Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3120 dnia: Listopad 29, 2017, 02:39:37 pm »
Dostałem dzisiaj informację o wysyłce Żółwi jak i odpowiedź na maila z prośbą o oddanie pieniędzy z pytaniem o mój numer konta. Co wybrać?  :badgrin:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3121 dnia: Listopad 29, 2017, 02:47:25 pm »
już edytowałem, zanim to napisałeś i tak to był kwiecień bo sprawdziłem po mailach
A kiedy ty zamawiałeś i gdzie? Bo na razie marudzisz tylko.
Napisałem kilka postów wcześniej, że w dzień otwarcia preorderow. I nie marudź, że marudzę, bo to śmieszne jest biorąc pod uwagę w jakim temacie jesteś. Ja pozwoliłem sobie tylko sprostować twoją wypowiedź która mijala się z prawdą. Komiks do ciebie leci i już się tak ucieszyles, że będziesz naginal rzeczywistość by bronić tego śmiesznego wydawnictwa, czy o co chodzi?

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3122 dnia: Listopad 29, 2017, 02:56:01 pm »
Nie będę bronił. Tylko takie zachowanie jak twoje czy Mefista zaczyna mnie irytować. Jakby nie było tej całej gówno burzy to bym się może ekscytował, że go dostanę nawet w takim terminie. A tak to będzie zbyteczny gadżet bo szans na kontynuację nie widzę.
A co do mijania się z prawdą to nadal twierdzę że osoby które zamówiły pół roku temu na gildii czekają tyle co ja. Sorry ale ten jeden dzień różnicy jakoś mi nie przeszkadza.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3123 dnia: Listopad 29, 2017, 03:03:14 pm »
Oczyma wyobraźni widzę siebie jako wydawcę co ma całe mieszkanie zapieprzone komiksami do wysyłki i pytam siebie: zacząć od tych co wysyłam po jednym czy wypchnac najpierw większa partię do gildii... Żeby sie luzniej zrobiło...

Cholera... Trudny wybór ;)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3124 dnia: Listopad 29, 2017, 03:06:46 pm »
@up

A wiesz, że o tym samym pomyślałem?! Na zasadzie, zrobić porządnie, czy tak, żeby mieć gdzie spać dzisiejszej nocy.


Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3125 dnia: Listopad 29, 2017, 03:13:58 pm »
Mi WF oddało pieniądze, więc coś wam nie wyszło. :roll:

To na co ty czekasz i o co masz pretensje?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3126 dnia: Listopad 29, 2017, 03:15:49 pm »

Miałem dwa zamówienia, jedno większe, drugie tylko z żółwiami z którego realizacja mi się nie spieszylo. Za większe oddali kasę, za to drugie nie prosiłem o zwrot. I czytaj ze zrozumieniem, ja nie mam nigdzie pretensji, bo wali mnie to czy dostanę jutro za tydzień. Pretensje to ja miałem o sto innych rzeczy do wydawnictwa, to jest pikuś, po za tym wydawnictwo uprzedzało, że wysyłka potrwa kilka dni i akurat to w odróżnieniu od wielu innych deklaracji okazuje się prawdą.

Nie będę bronił. Tylko takie zachowanie jak twoje czy Mefista zaczyna mnie irytować. Jakby nie było tej całej gówno burzy to bym się może ekscytował, że go dostanę nawet w takim terminie. A tak to będzie zbyteczny gadżet bo szans na kontynuację nie widzę.
A co do mijania się z prawdą to nadal twierdzę że osoby które zamówiły pół roku temu na gildii czekają tyle co ja. Sorry ale ten jeden dzień różnicy jakoś mi nie przeszkadza.
Ale co cię irytuje konkretnie? To, że poprawiam cię gdy mijasz się z prawdą? Bo tylko to właśnie zrobilem. To nie jest kwestia tego co ci przeszkadza, a co nie, tylko faktów. I przypominam, że nie chodziło o ciebie, a ogólnie ludzi zamawiających u wydawcy, w tym mnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 03:22:38 pm wysłana przez Szekak »

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3127 dnia: Listopad 29, 2017, 03:22:33 pm »
To wytłumacz mi w takim razie łaskawie dlaczego nadal moje zamówienie ma status "w realizacji", skoro przecież "już je wysyłają". I przy okazji wytłumacz mi dlaczego nie dostałem jeszcze Kota Krejzola, który ukazał się w lipcu.

Twoja uwaga o poniedziałku i środzie nie różni się niczym od sceny...

Dlaczego ma status w realizacji? Może dlatego, że jeszcze go nie spakowali i nie wysłali? Przypuszczam, że w Białymstoku trudno o tabuny Chińczyków chętnych do pakowania.
Dlaczego nie dostałeś Kota? A może dlatego, że zamawiałeś razem z Żółwiami?

Różni się. Zdecydowanie się różni. Normalne, że wysyłają najpierw większe partie. I z wpisów na forum wynika, że najpierw wysyłają te wcześniejsze zamówienia (ktoś chyba pokazywał zrzut z datą zamówienia 6 kwietnia).
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3128 dnia: Listopad 29, 2017, 03:23:36 pm »
@Szekak do twoje informacji nie ja jako pierwszy informowałem, że wydawca rozpoczął wysyłki do kupujących, z tego co wiem pierwsze informacje pojawiły się na KKK o tym.

W czym nie poprawiasz, bo jestem ciekaw? W tym że gildia wysyła komiksy osobom, które zamówiły go w pół roku temu? Bo jestem przekonany, że jeśli ktoś zamówił 2 dni przed tym jak gildia otrzymała komiksy, jeszcze na Żółwie czeka.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 12:40:33 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3129 dnia: Listopad 29, 2017, 03:26:55 pm »

Ok, ale jakie to ma znaczenie kto informował? Ja się do tego nie odnoszę. Ja się odnoszę do bardzo prostej rzeczy.
Chodzi o to, że Mefisto76 sugeruje, że osoby które kupiły komiks na gildii mają dostarczonego go wcześniej niż ci co bezpośrednio od wydawcy. I tak nie jest.
W tym cię poprawiłem już ze 3 razy. Gildia wysłała komiksy osobom (ok, tutaj też cię poprawiłem :D ) które u nich kupiły komiks, choćby miesiąc temu czy dwa tygodnie temu. Wydawca nie wysłał jeszcze komiksów wszystkim osobom które zamówiły w dzień otwarcia przedsprzedaży na żółwie, czyli 6 kwietnia. Fakty, nie opinia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 03:30:20 pm wysłana przez Szekak »

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3130 dnia: Listopad 29, 2017, 03:27:34 pm »
I czytaj ze zrozumieniem, ja nie mam nigdzie pretensji, bo wali mnie to czy dostanę jutro za tydzień. Pretensje to ja miałem o sto innych rzeczy do wydawnictwa, to jest pikuś, po za tym wydawnictwo uprzedzało, że wysyłka potrwa kilka dni i akurat to w odróżnieniu od wielu innych deklaracji okazuje się prawdą.

To po ch... robisz zadymę?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3131 dnia: Listopad 29, 2017, 03:29:19 pm »
Ponownie - czytaj ze zrozumieniem. Nie robię zadymy, sprostowałem jedynie kwestię w której mkolek minął się z prawdą, to on robi zadymę nie mogąc przyjąć do wiadomości faktów.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3132 dnia: Listopad 29, 2017, 03:35:35 pm »
Ponownie - czytaj ze zrozumieniem. Nie robię zadymy, sprostowałem jedynie kwestię w której mkolek minął się z prawdą, to on robi zadymę nie mogąc przyjąć do wiadomości faktów.
Wiesz jakbyś nie był takim gburem to może by ci wysłali. Znając Maksia i jego fochy (bo nie raz pewnie do niego maila smarowałeś) to może być przyczyna, że jeszcze twojego komiksu nie nadali.

Spakować "500 zamówień" w jeden dzień to jednak jest sztuka. Wątpię abyś ty nawet podołał.

Yatta.pl tez informuje że ma Żółwie już na stanie u siebie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3133 dnia: Listopad 29, 2017, 03:41:43 pm »
Oh, w końcu uznałeś fakty które przytoczyłem by sprostować twoją wypowiedź w której z faktami się mijałeś, szkoda, że nie starczyło ci dojrzałości i nie przyjąłeś tego na tyle godnie by powstrzymać się przy tej okazji od obrażania mnie. Pomijam tu fakt, że wysłałem do nich jednego meila + kilka wiadomości na FB i to, że oburzonych klientów mieli tak dużo, że nie są w stanie ich spamiętać, więc twoja teoria jest słaba, ale rozumiem, że u jej podstaw nie leży logika, tylko chęć obrażenia rozmówcy który śmiał sprostować twoją wypowiedź. Bardzo niegburowate zachowanie, winszuję.


I ponownie - gdzie ja mam jakieś zarzuty do WF, że wysyłka trwa kilka dni, że pozwalasz sobie na głupie docinki o tym ile by mi zajęło pakowanie? Opanuj się z tym jadem, ja dwa posty wcześniej nawet mówiłem, że wydawnictwo uprzedzało, że wysyłka potrwa kilka dni, więc niejako stanąłem w obronie tej sprawy. Nie tylko ja mam niezrealizowane zamówienie, bardzo wiele innych osób też, ja osobiście nie mam z tym problemu.




Co do tego, że różne sklepy mają żółwie, to przy tej okazji wychodzi na jaw kolejne niedotrzymanie umowy przez WF które wcześniej zapewniało, że nie będą do kupienia nigdzie indziej niż u nich. Ponownie - fakty, nie opinia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 03:47:30 pm wysłana przez Szekak »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3134 dnia: Listopad 29, 2017, 03:48:32 pm »
Wiesz nie będę przypominał dzięki komu ten wątek ma aż tyle storn.

Tylko jednego? To musiał być bardzo "dosadny" mail w słowach, bo ja pisałem kilka razy kulturalnie i jakoś komiks do mnie idzie.