Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 631050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1995 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:04:26 pm »
No szkoda  :sad: Sorry jak ktoś się napalił na duży format (podobno się zmieniło pod sam koniec) przeze mnie.
ploty, gdybania i inne androny wyssane z glebi
njusman janT nadaje
A zeby pozostac w temacie - Goon to jeden z tych komiksow nad ktorymi tasuje sie mnostwo ludzi, a mnie kompletnie nie grzeje. Probowalem kiedys za czasow Taurusa i w ogole nie zaskoczylo. Takie tam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1996 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:07:46 pm »
Moim zdaniem ceny mają niższe albo ze względu na większe nakłady niż E lub dlatego, że jeszcze "startują" na rynku. Poza tym, uznałbym NSC jako działalność dodatkową  przy działalności wydawnictwa Sonia Draga, która, szczególnie w początkowej fazie może być mało rentowna.

Offline mibartek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1997 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:19:30 pm »
Ciekawe jaki jest skok kosztowy powiększenia do Library Edition
Bo najpierw Egmont Hellboya "pomniejszył" a teraz NSC Goona. Możliwe, że te pare cm więcej mogłoby bardzo poważnie wpłynąć na cenę  (ograniczony wybór drukarni? inne maszyny -> większe koszty pozamateriałowe? nie wiem, strzelam) i dlatego wydawnictwa jednak rezygnują

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1998 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:28:48 pm »
Ale poza formatem to jest library. Chyba że Ci przeszkadza duży format?  :smile:
Nie przeszkadza ;-), ale gdyby miał wyższą cenę to pewnie bym się nie skusił, bo nie do końca mnie przekonuję. Czytałem tylko jeden tomik, ktory po polsku wyszedł, więc może się jeszcze nie rozkręcił :)

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1999 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:29:08 pm »
W świetle powyższego naprawdę nie widzę powodu, zebyś nie miał napisać, że SQN to Twoje ulubione wydawnictwo. Ja ledwo się powstrzymuję, żeby tego nie napisać.
Rozumiem, że chodzi o te SQN, które nie wydaje od kilku lat komiksów?

Sorry, przejęzyczenie, miało być oczywiście NSC.

Co do tego obwiniania JanaT to akurat tutaj to chyba nie jego wina, bo dałbym se rękę uciąć, że wydawca potwierdzał na FB, że będzie format powiększony jak w LE, więc to do niego powinniśmy zgłaszać ewentualne pretensję za wprowadzenie nas w błąd, nie do Jana. :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 08:32:35 pm wysłana przez Szekak »

Offline xanar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2000 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:33:54 pm »
Wydawnictwa nie idą w to prawdopodobnie ze względu na cenę. W Polsce rynek komiksowy nie jest, że tak delikatnie powiem duży, chociaż cały czas się powiększa. Mniejsza cena = większa ilość sprzedana. Jest tak jedna osoba co twierdzi, ze wszystko powinno kosztować 39,99. Rynek w Polsce nie jest gotowy na takie rzeczy.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2001 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:52:07 pm »
ploty, gdybania i inne androny wyssane z glebi
Tylko że mi to na FB potwierdzili o czym tu pisałem a zmieniło się w ostatniej chwili. Znowu się nawet czepiać nie umiesz. Widziałem że się uruchomisz  :smile:

Nie przeszkadza :wink: , ale gdyby miał wyższą cenę to pewnie bym się nie skusił
I pewnie właśnie dlatego ten format mniejszy.

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2002 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:55:15 pm »
Bo najpierw Egmont Hellboya "pomniejszył" a teraz NSC Goona. Możliwe, że te pare cm więcej mogłoby bardzo poważnie wpłynąć na cenę  (ograniczony wybór drukarni? inne maszyny -> większe koszty pozamateriałowe? nie wiem, strzelam) i dlatego wydawnictwa jednak rezygnują
Zgaduję że licencja na LE jest odpowiednio większa.

Offline 79ers

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2003 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:57:34 pm »
Ja tam się cieszę - będzie format E-Hellboy i byćmoże kasy wystarczy na coś jeszcze.
Wydanie i tłumaczenie zapowiada się oki, a osobiście wolę więcej i więcej  tak publikowanych serii niż kilka superwydań na rok i puste kieszenie. Ktoś z Kolegów pamięta gry komputerowe do których dołączone były czapeczki, albo drewniana skrzynka albo czasopismo z kabanosami - można i tak tylko po co.

Czy taki Mort Cinder albo JA:Szałabała nie mają gustownych cen? Jak nie kochać NSC za Baśniowo ?


 

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2004 dnia: Wrzesień 04, 2018, 08:58:12 pm »
Zgaduję że licencja na LE jest odpowiednio większa.
Przecież to będzie Library tylko mniejsze  :smile: Nie wydaje mi się żeby im opuścili cenę przez pomniejszenie.

Offline peta18

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2005 dnia: Wrzesień 05, 2018, 05:58:14 am »
A obwuluta będzie?  :D
Buk, Hodor i Dziczyzna

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2006 dnia: Wrzesień 05, 2018, 06:22:21 am »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 09:08:33 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2007 dnia: Wrzesień 05, 2018, 06:25:01 am »
SC czy HC?
Jest napisane jak byk że OHC  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2008 dnia: Wrzesień 05, 2018, 06:36:19 am »
Jest napisane jak byk że OHC  :smile:
OK, myślałem że po prostu zaznaczyłeś w ten sposób że ma być tylko powiększony rozmiar. To lepiej cenowo wypada w takiej sytuacji od komiksów Muchy.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 06:40:33 am wysłana przez mkolek81 »

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2009 dnia: Wrzesień 05, 2018, 06:48:46 am »
[Katalog zawierał błędy]
EDIT edycja z popołudnia z poprawionym katalogiem:
https://nonstopcomics.com/wp-content/uploads/2018/09/Nonstopcomics_katalog_2018_2_ok.pdf

październik:
Monstressa 3 (bez zmian)
Głębia 4 (b.z.)
Giants (B5, 120 str, 42 zł)
Rat Queens 4 (b.z.)
Grass Kings (B5+, twarda, 176 str, 52 zł)
Giant Days 5 (b.z.)
Pijak (B5-, twarda, 160 str, 55 zł)

listopad:
Odrodzenie 4 (b.z.)
Zabij albo zgiń 4 FINAŁ (b.z.)
Wbrew Naturze 3 FINAŁ (b.z.)
Ghost Money Integral (A4, twarda, 320 str, 99 zł)
Royal City (B5, 160 str, 44 zł)
The Goon 1 (B5, twarda, 496 str, 119 zł)

W przyszłym roku:
Fear Agent, Last Man, Jazz Maynard, Bodycount, Le Reste Du Monde
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2018, 04:33:26 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything