trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 630962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1635 dnia: Maj 03, 2018, 06:26:27 pm »
Wakacje bez NSC? Hmmmm, Egmont raczej nie odpuści :smile:

Cóż, nikt nie ma takich mocy przerobowych jak Egmont. I tak sporo wydali od września - są spokojnie w pierwszej piątce "najpłodniejszych" wydawnictw.

Jak w czerwcu mają startować nowe rzeczy, to ja życzyłbym sobie "East of West".

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1636 dnia: Maj 03, 2018, 06:30:08 pm »
Podpisuję się pod tym. Chętnie bym "zamienił" swoje kopie na comixology na fizyczne wydania. Ta seria to miód dla oczu.

Offline nazareth

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1637 dnia: Maj 03, 2018, 06:32:52 pm »
Cóż, nikt nie ma takich mocy przerobowych jak Egmont. I tak sporo wydali od września - są spokojnie w pierwszej piątce "najpłodniejszych" wydawnictw.
Pewnie, że są, może i w pierwszej trójce. Mi chodziło o to, że znaczną częścią swojej oferty Egmont konkuruje z tytułami NSC. I takie wakacje, to jednak oddanie pola przeciwnikowi - spora sprzedaż, nowe serie, kolejne tomy, coś się dzieje i rusza w temacie, itp.
Życzę NSC jak najlepiej.
Jak w czerwcu mają startować nowe rzeczy, to ja życzyłbym sobie "East of West".
Też chcę!

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1638 dnia: Maj 03, 2018, 06:41:50 pm »
Dawać w końcu tego Invincible. Tak, wiem że licencja droga  ,ale mam nadzieję że w końcu doczekamy się tej rewelacyjnej serii na naszym rynku.

Offline Gmork

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1639 dnia: Maj 04, 2018, 08:37:29 am »
Bral bych některý z těchto Image komiksů: Seven to Eternity, Spread, Wayward,
                                                               Deadly Class, Manifest Destiny.

Offline Tounen

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1640 dnia: Maj 07, 2018, 07:46:15 pm »
Odebrałem dzisiaj paczkę z promocyjnego zamówienia i niestety nie spakowali do niej drugiej kopii zamówionego tomu :/ W regulaminie mowa tylko o uszkodzeniach, więc zastanawiam się jak to zareklamować. Miał ktoś taką sytuację w nonstop?

Offline Dembol_

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1641 dnia: Maj 07, 2018, 09:05:15 pm »
Napisz do nich po prostu. Pewnie pakujący nie zauważył dwójki przy liczbie tomów.

Offline KronosMarcin

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1642 dnia: Maj 07, 2018, 09:28:15 pm »
Od Non Stop Comics to ja bym bardzo chciał Fear Agent  :smile:  Deadly Class też bym przygarnął

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1643 dnia: Maj 08, 2018, 06:37:10 am »
A ja bym chciał VS Ivana Brandona i Esada  Ribica i The Realm Setha M. Pecka i Jeremy'ego Hauna.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 07:03:06 am wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1644 dnia: Maj 08, 2018, 08:46:27 am »
Odebrałem dzisiaj paczkę z promocyjnego zamówienia i niestety nie spakowali do niej drugiej kopii zamówionego tomu :/ W regulaminie mowa tylko o uszkodzeniach, więc zastanawiam się jak to zareklamować. Miał ktoś taką sytuację w nonstop?
Pisz do nich. Sprawdzą stan magazynowy i doślą Ci brakujący egzemplarz.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1645 dnia: Maj 08, 2018, 06:01:18 pm »
Jednak tylko dwie czwóreczki w czerwcu http://nonstopcomics.com/zapowiedzi-na-czerwiec-2018/




Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1646 dnia: Maj 08, 2018, 06:06:56 pm »
Ja napisałem dzisiaj w sprawie paczki i okazało się, że to FedEx zawalił.... i paczka jest w drodze powrotnej do wydawnictwa już.
Non stop wysłali komiksy w ciągu 24h, a potem paczka skakała statusami po stronie FedEx (ktoś tutaj wklejał coś podobnego w innym wątku) tylko bez informacji do mnie.
Umówiliśmy się z biurem obsługi, że wyślą mi paczkomatem. Miła Pani nawet powiedziała, że wysyłają od razu inne egzemplarze nie czekając na zwrot z FedEx.
Także Non Stop Comics polecam, za to FedEx nie (już kolejna dziwna akcja z nimi, a niby taka dobra marka)

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1647 dnia: Maj 08, 2018, 07:17:51 pm »
W okresie wakacyjnym, czyli w lipcu i sierpniu, będziemy odpoczywać. To oznacza, że co prawda nie wydamy w tym czasie żadnego albumu,
Czyli z pół roku jeszcze poczekam na Head Loppera.


Ktoś ma by porównać formaty wydania oryginalnego z tym od Stop Comics?

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1648 dnia: Maj 08, 2018, 07:19:03 pm »
Czyli z pół roku jeszcze poczekam na Head Loppera.

Do września masz cztery miesiące...

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1649 dnia: Maj 08, 2018, 07:20:20 pm »
Liczę, że jeszcze coś wymyślą by przełożyć  :wink:

 

anything