trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 631384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1515 dnia: Marzec 28, 2018, 06:56:06 am »
Dla tych co są na bieżąco i czytają pozycje od NSC to taka wpadka już miała miejsce?
Ja mam wszystko od nich i wszystko w porządku  :smile: Pewnie jakby jeszcze z czymś był problem to by ludzie pisali.

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1516 dnia: Marzec 28, 2018, 04:16:12 pm »
Dobra. Dostałem Oblivion i mogę potwierdzić błędy przy składaniu. Strony się powtarzają. Trzeba będzie wymienić :doubt:

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1517 dnia: Marzec 28, 2018, 05:24:31 pm »
Fajnie by było zrobić temat o błędach w komiksach i tam właśnie by była lista komiksów których część nakładów jest wadliwa. Ja mam np. duża część komiksów w filiach i nie chciałbym mieć problemu jak za 10 lat zacznę czytać. Tak to bym sprawdzał te wadliwe komiksy.

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1518 dnia: Marzec 28, 2018, 05:38:15 pm »
Fajnie by było zrobić temat o błędach w komiksach i tam właśnie by była lista komiksów których część nakładów jest wadliwa.
Prawda jest taka, że żadna drukarnia nie jest idealna i trudno znaleźć komiks wydrukowany bez błędów. Mi np. trafiło się ostatnio "Życie w obrazkach" z pustymi stronami, choć nie kojarzę by ktokolwiek przez dekadę wskazywał taki błąd. Może się okazać, że na kilka tysięcy nakładu tylko jeden egzemplarz jest felerny.
Sądzę jednak, że przypadki złej kolejności stron w "Oblivion Song" nie są jednostkowe, a komiks można obok 1. "Batmana" z N52 zakwalifikować do listy komiksów, których pewna część nakładu (2? 3% nakładu?) jest wadliwie wydrukowana.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1519 dnia: Marzec 28, 2018, 07:03:10 pm »
Fajnie by było zrobić temat o błędach w komiksach i tam właśnie by była lista komiksów których część nakładów jest wadliwa. Ja mam np. duża część komiksów w filiach i nie chciałbym mieć problemu jak za 10 lat zacznę czytać. Tak to bym sprawdzał te wadliwe komiksy.
Trochę niżej i taki temat jest już założony.
Zacznij odfoliowywać no chyba, że idzie na sprzedaż.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1520 dnia: Marzec 28, 2018, 07:12:24 pm »
No bym musiał z tydzień poświęcić na odfoliowywanie i wertowanie kartek, szkoda mi na to czasu.

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1521 dnia: Marzec 28, 2018, 07:16:44 pm »
Ja jakiś czas temu zacząłem i już mam jednego kwiatka. Wieczna Wojna kupiona dwa lata temu. Ma oderwaną część strony.
Tylko jeszcze jest mankament po odfoliowaniu gdzie oko nie wyłapie przekartkowania stron z wadami. Monotonna robota.

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1522 dnia: Marzec 28, 2018, 11:09:45 pm »
Też mam błędy w składaniu. Ta Niny ostatnia strona faktycznie jest ostatnia? A namieszane jest "tylko" w galerii? Zastanawiam się, ile treści umknęło.


Wymieniacie u wydawcy czy w sklepie?

Offline mappy

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1523 dnia: Marzec 29, 2018, 03:21:23 pm »
Strony z początku powielają się i przeplatają z dodatkami na końcu komiksu. Ja tylko przekartkowałem, zrobiłem zdjęcia i wymieniam w sklepie.
Wydawca wie o problemie i zaczął ograniczać dystrybucję dalej.

Offline kalbaro74

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1524 dnia: Marzec 29, 2018, 03:44:28 pm »

Mam dużo komiksów z NSC i na razie nie miałem żadnych wad w ich komiksach. Pewnie się musiała trafić jakaś błędna partia.

Offline Sokratesik

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1525 dnia: Kwiecień 03, 2018, 06:32:21 am »
Ja dla odmiany mam 6 pustych, białych stron pod koniec... To pewnie tzw. białe kruki...?  :wink:

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1526 dnia: Kwiecień 03, 2018, 07:18:01 am »
Białe kruki są od ośmiu pustych stron. Masz białą wronę albo białą kawkę :)

Offline pokia

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1527 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:09:27 am »
Ja jestem w trakcie lektury Torpedo 1936. Dość dużo pomylonych dymków. W połączeniu z "błędami" językowymi samego Torpedo nie od razu idzie to wyłapać.

Offline parsom

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1528 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:30:05 am »
Ja jestem w trakcie lektury Torpedo 1936. Dość dużo pomylonych dymków. W połączeniu z "błędami" językowymi samego Torpedo nie od razu idzie to wyłapać.


To prawda. Nie liczyłem,  ale pamiętam,  że się trafiały.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1529 dnia: Kwiecień 07, 2018, 02:40:52 pm »
W The Black Monday Murders 2 zmieniła się okładka i liczba stron się zwiększyła z 160 na 192 https://www.amazon.com/Black-Monday-Murders-2/dp/1534303723 Więc stąd ta obsuwa (u samego Image też było dwa razy) a nie dlatego że nie mogliśmy mieć wcześniej  :smile:

Przez to też chyba cena ulegnie zmianie:


 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2018, 02:44:05 pm wysłana przez JanT »

 

anything