystko wina klienta, klient wróg, a poza tym pewnie będą się zwijać, to po co się dodatkowo wysilać.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3094 dnia: Listopad 29, 2017, 12:49:28 pm »
Ależ Fanta to dziwne wydawnictwo. Mają już wydrukowane żółwie które rozsyłają klientom i zamiast wrzucić tą informację na facebooka to siedzą cicho.
Pewnie chcą w ciszy i spokoju przygotować paczki, a nie czytać co chwila, czemu nie dostałem.


Tak z narzekań - po jakiego "wuja" wrzucać fotki zafoliowanego komiksu, skoro i tak ważne co w środku, to że komiks się ukazał wiemy.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3095 dnia: Listopad 29, 2017, 12:50:54 pm »
Pewnie chcą w ciszy i spokoju przygotować paczki, a nie czytać co chwila, czemu nie dostałem.


Tak z narzekań - po jakiego "wuja" wrzucać fotki zafoliowanego komiksu, skoro i tak ważne co w środku, to że komiks się ukazał wiemy.

Bo ta niepewność musi ciągle być  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3096 dnia: Listopad 29, 2017, 12:52:21 pm »
Pewnie chcą w ciszy i spokoju przygotować paczki, a nie czytać co chwila, czemu nie dostałem.
Nie, po prostu się obrazili.  :biggrin:

Offline Mefisto76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3097 dnia: Listopad 29, 2017, 01:08:55 pm »
Pewnie chcą w ciszy i spokoju przygotować paczki, a nie czytać co chwila, czemu nie dostałem.

... i pewnie dlatego właśnie w pierwszej kolejności wysyłają egzemplarze do księgarni Gildii, żeby każdy chętny mógł sobie go zakupić "od ręki", a nie do osób, które pół roku temu zamówiły u nich bezpośrednio i uiściły stosowną przedpłatę - ci przecież mogą jeszcze poczekać, w końcu co ich to zbawi.

To jest chyba najbardziej lekceważąca rzecz z całej góry, jaką to "wydawnictwo" zaprezentowało.

Przez grzeczność przemilczę już kwestię ceny w księgarni Gildii, która jest prawie identyczna jak ta, którą należało zapłacić pół roku temu w preorderze. Naprawdę - wybitny był to "interes". 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3098 dnia: Listopad 29, 2017, 01:14:43 pm »
... i pewnie dlatego właśnie w pierwszej kolejności wysyłają egzemplarze do księgarni Gildii, żeby każdy chętny mógł sobie go zakupić "od ręki", a nie do osób, które pół roku temu zamówiły u nich bezpośrednio i uiściły stosowną przedpłatę - ci przecież mogą jeszcze poczekać, w końcu co ich to zbawi.

To jest chyba najbardziej lekceważąca rzecz z całej góry, jaką to "wydawnictwo" zaprezentowało.

Przez grzeczność przemilczę już kwestię ceny w księgarni Gildii, która jest prawie identyczna jak ta, którą należało zapłacić pół roku temu w preorderze. Naprawdę - wybitny był to "interes".
Po pierwsze to na obecną chwilę gildia podaje wyraźnie, że na komiks trzeba czekać około tygodnia, czyli nie ma od ręki jak twierdzisz. Wyraźnie podali, że na obecną chwilę dostali tylko jedną partię zamówionego towaru.
Po drugiego cena obowiązuje tylko do 11 grudnia, później ma się zmienić.

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3099 dnia: Listopad 29, 2017, 01:16:37 pm »
Tak z narzekań - po jakiego "wuja" wrzucać fotki zafoliowanego komiksu, skoro i tak ważne co w środku, to że komiks się ukazał wiemy.
wiemy bo Gildia wrzuciła pierwsze zdjęcia. Wiec narzekań "Czemu jeszcze nie dostałem" i tak nie da się uniknąć (były już chyba stronę wcześniej). Można za to sytuację złagodzić podając czas w którym planują realizować wysyłki. I owszem masz rację ważne jest co znajduje się w środku a nie tylko zafoliowany komiks, więc w tym wypadku można zrobić zdjęcia tego co w środku.
Wymagam chyba jednak za dużo od tego wydawcy.


