Autor Wątek: Marvel Legacy  (Przeczytany 56410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 04, 2017, 10:50:59 am »
A Sriri jest Iron Heart a nie Iron Manem.
Dokładnie, bo obecnym Iron manem jest Victor.

A ja kiedyś czytałem taki fajny tytuł z Image - Invincible i był tam taki jeden bohater odziany w żółto-niebieski kostium, a po pewnym czasie się okazało, że Kirkman zaczął "wciskać ludziom to czego nie chcą" :
Cytując pewnego klasyka. A kogo obchodzi Image :wink:

No i w tytule ma wyraźnie napisane że jest Hulkiem a nie np zajączkiem wielkanocnym
Czekaj, a to Hulkiem nie jest teraz Jennifer? Przecież to ona ma napisane na tytule Hulk?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 04, 2017, 10:59:18 am »

A dawny Batman kim był?
Czy słowo "Thor" to tytuł, który można przekazać komuś innemu czy imię które nadano... "staremu" Thorowi przy narodzinach?


Czekaj, a to Hulkiem nie jest teraz Jennifer? Przecież to ona ma napisane na tytule Hulk?
Już nie, teraz chyba znowu będzie She-Hulk

Offline amsterdream

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 04, 2017, 11:01:38 am »
Search for Tony Stark hmmmm to jest jednak opowieść o Tonym czy o Riri ?

A kto według ciebie będzie tego Tony`ego szukał? Osobiście wolałbym coś w stylu 'The Search For A New Writer'...



kiedyś kupiłem Batmana, na okładce było Batman a w środku był.... Azrael

Azrael Batmana zastępował na chwilę, ale w tamtej serii pojawiał się też Green Arrow, Nightwing czy Catwoman i każdy był tym za kogo się podaje. W Marvelu nikt już nie jest sobą, wszystko stanęło na głowie i tańczy breakdance. Co za dużo to i świnia nie zeżre.

Offline LucasCorso

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 04, 2017, 11:04:00 am »
Czy słowo "Thor" to tytuł, który można przekazać komuś innemu czy imię które nadano... "staremu" Thorowi przy narodzinach?



to by się chyba trzeba o to zapytać członków Thor Corps (najlepiej Thora, Thora, Thora, Thora lub Thora)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 04, 2017, 11:18:11 am »
Już nie, teraz chyba znowu będzie She-Hulk
Ok, teraz to widzę. Seria z nią wytrzymała chyba z 10 numerów. Pierwszy zbiorczy i tak ma w tytule She-Hulk. A nowa seria She-Hulk jest zapowiedziana od #159 zeszytu.

Offline Murazor

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 04, 2017, 11:30:49 am »
Ale wam się temat rozjechał :biggrin: Ja nawet nie wiedziałem o całej inicjatywie SJW i musiałem szukać o czym wy piszecie :oops: Osobiście odpuściłem nowości marvela, bo jest tego za dużo, za głupio i zbyt powiązane ze sobą. Przytoczę serię Magneto sprzed Secret Wars, chciałem sobie o nim poczytać, bo zaciekawił mnie w Uncanny X-Men, ale się nie dało, bo spory kawałek to crossover z Uncanny Avengers lub wstęp do Secret Wars, dzięki czemu ciekawa intryga z pierwszych zeszytów musiała ustąpić odgórnym wymogom :doubt: Przez to staram się czytać rzeczy oderwane od głównych wątków jak Silver Surfer, czy wspaniały Vision.

A co do zmian itp, dla mnie Kapitan Ameryka może się nazywać Mohammed Lee (najpopularniejsze imię + nazwisko na świecie wg Sheldona ;-)) byle historia nie obrażała mojej inteligencji. Pewnie, że tęskniłbym za Stevem, ale gdyby był odpowiedni poziom to bym czytał. Tak jak było z Superiorem, najciekawszy Pająk jakiego Slott wypluł wg mnie (Spiderverse też mi się podobało, ale reszta z Peterem już nie :cry:).

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 04, 2017, 11:31:04 am »
A kto według ciebie będzie tego Tony`ego szukał? Osobiście wolałbym coś w stylu 'The Search For A New Writer'...


Nie napisałem kto będzie szukał tylko O KIM będzie historia.


Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 04, 2017, 11:34:27 am »

to by się chyba trzeba o to zapytać członków Thor Corps (najlepiej Thora, Thora, Thora, Thora lub Thora)
Tak samo jak członków Green Lantern Corps? Tam też każdy jest Green Lanternem.

Kobieta przywłaszczyła sobie męskie imię a Thor został bezimiennym Odinsonem. SJW Marvel = f**k logick.

Młot Thora podnieśli min:
Kapitan Ameryka, Beta Rey Bill, Wonder Woman, Superman.
Żadne z nich nie domagało się by nagle wołać na nich Thor, nawet takie ścierwo jak Hydra Cap.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2017, 12:17:16 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline death_bird

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 04, 2017, 07:38:02 pm »
A co do zmian itp, dla mnie Kapitan Ameryka może się nazywać Mohammed Lee (najpopularniejsze imię + nazwisko na świecie wg Sheldona :wink: ) byle historia nie obrażała mojej inteligencji.

Ale fakt, że Kapitan Ameryka nazywa się Mohammed Lee nie obraża inteligencji przeciętnego czytelnika?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Mati29

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 04, 2017, 08:36:25 pm »
a ma obrażać bo Ameryka kojarzy Ci się z WASP?

Offline Mati29

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 04, 2017, 08:38:15 pm »
Tak samo jak członków Green Lantern Corps? Tam też każdy jest Green Lanternem.

Kobieta przywłaszczyła sobie męskie imię a Thor został bezimiennym Odinsonem. SJW Marvel = f**k logick.

Młot Thora podnieśli min:
Kapitan Ameryka, Beta Rey Bill, Wonder Woman, Superman.
Żadne z nich nie domagało się by nagle wołać na nich Thor, nawet takie ścierwo jak Hydra Cap.
A Jane Foster się domaga? Wydaje mi się że to Odinson przekazał je to imię - z tego co pamiętam dobrowolnie.

Offline death_bird

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 04, 2017, 10:58:43 pm »
a ma obrażać bo Ameryka kojarzy Ci się z WASP?

Nie "Ameryka kojarzy mi się" tylko są postacie Marvela, które WASP. I zmiany, które od jakiegoś czasu serwuje Marvel nie służą niczemu innemu jak jednej konkretnej ideologii.
Niektórym może i podoba się wkładanie ideologii w miejsce fabuły, ale są i tacy, którym się to nie uśmiecha.
Po czym odbywa się głosowanie portfelami. Jak tam zyski Marvela?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 04, 2017, 11:44:28 pm »
Jak tam zyski Marvela?


Dalej w granicach 40% market share, unit share i dalej pierwsze miejsce wśród wydawnictw dystrybucją przez Diamond. O to pytałeś?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2017, 11:47:49 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline Ulotu

Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 04, 2017, 11:55:25 pm »
Nie "Ameryka kojarzy mi się" tylko są postacie Marvela, które WASP. I zmiany, które od jakiegoś czasu serwuje Marvel nie służą niczemu innemu jak jednej konkretnej ideologii.
Niektórym może i podoba się wkładanie ideologii w miejsce fabuły, ale są i tacy, którym się to nie uśmiecha.
Po czym odbywa się głosowanie portfelami. Jak tam zyski Marvela?

W ostatnim miesiącu o 10% więcej od największego konkurenta.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Marvel Legacy
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 04, 2017, 11:58:37 pm »
Przeczytałem dyskusję z poprzednich stron. Trochę rozbolało mnie oko, ale wciąż nie rozumiem, czego ludzie chcą od Ms. Marvel, zwanej tu jakże dowcipnie "Kamalą Kebab".
Bardzo porządny komiks, napisany z werwą i humorem, nieźle rysowany, pomysłowo łączący wątki obyczajowo-młodzieżowe z superbohaterskimi. Oby więcej na tym poziomie...
To jeszcze dla tych co nieprzejrzeli na oczy:

https://youtu.be/aFkucbQ5WEE



Niepełne 40% market share, ponad 40 w unit share i dalej pierwsze miejsce wśród wydawnictw dystrybucją przez Diamond. O to pytałeś?
Nie rozśmieszaj mnie. Diamond robi co może, żeby zatuszować nieudolność Marvela uprawiając overshipping - zarzucają sklepy komiksami w ilościach których nie zamawiali i nie przyjmują zwrotów gdy się  to badziewie nie sprzeda (tak było z Secret Empire). Diamond doskonale wie, że jak Marvel padnie to i oni wylecą z gry. To obok kiepskiej jakości historii powoduje bankructwo kolejnych sklepów komiksowych w USA.