trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 631142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1935 dnia: Sierpień 25, 2018, 03:26:51 pm »
LE jest większe niż OHC?
Ciut wiekszy niz A4.
Buk, Hodor i Dziczyzna

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1936 dnia: Sierpień 25, 2018, 03:35:09 pm »
Taka mała książeczka:


Antari żyjesz?  :smile:

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1937 dnia: Sierpień 25, 2018, 03:39:07 pm »
Wychodzi mi, że 20,75x31,25 - czyli coś jak Aliens, Predator i Terminator od Scream. W takim razie, muszę się zgodzić z JanT - lepiej, że Zbira wydaje NSC  :biggrin:

Offline peta18

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1938 dnia: Sierpień 25, 2018, 03:46:41 pm »
Wychodzi mi, że 20,75x31,25 - czyli coś jak Aliens, Predator i Terminator od Scream.
Tak, to dokladnie ten sam format!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline isteklistek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1939 dnia: Sierpień 25, 2018, 04:02:54 pm »
To mi się podoba, że wszystko będzie jak ma być. Trochę słyszałem o tym tytule, ale nic nie czytałem - za podejście wezmę jeden na próbę.

Offline Bartek Gawron

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1940 dnia: Sierpień 25, 2018, 04:21:44 pm »
No to teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko płakać, że za Hellboya wział się Egmont, a nie NSC. Ciekawe jaka będzie cena? No i oczywiscie, podobnie jak @gościu, poproszę jeszcze Fear Agenta.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline niuklik

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1941 dnia: Sierpień 25, 2018, 04:59:12 pm »
No ładnie z tym Zbirem, gratuluję formatu polskim czytelnikom  :) Format - jeden z największych, z tego co widzę to tylko nasz Scream i zbiorcze Sixth Gun są większe od LE Goona (no może jeszcze ARQ3 jest większy)  Mega cegła :) Ja mam tylko do zebrania jeszcze LE5 Goona, więc od NSC brał nie będę. Ciekawe jak cenowo, jak będzie ok. 100 zł albo taniej to rewelacyjna cena za takie wydanie.


Chyba taki pierwszy omnibusik z prawdziwego zdarzenia u nas?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2018, 05:03:06 pm wysłana przez niuklik »

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1942 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:21:28 pm »
No proszę, czyli da się w dużym formacie, ciekawe czemu tylko Egmont nie potrafi...
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1943 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:23:53 pm »
Ciekawe jak cenowo, jak będzie ok. 100 zł albo taniej to rewelacyjna cena za takie wydanie.
Cena też jak w oryginale $39.99  :biggrin: Obstawiam tak 100-120 zł (drożej od BBPO nie będzie  :smile: )

Ten Mort Cinder jest w oryginale za $29.99 a u nas za 59.90 zł  :smile:

No proszę, czyli da się w dużym formacie, ciekawe czemu tylko Egmont nie potrafi...
Papier też pewnie grubszy będzie  :smile:

Offline Antari

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1944 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:32:02 pm »
Taka mała książeczka:


Antari żyjesz?  :smile:
Powinni to wydać na miękko, taniej i szybciej plus mniej miejsca na półce by zajęło. No ale takie argumenty to tylko do Egmontu się imają no nie?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1945 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:35:56 pm »
Powinni to wydać na miękko, taniej i szybciej plus mniej miejsca na półce by zajęło. No ale takie argumenty to tylko do Egmontu się imają no nie?
Znowu nie wiesz o czym piszesz bo Egmont też od dawna chwalę za takie wydania (już długo wydają idealnie SC/HC ale nie dla ciebie pewnie  :smile: ) Nie umiesz się ucieszyć normalnie? Cieszysz się tylko z Egmontów?  :smile:

A w przywołaniu ciebie nie było żadnej złośliwości czy czepialstwa tylko wiem że się jarasz takimi wydaniami.
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2018, 05:41:16 pm wysłana przez JanT »

Offline Bartek Gawron

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1946 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:40:19 pm »
Chyba taki pierwszy omnibusik z prawdziwego zdarzenia u nas?
Omnibusik to raczej nie, bo omni Marvel/DC to po prostu OHC i takie z prawdziwego zdarzenia to mają 800-1500 stron (ale są też i chudzinki po 300-400 str. co to omni są raczej tylko z nazwy), a Goon 1. LE ma stron ok 500, ale - jak wskazano juz wyzej - jest OOHC. Niemniej wydanie LE otworzy nowy rozdzial w formacie wydawan komiksow w Polsce i powoli zaczynam wierzyc, ze moze niedlugo i jakies tlumaczenie omni Marvel/DC tez sie u nas pokaze. Oby, oby... Ale i tak juz jest swietnie bardzo. Normalnie za chwile okaze sie, ze Polska to najbardziej komiksowy kraj w Europie.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline niuklik

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1947 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:43:50 pm »
Omnibusik to raczej nie, bo omni Marvel/DC to po prostu OHC i takie z prawdziwego zdarzenia to mają 800-1500 stron (ale są też i chudzinki po 300-400 str. co to omni są raczej tylko z nazwy), a Goon 1. LE ma stron ok 500, ale - jak wskazano juz wyzej - jest OOHC. Niemniej wydanie LE otworzy nowy rozdzial w formacie wydawan komiksow w Polsce i powoli zaczynam wierzyc, ze moze niedlugo i jakies tlumaczenie omni Marvel/DC tez sie u nas pokaze. Oby, oby... Ale i tak juz jest swietnie bardzo. Normalnie za chwile okaze sie, ze Polska to najbardziej komiksowy kraj w Europie.
W sumie racja, patrzę na Oz Omnibus, to jest mniejszy. Czy nazwa "omnibus" jest zarezerwowana tylko dla marvelowskich grubasów?

Offline Bartek Gawron

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1948 dnia: Sierpień 25, 2018, 05:46:11 pm »
Nazwa "omnibus" w ogole nie jest zarezerowana i w roznych wydanictwach stosowana jest nawet do calkiem zwyklych komiksow - ani nie OHC, ani nawet nie grubasów. Ale tutaj na forum piszac o omnibusach czesto mamy przed oczami grubasa OHC a la Marvel/DC.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline OokamiG

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1949 dnia: Sierpień 25, 2018, 06:02:53 pm »
Ciekawe czy obwoluta też będzie?