trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1740 dnia: Sierpień 03, 2018, 11:49:10 am »
No to zapraszam wszystkich po odbiór :) Nie ociągać się, bo mam jeszcze do zamówienia 34 sztuki. Do odebrania 24 :)

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1741 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:13:33 pm »
Zmieniły się rabaty na zapowiedzi Egmontu.
https://www.ravelo.pl/komiksy,k12875.html?sortBy=publication_date
Wraz z przesyłką do Ruchu i rabatem z Masterpassa:
Marvel Now, DC Rebirth, Fantasy Komiks - po 16,58 zł (58,5% taniej!)
Nieskończony Kryzys, Anihilacja 2, Hellboy 4 - po 54,98 zł (45% taniej)
Conan - 67,78 zł (43,5% taniej)
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1742 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:24:58 pm »
Myślę, że nie tylko komiksiarze szaleją z zakupami, ja np. zakupiłem też podręczniki dla syna za śmieszne pieniądze  :smile:

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1743 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:28:04 pm »
Brać, czy czekać na odbiór w księgarni. To jest 6 zeta x 11 pozycji = 66 zeta

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1744 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:31:29 pm »

Ja ostatnio miałem podobny problem z Merlinem. Skończyło się na kilku telefonach na infolinię mojego banku (BOŚ), maile do Masterpassa i dot.pay. Skończyło się na tym, że mój bank nie współpracuje/ nie ma umowy z dot.pay i dlatego przelew z Masterpass nie jest realizowany. Ale jak były jeszcze stare promocje, bodajże w zeszłym roku z Masterpassem to mi przechodziły. Jestem zdegustowany. Muszę żonę namówić na założenie Masterpassa, może z Aliora pójdzie. Zadzwoń na infolinię banku i dopytaj.

Napisałem wczoraj maila do Masterpassa - zero odpowiedzi.

Więc dziś zadzwoniłem do Ravelo. Pani od razu wiedziała w czym problem: "Ma pan pewnie konto w PKO BP"? Okazuje się, że w PKO BP trzeba zmienić sposób autoryzacji ze zdrapki na SMS. Wygenerowali mi nowe linki do zapłaty. I... znowu nie przeszło. Teraz po wprowadzeniu kodu z SMS od Masterpassa
pojawia się kolejne żądanie "wprowadź kod autoryzacyjny" - tyle że kolejnych kodów już nie dostaję, więc dalej kasa nie przechodzi. Ravelo ma to wyjaśniać z Masterpass, bo ja nie mogę skoro na maile nie reagują, a telefonu nie mają.

Teraz rozumiem czemu Masterpass musi robić takie promocje - normalne nikt by z ich dziadowskich usług nie korzystał.
seczytam.blogspot.com

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1745 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:34:13 pm »
Teraz rozumiem czemu Masterpass musi robić takie promocje - normalne nikt by z ich dziadowskich usług nie korzystał.
Akurat to wina PKO BP i ich autoryzacji. Mam tak samo, więc używam karty z innego banku i przechodzi bez problemów.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1746 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:35:03 pm »
Część odpowiedzi i rozwiązań na Wasze pytanie i sytuacje pewnie też znajdziecie na stronie pomocy masterpassa.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1747 dnia: Sierpień 03, 2018, 01:58:43 pm »
Brać, czy czekać na odbiór w księgarni. To jest 6 zeta x 11 pozycji = 66 zeta


Podejrzewam, że może już nie być tej opcji z odbiorem osobistym podczas tej promocji, za dużo kupujecie  :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1748 dnia: Sierpień 03, 2018, 02:21:41 pm »
Strażników Galaktyki - po drugiej stronie lustra jedynie brakuje. Dobra, zaległości nadrobione, uff.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1749 dnia: Sierpień 03, 2018, 02:33:08 pm »

Podejrzewam, że może już nie być tej opcji z odbiorem osobistym podczas tej promocji, za dużo kupujecie  :biggrin:

Zamówiłem, stwierdziłem, że za bardzo chciwy się zrobiłem :P

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1750 dnia: Sierpień 03, 2018, 03:12:12 pm »
Paweł M. otwórz konto nie w masterpass by mastercard tylko w upaid wallet. Ja pamiętam też miałem kłopoty z tym masterpassem chociaż udało mi się uruchomić, upaid działa niemalże bezbłędnie.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1751 dnia: Sierpień 03, 2018, 03:19:58 pm »
Znowu coś pozmieniali w Ravelo, nie mogę zrobić dostawy do swojego spożywczaka, zostały tylko kioski/saloniki prasowe  :neutral:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1752 dnia: Sierpień 03, 2018, 04:50:52 pm »
To normalne. "Zapchany" jest punkt. Przy promocji w Merlinie zmieniałem z cztery razy kiosk bo był przepełniony.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1753 dnia: Sierpień 03, 2018, 05:10:59 pm »
Jaki zapchany tam były tylko moje paczki, które odebrałem z rana jak tylko się pojawiły  :smile: , może jakiś update zrobią w poniedziałek i znowu się pojawi.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1754 dnia: Sierpień 03, 2018, 05:27:38 pm »

Paweł M. otwórz konto nie w masterpass by mastercard tylko w upaid wallet. Ja pamiętam też miałem kłopoty z tym masterpassem chociaż udało mi się uruchomić, upaid działa niemalże bezbłędnie.
Byłem w banku, pozmieniali mi ustawienia tak, że teraz ma działać.


Jeśli kogoś to interesuje, to przed chwilą w pudle w Intermarche wygrzebałem komiks Pilipiuka i Łaskiego, Zabójca (to z Jakubem Wędrowyczem) za 9,90 zł. Komiks chyba już jest niedostępny w normalnej sprzedaży.
seczytam.blogspot.com

 

anything