Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 631096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1650 dnia: Maj 08, 2018, 07:36:34 pm »
Ale fajnie zasuwają z tymi seriami :) wiem, że teraz Paper Girls będzie dłuższa przerwa, bo nie ma oryginału, ale miło być na bieżąco.

Czy ktoś gdzieś wyczytał czy PG będzie kiedyś zamknięte, czy jak Saga, w nieskończoność? :)

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1651 dnia: Maj 08, 2018, 07:41:43 pm »
Czy ktoś gdzieś wyczytał czy PG będzie kiedyś zamknięte, czy jak Saga, w nieskończoność? :smile:


ja tylko widziałem wywiad, w którym mówił, że Sagę planuje przynajmniej o 1 issue więcej niż Kirkman wyda TWD ;) i było coś wspomniane, że Paper Girls ma zaplanowaną fabułę i zakończenie, więc będzie "definitive end", ale nie zdradził na ile zeszytów

Offline 79ers

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1652 dnia: Maj 08, 2018, 07:42:56 pm »
Czyli Kill or be killed zamknie się w 4 czy 5 tomach?

Dlaczego warto brać Paper Girls? Mam tom1 i nie odnajduję nic ciekawego w tym komiksie - podobnie zresztą jak w przypadku Sagi . Pytanie z ciekawości.

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1653 dnia: Maj 08, 2018, 07:45:44 pm »
Czyli Kill or be killed zamknie się w 4 czy 5 tomach?

Dlaczego warto brać Paper Girls? Mam tom1 i nie odnajduję nic ciekawego w tym komiksie - podobnie zresztą jak w przypadku Sagi . Pytanie z ciekawości.

O ile Saga mnie wciągnęła od początku, to z Paper Girls mam ten sam problem.
Saga wydaje mi się że trzyma w miarę równy poziom, nie czułem mega kopnięcia w 2gim lub 3cim tomie. To samo jak pytałem na grupie na FB o Paper Girls - jak nie siadło w 1szym tomie to następne przełomu raczej nie zrobią.
A Kill or be Killed jest na 5 tomów (20 zeszytów, ostatni wkrótce wyjdzie w US)

edit: chociaż 2gi tom miał 6 issues (5-10) to możliwe że jednak zrobią 4 i 4ty będzie mieć analogicznie 6 (15-20), zwłaszcza że to 1 story arc)

edit2: Nawet przypomniałem sobie, że ktoś mnie tutaj już poprawił kiedyś, że będą właśnie 4 tomy a nie 5. Także sorry za zamieszanie ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 07:55:06 pm wysłana przez mibartek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1654 dnia: Maj 08, 2018, 07:53:19 pm »
Naprawdę wydają 4 tom Papers Girls? To ile przyjdzie czekac na 5? Rok czasu? Pamietam ile marudzenia było na Muchę czy Taurusa jak o serię które są jeszcze trwającymi I trzeba czekać na kolejne tomy. Ekhm......

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1655 dnia: Maj 08, 2018, 07:57:26 pm »
Naprawdę wydają 4 tom Papers Girls? To ile przyjdzie czekac na 5? Rok czasu? Pamietam ile marudzenia było na Muchę czy Taurusa jak o serię które są jeszcze trwającymi I trzeba czekać na kolejne tomy. Ekhm......


W US jest zapowiedziany na 28 listopada. Patrząc po Oblivion Song obstawiam, że dostaniemy przynajmniej w ten sam dzień ;)

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1656 dnia: Maj 08, 2018, 07:59:55 pm »
A ja na odwrót, jak Saga podobała się w pierwszych 2-3 tomach tam potem mnie znużyła. Niby nowe miejsca, nowe przygody, ale jakoś w ogólnie nie interesuję mnie los bohaterów.

Za to bohaterki PG jakoś mnie złapały, dodatkowo bardzo podobają mi się rysunki i kolorystyka. Klimat tamtych lat też robi swoje, tutaj pojawia się to podobieństwo z Stranger Things - lata ~80. mają jakiś urok :)

Pamietam ile marudzenia było na Muchę czy Taurusa
To źle pamiętasz co było już wspominane w kilku wątkach, jest psioczenie na serię, które nie są albo nie były na bieżąco przez długi okres czasu. Lazarusa i BS dalej nie ma, ale to nie ten wątek i nie ma sensu chyba o tym pisać po raz enty.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1657 dnia: Maj 08, 2018, 08:02:38 pm »

W US jest zapowiedziany na 28 listopada. Patrząc po Oblivion Song obstawiam, że dostaniemy przynajmniej w ten sam dzień :wink:
Ok. Pół roku nie jest źle. NSC powinien jednak bardziej gonić z zamkniętymi seriami, a widać że stawia na te które lepiej się sprzedają. Tylko że zaraz się wystrzelaja z kolejnych tomów.