Przez grzeczność przemilczę już kwestię ceny w księgarni Gildii, która jest prawie identyczna jak ta, którą należało zapłacić pół roku temu w preorderze. Naprawdę - wybitny był to "interes". 
tu jednak będę adwokatem diabła i Fanta mogła nie mieć żadnego wpływu na cenę Gildii. Dla przykładu, kolekcje komiksowe gildia kupuje na własną rękę i ma na nich zerowy zysk. A kupuje tylko po to aby mieć asortyment. W przypadku żółwi może być podobnie. Od razu zaznaczę że sobie tak gdybam bo nie znam kwestii dogadania się gildii z fantą

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3100 dnia: Listopad 29, 2017, 01:18:18 pm »
... i pewnie dlatego właśnie w pierwszej kolejności wysyłają egzemplarze do księgarni Gildii, żeby każdy chętny mógł sobie go zakupić "od ręki", a nie do osób, które pół roku temu zamówiły u nich bezpośrednio i uiściły stosowną przedpłatę - ci przecież mogą jeszcze poczekać, w końcu co ich to zbawi.

To jest chyba najbardziej lekceważąca rzecz z całej góry, jaką to "wydawnictwo" zaprezentowało.


Serio? To już jest chyba poziom zjedz snickersa... A jak jednemu wyślą w poniedziałek, a drugiem w środę, to ten drugi też ma się czuć obrażony?
Oni narobili już tyle głupot,  że naprawdę nie ma sensu poszukiwanie dodatkowych powodów do focha.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Mefisto76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3101 dnia: Listopad 29, 2017, 01:26:25 pm »
Po pierwsze to na obecną chwilę gildia podaje wyraźnie, że na komiks trzeba czekać około tygodnia, czyli nie ma od ręki

Od ręki był w pierwszym rzucie. Zamiast czekać pół roku, mogłeś kupić teraz za niecałe 3 zł więcej i już go mieć. Opłacało się poczekać pół roku, prawda? Choć użycie przeze mnie czasu przeszłego dokonanego jest błędne, bo ja nadal czekam. Pomijam już fakt, że zamówienie w kwietniu złożyłem razem z Kotem Krejzolem, którego TAKŻE do tej pory nie otrzymałem. A tego nie można nazwać nawet kpiną.

Tym "tygodniem oczekiwania, czyli nie od ręki" chciałeś mnie rozśmieszyć? Bo w kontekście czekania ponad pół roku wywołało to u mnie właśnie taką reakcję...

A jak jednemu wyślą w poniedziałek, a drugiem w środę, to ten drugi też ma się czuć obrażony?

To wytłumacz mi w takim razie łaskawie dlaczego nadal moje zamówienie ma status "w realizacji", skoro przecież "już je wysyłają". I przy okazji wytłumacz mi dlaczego nie dostałem jeszcze Kota Krejzola, który ukazał się w lipcu.

Twoja uwaga o poniedziałku i środzie nie różni się niczym od sceny w warsztacie w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Barei, w której Kaczor tłumaczy petentowi, że jak poczeka na naprawę swojego samochodu jeszcze dzień, to po 37 dniach to tylko 2,702% spóźnienia, a samochód Kowalewskiego, który przyjechał do naprawy rano nie może czekać, bo to byłoby aż 300% opóźnienia, a "na to nie mogą sobie pozwolić, bo na czas trzeba przecież patrzeć po gospodarsku!"  :roll:
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 01:41:36 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3102 dnia: Listopad 29, 2017, 01:41:31 pm »
Od ręki był w pierwszym rzucie. Zamiast czekać pół roku, mogłeś kupić teraz za niecałe 3 zł więcej i już go mieć.
Od ręki to był dla tych co ten komiks kupili na gildii pół roku temu kolego, więc i tak swoje wyczekali.

Offline Mefisto76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3103 dnia: Listopad 29, 2017, 01:43:32 pm »
Od ręki to był na tych ce ten komiks kupili na gildii pół roku temu kolego.

Szkoda, że myślenia Gildii nie podziela pseudo-wydawnictwo, które również pół roku wcześniej naciągnęło na bezpośredni zakup swoich klientów.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3104 dnia: Listopad 29, 2017, 01:46:56 pm »
Od ręki to był dla tych co ten komiks kupili na gildii pół roku temu kolego, więc i tak swoje wyczekali.
Bzdura, komiks był do kupienia jeszcze dwa tygodnie temu.