Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 886934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3180 dnia: Listopad 30, 2017, 09:26:30 am »
1. W liście napisali, że rezygnują z wydawania nowych komiksów na rzecz kontynuowania rozpoczętych serii.
2. Napisali, że nie będzie wcześniej zapowiedzi ani podawania terminów, dopóki komiksy nie wyjdą z drukarni.

Dla mnie o informacje zero-jedynkowe. To, że nie są po mojej myśli to już nie wina ani zer ani jedynek :wink:
Ad. 1.
TMNT - jest to pierwszy tom kolekcji - zatem teoretycznie tom 1 z 6, ale z drugiej strony każdy tom może być traktowany jako osobna całość.
Ad. 2.
Ze względu na zmianę formatu - niemożliwość dokompletowania wydań eng. w tym wypadku powinna być informacja. Wydamy, nie wydamy, przekażemy informację o co dalej z żółwiami w połowie roku, ale dołożymy starań by komiks się ukazał - naszymi siłami.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3181 dnia: Listopad 30, 2017, 09:28:32 am »
Czyli wypada z planów Button Man i Providence. Szkoda, akurat czekałem na te tytuły. Dobrze, że chociaż odżyła nadzieja na Rachel :smile:

No nie - napisali, że zapowiedziane będą. Zakładając że zapłacili za licencje to pewnie będą chcieli się odkuć. Oczywiście w jego przypadku to co pisze nie ma większego znaczenia.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3182 dnia: Listopad 30, 2017, 09:36:35 am »
Button Man nie wypada z planów. Jest o nim na drugiej stronie listu.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3183 dnia: Listopad 30, 2017, 09:40:46 am »
Pomyliłem jedną osobę z drugą. To nie powino mieć miejsca, wiec jeszcze raz serdecznie przepraszam!!!
E tam. Pomyliły Ci się tylko sklepy komiksowe  :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaxx

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3184 dnia: Listopad 30, 2017, 09:50:34 am »
Ok, wcześniej drugiej strony nie było, a informacja o rezygnacji z nowych komiksów na rzecz kontynuacji mogłaby właśnie sugerować porzucenie Buttona i Providence. To dobrze, że podtrzymują chęć, życzę im najlepszego.

Maks może sobie być bucem, niespecjalnie mnie to interesuje, bo nie mam z nim kontaktu na codzień, więc jeżeli wyda komiks, który mnie interesuje, to go wezmę bez oglądania się na jego stosunek do klientów - szkoda mi fajnych pozycji, aby unosić się w taki sposób honorem. Nie kupię oczywiście w przedsprzedaży, ale jak już fizycznie będzie dostępny - a z tego, co piszą w liście to modelu przedsprzedażowego i tak rezygnują.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3185 dnia: Listopad 30, 2017, 09:55:35 am »
A teraz złe wieści


Czy Anion nie pisał że coś dla niech robił w sprawie Żółwi?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3186 dnia: Listopad 30, 2017, 09:57:51 am »
No. Niby wstęp.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3187 dnia: Listopad 30, 2017, 09:58:29 am »
Może to ten tajemniczy współpracownik. :biggrin:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3188 dnia: Listopad 30, 2017, 10:00:10 am »
Wróg na pewno, jak my wszyscy.

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3189 dnia: Listopad 30, 2017, 10:03:28 am »
Czy osoby, które dostały już komiks lub potwierdzenie wysłania komiksu mogą tutaj podawać datę złożenia zamówienia?

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3190 dnia: Listopad 30, 2017, 10:03:37 am »
Eeeeee. Chyba nie.
Kto mógłby sobie nie oddać pliku przygotowanego do druku? No i na jakim etapie prac był tylko jeden plik, co go wydawca nie miał, a był już gotowy? (bo chyba tak należy rozumieć list od wydawcy?)
Tak tylko się zastanawiam.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3191 dnia: Listopad 30, 2017, 10:03:47 am »
Sorry że nie dałem od razu drugiej strony (dzięki Mkolek) bo mi umknęła.

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3192 dnia: Listopad 30, 2017, 10:11:30 am »
Tak trochę na marginesie głównego nurtu dyskusji: czy ktokolwiek z zebranych cieszy się z wydania tego albumu? Fanem Żółwi nigdy nie byłem i nie jestem, ale gdybym był to raczej wykazałbym odrobinę radości z publikacji długo wyczekiwanego tytułu... A tu nadal same rozliczenia... Może po lekturze ktoś zechciałby się podzielić wrażeniami co do jakości tej propozycji wydawniczej?

Offline SawiK

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3193 dnia: Listopad 30, 2017, 10:17:11 am »
Up
Ja tam sie ciesze ze wydali w koncu. Czytalem posty, obgryzalem paznokcie ale cierpliwie czekalem. Teraz gdy wydali to czekam az spakuja i mi wysla, moze na Mikolaja dostane  :cool:




Pytanie: Co za upominek fanta odrzuciła do żólwi?

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #3194 dnia: Listopad 30, 2017, 10:19:31 am »
Zdaje się, że gratisowy komiks. Na jednej z fotek zamieszczonej na FB trafił się "Quantum and Woody" (swoją drogą szkoda, że tej serii nie będą - chyba - kontynuowali, bo akurat nią się "zaraziłem").

 

anything