trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3135 dnia: Listopad 29, 2017, 03:55:15 pm »
Dzięki wydawcy i jego fachowości, nikomu innemu.


Również pisałem kulturalnie, nie musiałem się posuwać do bycia niekulturalnym na szczęście, ale nawet zakładając teoretycznie, że pisałbym dosadnie, to jeżeli myślisz, że wydawca do któego dobijało się kilkadziesiąt (kilkaset?) osób pamięta mnie i specjalnie mi opóźnia wysyłkę (i wszystkim innym) to gratuluję, komentarz jest zbędny.


PS. Fajnie jak powoli uciekasz od każdego wątku który zacząłeś swoimi bezzasadnymi zarzutami, jeszcze chwila i nie będziesz miał nic do powiedzenia oprócz tego, że jestem gburem... w zasadzie to już nie masz. :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 03:58:29 pm wysłana przez Szekak »

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3136 dnia: Listopad 29, 2017, 04:04:27 pm »
Yatta.pl tez informuje że ma Żółwie już na stanie u siebie.
Pewnie sporo im zostało Żółwi z odwołanych zamówień. Albo nadrukowali dużo więcej. Muszą to opchnąć.
Nie dziwię się sklepom, skoro chcą sprzedawać, to czemu nie?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3137 dnia: Listopad 29, 2017, 04:05:22 pm »
Fotka ze środka. Papier offsetowy z tego co widzę. Wygląda wybornie!





« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 04:11:35 pm wysłana przez Szekak »

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3138 dnia: Listopad 29, 2017, 04:52:26 pm »

wiemy bo Gildia wrzuciła pierwsze zdjęcia. Wiec narzekań "Czemu jeszcze nie dostałem" i tak nie da się uniknąć (były już chyba stronę wcześniej). Można za to sytuację złagodzić podając czas w którym planują realizować wysyłki. I owszem masz rację ważne jest co znajduje się w środku a nie tylko zafoliowany komiks, więc w tym wypadku można zrobić zdjęcia tego co w środku.
Wymagam chyba jednak za dużo od tego wydawcy.

tu jednak będę adwokatem diabła i Fanta mogła nie mieć żadnego wpływu na cenę Gildii. Dla przykładu, kolekcje komiksowe gildia kupuje na własną rękę i ma na nich zerowy zysk. A kupuje tylko po to aby mieć asortyment. W przypadku żółwi może być podobnie. Od razu zaznaczę że sobie tak gdybam bo nie znam kwestii dogadania się gildii z fantą
Chodziło mi o to ze ktoś wrzucil zdjęcie zafoliowanego komiksu, o którym wiemy ze istnieje, fotki były. Po wuja powielać cos co było. Ważne było jak środek wygląda.

Offline nazareth

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3139 dnia: Listopad 29, 2017, 05:54:10 pm »
Fotka ze środka. Papier offsetowy z tego co widzę. Wygląda wybornie!
Jeszcze chwila, jeszcze moment i wszyscy będą gratulować wydawcy, potem mu dziękować. A potem wybiorą go wydawcą roku.
Chwiejne nastroje to norma. I wliczam w to siebie, żeby nie było :)

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3140 dnia: Listopad 29, 2017, 05:55:57 pm »
Yatta.pl na swoim fb chwali się swoimi 8 egzemplarzami po 120 zł. i więcej trochę ma zdjęć.

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3141 dnia: Listopad 29, 2017, 05:58:19 pm »
Ciekawe ile spekulanci wykupili egzemplarzy? ;]

...a fakt, że wydrukowany jest wybornie to taki fakt cieszy - niezależnie od kontekstu.

Offline nazareth

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3142 dnia: Listopad 29, 2017, 06:01:00 pm »
Ciekawe ile spekulanci wykupili egzemplarzy? ;]
Cóż w tym wypadku to wyjdą na tym średnio. Póki co przynajmniej. Ma to Gildia, ma Yatta, pewnie zaraz ukaże się gdzieś jeszcze. Widać że nadrukowane było sporo. Albo na serio tak dużo osób się rozmyśliło.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3143 dnia: Listopad 29, 2017, 06:26:16 pm »
Jeszcze chwila, jeszcze moment i wszyscy będą gratulować wydawcy, potem mu dziękować. A potem wybiorą go wydawcą roku.
Chwiejne nastroje to norma. I wliczam w to siebie, żeby nie było :smile:
Po prostu jestem obiektywny i ocena papieru czy wyglądu komiksu nie wiąże się z zachowaniem wydawcy itp. dwie różne sprawy. ;)

Offline Nafciarz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3144 dnia: Listopad 29, 2017, 07:37:07 pm »
Jako osoba ktora nie zamowila Zolwi i widzaca cala ta akcje z perspektywy osoby ktora emocjami sie nie kieruje nigdy niczwgo od tego wydawcy nie kupie.Wole wspierac wydawcow ktorzy zachowuja profesjonalizm w swoim zawodzie.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3145 dnia: Listopad 29, 2017, 07:40:53 pm »
Jako osoba ktora nie zamowila Zolwi i widzaca cala ta akcje z perspektywy osoby ktora emocjami sie nie kieruje nigdy niczwgo od tego wydawcy nie kupie.Wole wspierac wydawcow ktorzy zachowuja profesjonalizm w swoim zawodzie.

Od wydawcy którego chcę wspierać, to mogę kupić coś ekstra, czego normalnie bym nie kupił itd. Ale jeżeli coś mnie interesuje, to nie ma znaczenia, kto to wydał (oczywiście poza skrajnymi przypadkami - od propagującego pedofilię to bym nie kupił).
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3146 dnia: Listopad 29, 2017, 07:44:10 pm »
Ale jeżeli coś mnie interesuje, to nie ma znaczenia, kto to wydał
Mam tak samo. Max nie zamykaj działalności  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2017, 09:09:54 pm wysłana przez JanT »

Offline Nafciarz

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3147 dnia: Listopad 29, 2017, 09:02:31 pm »
Od wydawcy którego chcę wspierać, to mogę kupić coś ekstra, czego normalnie bym nie kupił itd. Ale jeżeli coś mnie interesuje, to nie ma znaczenia, kto to wydał (oczywiście poza skrajnymi przypadkami - od propagującego pedofilię to bym nie kupił).


Od tego wydawcy podziekuje za kazdy tytul

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3148 dnia: Listopad 29, 2017, 09:12:02 pm »
No i dobra, twoja sprawa. A ja nie podziękuję - jakby wydał Klausa, to kupię. Tak samo jak kilka innych tytułów. Oczywiście raczej w to jakby nie wierzę, ale nie widzę powodów, żeby się zarzekać, że nie. Tym bardziej nie widzę powodów do takiego zarzekania przez kogoś, kto nic nie kupił. To tak, jakbym wszedł na forum miłośniczek Katarzyny Michalak i napisał, że ja tego nie kupię. Nie kupię, ale po cholerę o tym pisać?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3149 dnia: Listopad 29, 2017, 09:26:34 pm »
Drodzy koledzy, ja wiem, że to jest wątek poświęcony wydawnictwu Fantasmagorie, ale nie zniżajcie się w komunikacji do poziomu wydawcy.


PS. Jak wydadzą drugi tom Providence to może kupię razem z pierwszym, ale na pewno nie w przedsprzedaży...
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore