trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3150 dnia: Listopad 29, 2017, 09:27:05 pm »
Dwie sprawy:

W prywatnym rankingu Yatta to najgorszy sklep komiksowy na świecie.

Gdyby dobry komiks wydał KimDzongUn do spółki z Trybsonem, to w ogóle mnie to nie obchodzi. Komiks to komiks.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3151 dnia: Listopad 30, 2017, 07:15:46 am »
Taki tekst jest przy żółwiach:





Są przeprosiny i co najważniejsze mają działać dalej (już trochę inaczej)

Tylko jeszcze tego Archiego by się przydało wyjaśnić.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 12:16:17 pm wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3152 dnia: Listopad 30, 2017, 07:52:06 am »
Nie wiem, co jest bardziej tragiczne ten list, czy przyznanie się w nim, że śledzili i dokładnie wiedzieli, co się na forach dzieje. Otwarcie przyznali się do tego, że monitorowali sytuację i w żaden sposób nie zareagowali na wpisy ludzi.

Offline turucorp

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3153 dnia: Listopad 30, 2017, 07:52:37 am »
Są przeprosiny i co najważniejsze mają działać dalej (już trochę inaczej)

Z całym szacunkiem, ale to chyba nie są przeprosiny tylko (dalsze) zrzucanie odpowiedzialności za zaistniałą sytuację na wszystkich dookoła. Już dawno wstrzymałem się od głosu, ale jak widzę tak kuriozalne zagrywki to palce same wskakują na klawiaturę. Kurcze, czy to naprawdę tak skomplikowane napisać otwartym tekstem "daliśmy ciała na całej linii, przepraszamy"? Jak sami przyznają, są kilkanaście tysięcy w plecy, jak dla mnie to poważna motywacja żeby zastanowić się na poprawą komunikacji z odbiorcami, zamiast opowieści o o złych współpracownikach, drukarzach, blogerach,forumowiczach i całej reszcie "niewdzięczników". Moment, w którym ta bułka z masłem, jaką miało być wydawanie komiksów, okazuje się ciężkim kawałkiem chleba, powinien wywołać chociaż odrobinę refleksji, a nie stanowić pretekst do dalszego szukania winnych.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3154 dnia: Listopad 30, 2017, 07:57:25 am »
Otwarcie przyznali się do tego, że monitorowali sytuację i w żaden sposób nie zareagowali na wpisy ludzi.
I mieli się tu przepychać z Szekakiem  :biggrin: Egmont też monitoruje i (poza śmieszkowaniem na festiwalach  :smile: ) nie reaguje.

Z całym szacunkiem, ale to chyba nie są przeprosiny tylko...
No w dziwnej formie ale jest  :smile: Oby już takich sytuacji nie było.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3155 dnia: Listopad 30, 2017, 07:59:44 am »
Założę się, że dalej nie będzie brakowało frajerów, którzy dadzą im kolejną szansę, bo może teraz będzie lepiej.

Nie wiem kto jest tym przyjacielem, który okazał się wrogiem, ale jak jeszcze dawali jakiś znak życia to - przypominam - ich wrogiem byli dokładnie wszyscy.

Trafi do sklepu coś fajnego, to może kupię. Tyle w temacie.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3156 dnia: Listopad 30, 2017, 08:07:11 am »
Znając życie (i Maksia) to ten bogu ducha winny drukarz przepraszał za przesunięcie z 19 na 22 listopada, a został zacytowany jakby naprawiali tę maszynę co najmniej od czerwca...

A ludzie to łykają, i się cieszą, że wydawca przeprosił, więc wszystko OK  :roll:


Ja rozumiem, że Pani {tu wstaw imię} w pierwszej klasie mówiła "Pawełku, przeproś Krzysia, a potem wracajcie do zabawy, bo zaraz koniec przerwy", no ale sorry, są chyba jakieś granice, kiedy to przestaje działać w ten sposób...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3157 dnia: Listopad 30, 2017, 08:10:51 am »
Dokładnie, chodzi najwyraźniej o przesunięcie, które miało miejsce w listopadzie (pewnie tydzień - i to jest logiczne, bo o ile może druk opóźnić zepsuta maszyna?). Natomiast przypominam, że teksty o problemach z drukarnią trwają już od sierpnia-września.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3158 dnia: Listopad 30, 2017, 08:11:27 am »
A ludzie to łykają, i się cieszą, że wydawca przeprosił, więc wszystko OK  :roll:
A kto napisał że wszystko OK?

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3159 dnia: Listopad 30, 2017, 08:12:41 am »
A kto napisał że wszystko OK?


A Ty o komiksach tylko tutaj z ludźmi rozmawiasz? Bo ja nie, Janie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline horror

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3160 dnia: Listopad 30, 2017, 08:15:18 am »
czytam ten list (jest druga strona?) i nie wierzę, kurde, że można być aż tak zakłamanym bufonem.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3161 dnia: Listopad 30, 2017, 08:18:43 am »
A Ty o komiksach tylko tutaj z ludźmi rozmawiasz? Bo ja nie, Janie...
Myślałem że to po części do mnie.

Każdy wie jak było (Xura nie zapomnimy  :smile: ) i nie wiem czy jest sens poświęcać temu kolejne kilka(dziesiąt) stron. Najważniejsze żeby działali dalej tak jak napisali.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3162 dnia: Listopad 30, 2017, 08:19:24 am »
Z drugiej storny patrząc na ten list należy być wdzięcznym Maksiowi za tak dobitne wyłożenie czego oczekują Wydawcy wręczając recenzentom darmowe egzemplarze... I w jakich przypadkach są niezadowoleni na tyle, że to wręczanie wstrzymują...

Gdzieś coś takiego dociera do mnie od lat, ale żaden Wydawca jeszcze tak wprost i dosadnie tego nie powiedział. Chapeau bas...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3163 dnia: Listopad 30, 2017, 08:21:02 am »
Ja dorzucę swoje "pińć groszów"
Primo
Fajnie że komiks wyszedł, że jest na rynku.
Secundo
List totalnie niepotrzebny w tej formie, wystarczyło by bardzo lakoniczne stwierdzenie, że przepraszamy za przesunięcia, postaramy się wydawać komiksy na zasadzie - będą gotowe, sprzedajemy, będziemy wydawać serie zaczęte i te które zostały zapowiedziane (tu w domyśle te za które nie dostaliśmy zwrotów)
Tertio
Czas pokaże jaką naukę przyniosły wydarzenia doprowadzające do wydania TMNT
Quaero
Pytanie co z dalszymi żółwiami?

Reszta nie powinna nas obchodzić, jeśli otrzymamy produkt finalny, zgodny z deklaracjami oraz na czas.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3164 dnia: Listopad 30, 2017, 08:25:45 am »
Dokładnie, chodzi najwyraźniej o przesunięcie, które miało miejsce w listopadzie (pewnie tydzień - i to jest logiczne, bo o ile może druk opóźnić zepsuta maszyna?). Natomiast przypominam, że teksty o problemach z drukarnią trwają już od sierpnia-września.


Kolejna ciekawa rzecz w tym liście, to podkładka pod proces, jeżeli drukarnia go zobaczy.

 

anything