trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 649841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1635 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:20:40 am »
Czyżby Julie Strain?  :lol:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1636 dnia: Grudzień 30, 2017, 07:11:34 pm »
Czyżby Julie Strain?  :lol:

Bardzo podobna zwłaszcza włosy :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1637 dnia: Styczeń 04, 2018, 06:43:15 pm »
Super kolekcja Maxim chociaz dla mnie za duży bałagan.

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1638 dnia: Styczeń 05, 2018, 11:45:25 am »
Mała aktualizacja:


Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1639 dnia: Styczeń 05, 2018, 01:06:47 pm »
Ładny zestaw, mam pytanie o AC, co to za 6 zeszyt? Pamiętam, że cały "OZ", to miał być w 5 3D?

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1640 dnia: Styczeń 05, 2018, 01:34:17 pm »
Ładny zestaw, mam pytanie o AC, co to za 6 zeszyt? Pamiętam, że cały "OZ", to miał być w 5 3D?


To epilog już bez okładki 3D.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1641 dnia: Styczeń 08, 2018, 02:48:20 pm »
Nowy rok zastał mnie z jakimiś 10. tysiącami stron do przeczytania na karnej kupce. A już dochodzą nowe... Dobrze, że nie miałem postanowień...


Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1642 dnia: Styczeń 08, 2018, 02:50:35 pm »
Jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem zakupów i cholernie zazdroszczę, brałbym wszystko.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1643 dnia: Styczeń 08, 2018, 02:51:50 pm »
;) dzięki

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1644 dnia: Styczeń 08, 2018, 03:37:56 pm »
Nowy rok zastał mnie z jakimiś 10. tysiącami stron do przeczytania na karnej kupce. A już dochodzą nowe...
Jakby co , mogę pomóc, bezinteresownie przygarnę te nieszczęsne, niechciane tomiki  ;-) Co masz wtryniać je pod chyboczące się mebelki..czy wrzucać do piecyka, zwiększając podaż smogu?

Bardzo podoba mi się okładka tego "Dust", cóż to za rysownik? No i komiks? O tym tytule już sporo rzeczy powstało, nie będę szukał na oślep...
Z kolei okładka Peetersa przywołuje na myśl Manarę i jego letnią gołą babę z dzikusami.

Jeszcze jedno - poczytałem trochę o "Keatonie"- choć jestem rozczarowany, że to nie o Busterze Keatonie, parę rzeczy wydaje się interesujących. Dużo w komiksie jest walk o Falklandy/Malwiny, czy też dwa obrazki na krzyż i smętne retrospekcje?

No i niechętne gratulacje, jak zawsze :)

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1645 dnia: Styczeń 08, 2018, 04:15:25 pm »
Haha, Peetersa w ogóle przez przypadek zobaczyłem na tej okładce, z bądź co bądź prowokacyjnym tytułem. Nawet nie wiedziałem, że to narysował. O treści nie wiem nic kompletnie, ale wydany jest ślicznie. Płócienna okładka z częściową obwolutą. Słuszny format i gruby offset w środku. Miodzik. I i rysunki cudo. Zobaczymy jak treść.
O Keatonie też nic nie wiem. Postanowiłem zakupić testowo po rekomendacji Dembola_ (w tym wątku zresztą).
A niechętne gratulacje, jak zwykle największym komplementem ;) Gracias!

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1646 dnia: Styczeń 08, 2018, 04:35:24 pm »
Bardzo podoba mi się okładka tego "Dust", cóż to za rysownik? No i komiks? O tym tytule już sporo rzeczy powstało, nie będę szukał na oślep...

To jest Blueberry, Girauda (Moebius).

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1647 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:13:40 pm »
^ O, przeoczyłem to, sorki. Naturalnie, jak napisał pokia to ostatni odcinek Blueberrego, tyle że w powiększonej, czarno-białej artist's edition, skanowany z plansz bez retuszu (z korekatmi, ołówkiem etc)

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1648 dnia: Styczeń 08, 2018, 07:31:48 pm »
Dużo w komiksie jest walk o Falklandy/Malwiny, czy też dwa obrazki na krzyż i smętne retrospekcje?
Nie pamiętam, żebym widział cokolwiek o tym w tomach, które przeczytałem. Nie sądzę, żeby to odgrywało jakąś poważniejszą rolę. Zwłaszcza, że to nie jest komiks o wojnie. Patrząc na dotychczasowe schematy narracyjne Keaton będzie wspominał jakąś akcję/postać z czasów konfliktu i jakaś zademonstrowana w retrospekcji zdolność potem pozwoli mu przechytrzyć oponentów w danej przygodzie.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1649 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:58:44 am »
Dzięki, panowie, za wszelkie odpowiedzi- nie ma to jak zadać pytanie i dostać rzeczową odpowiedź.

Zaskoczył mnie ten Moebius- kogo jak kogo, ale żebym jego nie rozpoznał, to się nie spodziewałem.  Czas już zresztą do okulisty, za długo to odkładam.