trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 741918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1785 dnia: Sierpień 06, 2018, 09:36:12 pm »
Podejrzewam, że wszystkim wyświetla się ta sama strona  :cool:

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1786 dnia: Sierpień 06, 2018, 10:21:37 pm »
Ja dziś odebrałem pierwsze 5 zamówień i uwag do stanu książek nie mam :smile: W drodze lecą kolejne paczki :biggrin:

Myślimy nad tym :wink:
No to jak zrobicie -30/35, i promke z masterpassa to nie będziecie mieli problemu z magazynem, bo myślę, iż szybko byłby on puściutki. Myślcie więc szybko, abym nie przehulał całej kasy :wink:   

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1787 dnia: Sierpień 06, 2018, 10:40:33 pm »
No to ja też dodam od siebie odbiór w dniu dzisiejszym 11 paczek. Wszystko ok!

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1788 dnia: Sierpień 07, 2018, 10:35:40 am »
Dodatkowy rabat na Ravelo - 5 % - ravelo2018
Niestety ten kod tylko dla klientów Credit Agricole
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1789 dnia: Sierpień 07, 2018, 01:03:34 pm »
Niestety ten kod tylko dla klientów Credit Agricole
Kod działa również z mBankiem.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1790 dnia: Sierpień 07, 2018, 01:56:14 pm »
hej


gdzieś było info dotyczące aktualnej promocji masterpass w pwn i ravelo , ale nie mogę znaleźć...
więc mam pytanie do lepiej poinformowanych:
- do kiedy jest planowana promocja
- czy darmowa przesyłka do punków wróci/ nie wróci?


bo jeszcze z chęcią bym coś zakupił...

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1791 dnia: Sierpień 07, 2018, 01:59:25 pm »
do 31.10.2018 lub do wyczerpania puli promocyjnej
na to drugie pytanie nikt ci nie odpowie, podejrzewam, że jak będzie trwała ta promocja to nie wróci, moim skromnym zdaniem.

Offline tomb

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1792 dnia: Sierpień 07, 2018, 02:15:58 pm »
Odebrałem 16 zamówień - wszystko tip-top. O dziwo każde zamówienie zapakowane w osobny karton, co dobrze zrobiło zawartości, ale trochę dziwi taka strategia (dodatkowe koszty i miejsce).

Zastanawia mnie, dlaczego wyłączono możliwość odbioru w księgarniach patronackich. Jeśli rzeczywistym powodem jest przeładowanie punktów odbioru to uważam to za powód kuriozalny. Po pierwsze - zniechęca to do dokonywania kolejnych zamówień, a po drugie - żadnemu punktowi raczej nie grożą tysiące odbiorów osobistych. W Poznaniu przeznaczono na paczki bodaj 2 półki za ladą sprzedawcy, a myślę, że przy śladowym ruchu klienckim i niezłych możliwościach lokalowych (kilkadziesiąt metrów powierzchni) można spokojnie ogarnąć znacznie więcej.

Nie wiem, jakim cudem i komu opłaca się taka promocja, ale wyłączenie odbioru osobistego mnie kompletnie zniechęca. Raz, że już mi się większość zakupów nie kalkuluje, a dwa - że z kilkoma pozycjami do zamówienia (głównie podręczniki) czekam na odblokowanie odbioru i jeśli takowe nie nastąpi, nie zamówię w Ravelo, tylko gdzie indziej.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1793 dnia: Sierpień 07, 2018, 02:55:40 pm »
Najwyraźniej komuś się opłaca, towar znika.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1794 dnia: Sierpień 07, 2018, 03:08:04 pm »
Odebrałem 16 zamówień - wszystko tip-top. O dziwo każde zamówienie zapakowane w osobny karton, co dobrze zrobiło zawartości, ale trochę dziwi taka strategia
Ravelo rok temu podczas promocji masterpassa pakowało tak samo. Te niedawne głosy mówiące jak ravelo pakuje źle i niedobrze dotyczyły zapewne większych zamówień (nie pojedynczych komiksów) gdzie zamówienia były zbyt duże na ten jakby nie patrzeć dość bezpieczny gruby karton.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1795 dnia: Sierpień 07, 2018, 03:09:03 pm »
hej



- czy darmowa przesyłka do punków wróci/ nie wróci?


bo jeszcze z chęcią bym coś zakupił...
dzwoniłem do PWN dzisiaj i dopytywałem o ta kwestię. Na pewno w tym tygodniu nie ma szans. Jak tylko księgarnie się rozładują z naszych zamówień to funkcja zostanie przywrócona. Taką dostałem odpowiedz na zadane pytanie na infolinii

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1796 dnia: Sierpień 07, 2018, 03:23:02 pm »
Na 20 szt. / 4 reklamacje

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1797 dnia: Sierpień 07, 2018, 03:32:33 pm »
dzwoniłem do PWN dzisiaj i dopytywałem o ta kwestię. Na pewno w tym tygodniu nie ma szans. Jak tylko księgarnie się rozładują z naszych zamówień to funkcja zostanie przywrócona. Taką dostałem odpowiedz na zadane pytanie na infolinii
W Katowicach ktoś jeszcze jedna osoba nie odebrała swoich 20 paczek. PWN ma niestety długi termin odbioru - moja paczka była do odebrania do 10 sierpnia. Pewnie wtedy coś się ruszy.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1798 dnia: Sierpień 07, 2018, 03:45:55 pm »
Działa z Masterpass'em.

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1799 dnia: Sierpień 07, 2018, 07:48:41 pm »
W Ravelo pojawił się "Bob Morane" od Sideki z bazowym 35% rabatem. Wychodzi z wysyłką ok. 52 zł.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!