Za to bohaterki PG jakoś mnie złapały, dodatkowo bardzo podobają mi się rysunki i kolorystyka. Klimat tamtych lat też robi swoje, tutaj pojawia się to podobieństwo z Stranger Things - lata ~80. mają jakiś urok :smile:
Tylko tom pierwszy.
To źle pamiętasz co było już wspominane w kilku wątkach, jest psioczenie na serię, które nie są albo nie były na bieżąco przez długi okres czasu. Lazarusa i BS dalej nie ma, ale to nie ten wątek i nie ma sensu chyba o tym pisać po raz enty.
Akurat nie mówiłem o Lazarusie i BS. Wiem na jakie pytania odpowiadam i nie dotyczyły one tych dwóch.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 08:10:01 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1658 dnia: Maj 08, 2018, 08:18:15 pm »
Mi tam imponuje i pasuje to tempo, bo jak szybko wydadzą, to szybciej tomiki znajdą się na mojej półce, co pozwoli mi zająć się pozostałymi seriami, choć mogliby przyspieszyć np. z Odrodzeniem.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1659 dnia: Maj 08, 2018, 08:44:12 pm »
Wydali po 2 tomy (możliwe) z każdej serii w 5 miesięcy a tu prośby o jakieś przyspieszenia  :shock:

Czwarte tomy w czerwcu są serii który wystartowały pierwsze czyli po kolei a nie jakieś:
a widać że stawia na te które lepiej się sprzedają.
 
Inne wydawnictwo powinno przyspieszyć a jeszcze inne zacząć wydawać  :smile:

Ciekawe co tam zapowiedzą niedługo.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 08:54:48 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1660 dnia: Maj 08, 2018, 08:59:01 pm »
James Bond Warg 10/10

Dawno tak fantastycznie nie czytało mi się komiksu, przez tę powieść się po prostu płynie. Kawał scenariusza z oczywistymi elementami lekkiej uległości względem praw natury, jednak jak to w Bondach bywa pewne schematy muszą się w niej znaleźć.  Także nie zwracając na to uwagi jestem bardzo mile zaskoczony Wargiem. Każdy rozdział został w odpowiedni sposób naładowany akcją, a wręcz sporą dawką przemocy. Marzę o takim filmie 007 dla dorosłych. Świetna sprawa ale mało realna. Graficznie jest bardzo dobrze, udanie odwzorowana została dynamika ruchów bohaterów, a także widać iż rysownik zamierzał wprowadzić kilka innowacji znanych z gier komputerowych, musiał mieć przyjemność z likwidowania przeciwników.

Warren Ellis stworzył naprawdę wielką i mocną rzecz dla dorosłych! Przyznaję iż jestem zaskoczony poziomem dojrzałości fabuły. Miłe uczucie.

Na koniec. Cóż za charaktery napisał Ellis. Wow, postacie z jajami, bezkompromisowe, dające się rozpoznać po chwili lektury. Każda postać została perfekcyjnie zaplanowana, wręcz wzajemnie się uzupełniają.

A co mi tam daję dyszkę za ogromną radość i przyjemność jaką zostałem obdarowany.

Dzięki Non Stop Comics za rewelacyjny komiks i promocję!

Serdecznie i gorąco polecam!

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1661 dnia: Maj 09, 2018, 01:30:58 am »
Wydali po 2 tomy (możliwe) z każdej serii w 5 miesięcy a tu prośby o jakieś przyspieszenia  :shock:
Większość ma 3 tomy, albo zaraz będzie mieć, a wspomniany wyżej James Bond ma tylko 1 tom wydany, a przecież ma więcej.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1662 dnia: Maj 09, 2018, 06:59:50 am »
a wspomniany wyżej James Bond ma tylko 1 tom wydany, a przecież ma więcej.
Drugi tom (a mogą wydać tylko tyle) już dawno zapowiadali na drugą połowę 2018.

Ty sobie zawsze znajdziesz coś do pomarudzenia  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1663 dnia: Maj 09, 2018, 07:17:47 am »
Ty sobie zawsze znajdziesz coś do pomarudzenia  :smile:
Zawsze.

Drugi tom (a mogą wydać tylko tyle) już dawno zapowiadali na drugą połowę 2018.
Do twojej informacji: jest już 3 tom Bonda - Black Box (Percy) oraz dodatkowe tomy Hammerhead (Diggle) oraz Kill Chain (Diggle). Pomijam spin offy, więc mogą więcej niż jeden tom wydać jak sugerujesz.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 07:22:12 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1664 dnia: Maj 09, 2018, 07:27:51 am »
Dobrze wiem co wyszło. Chodziło mi o to że mogą wydać tylko Elissa.

Tylko dwa pierwsze tomy (który i tak nie są numerowane) można traktować jako serię bo zbierają zeszyty 1-12.

 

anything